Turnir
KUP BANA JOSIPA JELAČIĆA
Kategorija
18
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
27.09.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
29.09.2017. ::
Trajanje turnira
29.09.2017. :: - 02.10.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zaprešić
Broj terena
0
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TENIS KLUB ZAPREŠIĆ
  • Adresa: Mirka Bogovića 53a, 10290 Zaprešić
  • Grad: Zaprešić
  • Telefon: 01 3310 573
  • Fax: 00385/3310573
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Petar Lacković, Ivica Grizelj
  • Tel: 091 2008 619
  • Fax:00385/3310573
  • E-mail: [email protected]

1. Ban Ivan karlo (Ogulin)
1
23.09.2017. 09:12:20
NE

2. Kostić ferček Maks (Varaždin 1181)
2
27.09.2017. 08:49:48
NE

3. Šaler Filip (Ponikve)
4
25.09.2017. 16:10:29
NE

4. Suevich Lovro (Zagi)
8
27.09.2017. 09:50:29
NE

5. Škreb Dorian (Vulpes)
10
27.09.2017. 09:24:07
NE

6. Martinović Mateo (Kvarner)
12
27.09.2017. 06:40:57
NE

7. Inđić Marko (Ogulin)
14
19.09.2017. 14:51:14
NE

8. Sokolić Sven (Iteam)
20
26.09.2017. 16:12:19
NE

9. Gadžić Davor (Osijek)
23
09.08.2017. 13:29:46
NE

10. Kranjčević Andro (Opatija)
26
20.09.2017. 20:37:10
NE

11. Kos Jan (Iteam)
32
27.09.2017. 07:38:26
NE

12. Volarević Matija (Pro 2000)
37
13.09.2017. 13:24:49
NE

13. Šimunović Dominik (Zagi)
39
27.09.2017. 08:49:03
NE

14. Mitrović Fran (Ponikve)
42
21.09.2017. 08:35:31
NE

15. Markušić Ivan (Iteam)
45
27.09.2017. 07:39:09
NE

16. Jukić Luka (Stobreč)
47
29.08.2017. 16:35:06
NE

17. Mrvac Mateo (Iteam)
50
25.09.2017. 19:05:34
NE

18. Nedeljko Ervin (Franjo Punčec)
53
24.09.2017. 16:06:45
NE

19. Košćec Juraj (Varteks)
58
15.09.2017. 19:45:02
NE

20. Žimbrek-turković Gašpar (HTK Zagreb)
59
27.09.2017. 08:11:53
NE

21. Puljiz Tonko (Iteam)
60
27.09.2017. 12:14:17
NE

22. Kos Leon (Iteam)
67
27.09.2017. 07:38:48
NE

23. Đerek Luka (Medveščak)
82
26.09.2017. 13:50:06
NE

24. Stilinović Fran (HTK Zagreb)
87
26.09.2017. 21:21:04
NE

25. Sušak Bruno (Iteam)
89
27.09.2017. 07:39:37
NE

26. Subotić Leon (Kvarner)
93
24.09.2017. 19:37:29
NE

27. Erceg Roko (Iteam)
106
19.09.2017. 22:28:09
NE

28. Lui Marko (Medveščak)
123
26.09.2017. 22:18:57
NE

29. Znamenaček Marko (Medveščak)
132
27.09.2017. 16:39:14
NE

30. Grulović Filip (Medveščak)
NEMA
27.09.2017. 16:38:39
NE

31. Čičin Šain Ante (Medveščak)
NEMA
27.09.2017. 16:39:35
NE

32. Baković Tin (Samobor 1890)
NEMA
12.09.2017. 08:19:36
NE


1. Oliynykova Oleksandra (Ponikve)
2
17.09.2017. 17:51:07
NE

2. Jurković Lea (Futur)
4
26.09.2017. 19:51:02
NE

3. Habeković Ita (HTK Zagreb)
5
26.09.2017. 14:13:54
NE

4. Žužul Katarina (Top Spin)
7
27.09.2017. 11:02:58
NE

5. Hraščanec Lara (Varteks)
11
26.09.2017. 14:31:49
NE

6. Boderištanac Matea (Iteam)
12
22.09.2017. 14:48:54
NE

7. Mukić Ana (Varaždin 1181)
13
20.09.2017. 09:35:08
NE

8. Svetec Nika (Varteks)
14
24.09.2017. 12:45:56
NE

9. Sindičić Franka antonia (Ogulin)
22
24.09.2017. 14:37:12
NE

10. Matković Eva (Kvarner)
24
27.09.2017. 13:53:41
NE

11. Marić Greta (Iteam)
27
12.09.2017. 20:50:39
NE

12. Deranja Petra (Ragusa)
29
28.09.2017. 08:02:55
NE

13. Vićan Mia rae (Iteam)
45
26.09.2017. 21:15:58
NE

14. Škegro Korina (Chromos)
53
27.09.2017. 10:57:43
NE

15. Pintar Lorena (Ponikve)
60
24.09.2017. 19:15:56
NE

16. Mohač Borna (Ponikve)
63
24.09.2017. 17:38:44
NE

17. Subotić Lea (Kvarner)
68
26.09.2017. 21:39:23
NE

18. Mandić Antea (Ragusa)
75
28.09.2017. 08:03:10
NE

19. Boderištanac Sara (Victoria)
77
22.09.2017. 14:55:45
NE

20. Perinović Klara (Ponikve)
106
29.09.2017. 09:18:29
NE

21. Kos Dora (Ponikve)
125
27.09.2017. 15:58:21
NE

22. Draušnik Marta (HTK Zagreb)
NEMA
27.09.2017. 09:04:35
NE

23. Konigshofer Maja (Ivan Merz)
NEMA
27.09.2017. 15:41:40
NE


Vukadin Noa (Iteam)
55
29.09.2017. 21:17:24
NE

Biondić Matea (Opatija)
87
28.09.2017. 13:32:53
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument