Turnir
OP ZADRA
Kategorija
14
Rang turnira
7
Zadnji dan prijave
04.10.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
06.10.2017. ::
Trajanje turnira
06.10.2017. :: - 09.10.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zadar
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK ZADAR 08
  • Adresa: Sutomiška 1
  • Grad: Zadar
  • Telefon: (023) 334 859
  • Fax: (023) 334 859
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sandra Krneta
  • Tel: 091 564 3024
  • Fax:(023) 334 859
  • E-mail: [email protected]

1. Šarić Frane (Stobreč)
39
20.09.2017. 10:33:44
NE

2. Knezović Niko (Dalmacijacement)
42
05.10.2017. 13:32:54
NE

3. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
68
03.10.2017. 11:21:39
NE

4. Zečević Ivan (Dalmacijacement)
75
05.10.2017. 13:33:16
NE

5. Smolić Carlo (Zadar 08)
76
04.10.2017. 15:17:42
NE

6. Begović Dino (Zadar 08)
99
04.10.2017. 15:17:29
NE

7. Ćupić Bruno (Zadar 08)
125
04.10.2017. 15:17:10
NE

8. Krstić Karlo (Zadar 08)
144
04.10.2017. 19:33:09
NE

9. Ćupić Marin (Zadar 08)
145
04.10.2017. 15:17:01
NE

10. Dražić David (Ogulin)
159
04.10.2017. 11:31:26
NE

11. Vrsaljko Frane (Zadar 08)
195
04.10.2017. 19:28:46
NE

12. Baldoni Kristian (Zadar 08)
246
04.10.2017. 19:28:17
NE

13. Stručić Nikola (Zadar 08)
NEMA
04.10.2017. 19:29:15
NE

14. Perkov Vito (Zadar 08)
NEMA
04.10.2017. 12:17:27
NE


1. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
26
04.10.2017. 09:21:04
NE

2. Kožul Karla (Zadar 08)
37
04.10.2017. 09:21:18
NE

3. Gladan Dina (Dalmacijacement)
52
04.10.2017. 08:51:05
NE

4. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
54
04.10.2017. 19:32:40
NE

5. Mihačić Nera (Dalmacijacement)
55
04.10.2017. 10:11:38
NE

6. Marinović Matija (Zadar 08)
57
04.10.2017. 09:20:52
NE

7. Radošević Lea (Dalmacijacement)
79
05.10.2017. 13:33:44
NE

8. Čirjak Leonarda (Zadar 08)
82
04.10.2017. 09:20:40
NE

9. Vrankić Zara (Zadar 08)
132
04.10.2017. 15:27:43
NE

10. Bukvić Dorotea (Zadar 08)
207
04.10.2017. 09:21:34
NE

11. Komadina Morana (Dalmacija)
217
04.10.2017. 13:11:29
NE

12. Perić Lana (Zadar 08)
226
05.10.2017. 13:36:05
NE

13. Zeko Lara (Dalmacijacement)
242
05.10.2017. 13:34:18
NE

14. Giergia Vita (Zadar 08)
NEMA
04.10.2017. 15:28:51
NE

15. Zeko Karla (Dalmacijacement)
NEMA
05.10.2017. 13:34:05
NE


Bokšić Laura (Makarska)
95
05.10.2017. 14:22:30
NE

Katić Letizia beti (Šubićevac)
130
03.10.2017. 12:23:31
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument