Turnir
OP RAPCA
Kategorija
16
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
11.10.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
14.10.2017. ::
Trajanje turnira
14.10.2017. :: - 16.10.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
RABAC
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Rabac
  • Adresa: Ulica slobode 89
  • Grad: RABAC
  • Telefon: (099) 4400 078
  • Fax: 00000000
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Bojan Baznik
  • Tel: (099) 4400 078
  • Fax:00000000000
  • E-mail: [email protected]

1. Hržić Adrijan (Rukavac)
14
09.10.2017. 20:28:54
NE

2. Šarunić Anton (Opatija)
16
24.09.2017. 12:05:55
NE

3. Bašković Roko (Kvarner)
20
11.10.2017. 11:40:24
NE

4. Zorović Dominic (Kvarner)
34
11.10.2017. 11:05:09
NE

5. Biondić Dorijan (Opatija)
41
10.10.2017. 21:19:02
NE

6. Djokić Stefan (Bale)
59
11.10.2017. 09:50:02
NE

7. Subotić Leon (Kvarner)
69
10.10.2017. 19:21:58
NE

8. Soldatić Leon (Kvarner)
71
08.08.2017. 12:20:09
NE

9. Tipura Dorian (Kvarner)
81
10.10.2017. 19:23:33
NE

10. Lukač Patrik (Pećine)
104
11.10.2017. 12:28:49
NE

11. Krainer Niko (Opatija)
110
10.10.2017. 20:27:21
NE

12. Jelušić Noah (Opatija)
129
05.10.2017. 17:12:47
NE

13. Žiković Ian (Uljanik)
144
27.09.2017. 07:40:04
NE

14. Martinović Mateo (Kvarner)
NEMA
29.09.2017. 18:04:41
NE

15. Nedeljko Ervin (Franjo Punčec)
NEMA
11.10.2017. 02:00:56
NE

16. Gadžić Davor (Osijek)
NEMA
10.10.2017. 09:32:51
NE

17. Kranjčević Andro (Opatija)
NEMA
10.10.2017. 20:49:18
NE

18. Zorica David (Kastav)
NEMA
11.10.2017. 10:32:27
NE

19. Santaleza Rafael (Rabac)
NEMA
30.09.2017. 06:58:15
NE

20. Bagarić Niko (Rukavac)
NEMA
09.10.2017. 21:51:17
NE

21. Piper Nikola (Požega)
NEMA
10.10.2017. 08:06:35
NE


1. Žužul Katarina (Top Spin)
11
04.10.2017. 09:43:02
NE

2. Matković Eva (Kvarner)
12
26.09.2017. 14:12:45
NE

3. Dundović Nika (Kvarner)
26
18.09.2017. 12:47:19
NE

4. Hunčak Daniela (Opatija)
29
09.10.2017. 10:00:02
NE

5. Hunčak Renata (Opatija)
33
09.10.2017. 09:23:43
NE

6. Stanić Maja (Kastav)
39
11.10.2017. 16:17:30
NE

7. Sladaković Tara (Smrikve)
40
09.10.2017. 16:04:42
NE

8. Velnić Laura (Pećine)
41
09.10.2017. 23:21:10
NE

9. Biondić Matea (Opatija)
42
17.09.2017. 13:11:14
NE

10. Persson Manuella (Pećine)
52
09.10.2017. 23:22:49
NE

11. Stupar Maja (Rukavac)
76
07.09.2017. 10:50:31
NE

12. Piškulić Nina (Rukavac)
89
10.10.2017. 09:54:19
NE

13. Baressi Chiara (Vodnjan-Dignano)
116
29.09.2017. 22:05:18
NE

14. Piškulić Roza (Rukavac)
118
10.10.2017. 09:55:26
NE

15. Leko Maja eva (Bale)
128
11.10.2017. 09:50:25
NE


Ercegović Ante petar (Lošinj-Jadranka)
49
12.10.2017. 16:30:14
NE

Piljan Monika (Vodnjan-Dignano)
146
27.09.2017. 08:26:36
NE

Kos Dora (Ponikve)
175
11.10.2017. 21:37:18
NE

Miletić Lana (Kvarner)
181
27.09.2017. 23:06:11
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument