Turnir
JANA CUP
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
28.09.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
30.09.2017. ::
Trajanje turnira
30.09.2017. :: - 03.10.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Concordia Zagreb
  • Adresa: Klanječka 37a
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: (01) 3667 548
  • Fax: (01) 3667 549
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Zvonimir Kujundžić
  • Tel: (01) 3667 548
  • Fax:(01) 3667 549
  • E-mail: [email protected]

1. Vukadin Noa (Iteam)
MR4
26.09.2017. 19:10:55
NE

2. Dodig Matej (Olimpija Osijek 1984)
MR5
26.09.2017. 20:43:30
NE

3. Vasung Dorian (HATK Mladost)
2
27.09.2017. 09:08:14
NE

4. Ivanek Stjepan (Varaždin 1181)
5
27.09.2017. 19:26:05
NE

5. Voljavec Antonio (Ponikve)
6
27.09.2017. 09:48:33
NE

6. Ferega Filip (Iteam)
11
26.09.2017. 10:16:36
NE

7. Boban Viktor (Medveščak)
16
20.09.2017. 10:17:47
NE

8. Jančić Daniel (San Spin)
17
25.09.2017. 13:44:33
NE

9. Nikolić Erik (Zagi)
26
27.09.2017. 11:49:56
NE

10. Oliynykov Nazar (Ponikve)
28
28.09.2017. 07:19:43
NE

11. Kljaić Noa (Iteam)
31
27.09.2017. 11:58:35
NE

12. Horvatić Max ivan (Ponikve)
33
26.09.2017. 21:27:03
NE

13. Nazarov Abbas (Iteam)
35
26.09.2017. 19:03:41
NE

14. Karačić Vilim (Terra)
37
27.09.2017. 21:57:51
NE

15. Jagetić Borna (Varaždin 1181)
38
27.09.2017. 22:57:29
NE

16. Maričić Lovro (Top Spin)
45
21.09.2017. 17:31:27
NE

17. Babić Roko (Franjo Punčec)
46
25.09.2017. 20:02:02
NE

18. Sabolić Dominik (Didon)
47
25.09.2017. 14:34:30
NE

19. Michurin Egor (Rukavac)
50
04.09.2017. 13:49:25
DA

20. Štabek Domagoj (Terra)
56
25.09.2017. 20:42:14
NE

21. Šveljo Marcos (Futur)
57
26.09.2017. 10:00:07
NE

22. Jurlina Luka (Iteam)
59
28.09.2017. 11:26:33
NE

23. Dubovečak Filip (Iteam)
67
26.09.2017. 07:44:13
NE

24. Marić Hrvoje (Ponikve)
73
26.09.2017. 17:59:02
NE

25. Bulović Matija (Vulpes)
80
26.09.2017. 11:08:27
NE

26. Viduka Noa (Hrvoje)
81
26.09.2017. 06:48:58
NE

27. Đerek Nikola (Medveščak)
85
20.09.2017. 14:56:59
NE

28. Pižurica Beka (Iteam)
90
27.09.2017. 14:34:48
NE

29. Burić Karlo (Vrbovec)
95
27.09.2017. 13:05:15
NE

30. Benčec Benjamin (Iteam)
101
26.09.2017. 16:20:35
NE

31. Markotić Lovro (Iteam)
123
26.09.2017. 16:21:02
NE

32. Kreković Filip (Movens)
141
25.09.2017. 20:43:32
NE

33. Došen Luka (Vulpes)
167
26.09.2017. 10:55:35
NE

34. Cindrić Marko (Zagi)
NEMA
27.09.2017. 22:20:10
NE

35. Oštro Tin (Chromos-Savica)
NEMA
25.09.2017. 20:41:01
NE

36. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
NEMA
24.09.2017. 13:59:14
NE

37. Antončić Fran (Futur)
NEMA
26.09.2017. 11:32:33
NE

38. Margetić Matija (Prečko)
NEMA
27.09.2017. 20:08:28
NE

39. Matoničkin Josip vid (Vulpes)
NEMA
29.09.2017. 11:32:12
NE


1. Marčinko Petra (Top Spin)
3
28.09.2017. 10:59:14
NE

2. Rajki Tena (HTK Zagreb)
4
26.09.2017. 13:35:47
NE

3. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
7
26.09.2017. 19:42:24
NE

4. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
12
28.09.2017. 13:38:27
NE

5. Knežević Nora (Medveščak)
23
28.09.2017. 13:06:05
NE

6. Vlainić Tani (Iteam)
25
27.09.2017. 11:58:04
NE

7. Roso Korina (Slavonija-Žito)
28
27.09.2017. 13:06:59
NE

8. Derniković Ria (Iteam)
29
27.09.2017. 11:59:09
NE

9. Živković Laura (Iteam)
30
28.09.2017. 10:47:48
NE

10. Držanić Doris (Iteam)
31
28.09.2017. 11:03:35
NE

11. Škegro Marina (Zagi)
32
22.09.2017. 12:01:05
NE

12. Kovačić Valentina (Iteam)
35
20.09.2017. 19:56:47
NE

13. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
40
25.09.2017. 10:55:13
NE

14. Stojanović Sara (Iteam)
44
26.09.2017. 07:44:50
NE

15. Marinović Matija (Zadar 08)
57
26.09.2017. 19:22:17
NE

16. Mišković Iva (Iteam)
62
28.09.2017. 10:53:57
NE

17. Dundović Nika (Kvarner)
NEMA
18.09.2017. 14:31:11
NE

18. Mišak Lucija (Varaždin 1181)
NEMA
26.09.2017. 19:59:14
NE


Vranić Nina (HTK Zagreb)
10
28.09.2017. 11:24:04
NE

Rihtar Filip (Vinkovci)
25
28.09.2017. 13:36:43
NE

Majcan Lovro (Samobor 1890)
32
28.09.2017. 17:42:35
NE

Kopić Ilija (Vinkovci)
58
29.09.2017. 10:05:25
NE

Ivanišević Emanuel (Zagi)
98
27.09.2017. 14:38:29
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument