Turnir
21. OP OPATIJE
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
04.10.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
06.10.2017. ::
Trajanje turnira
06.10.2017. :: - 09.10.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Opatija
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Opatija
  • Adresa: Drage Gervaisa 1
  • Grad: Opatija
  • Telefon: 051271075
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miloš Vrenc
  • Tel: 0921662210
  • Fax:051271075
  • E-mail: [email protected]

1. Slivar Lukas (Medveščak)
8
04.10.2017. 11:27:56
NE

2. Maričić Lovro (Top Spin)
18
12.09.2017. 14:27:32
NE

3. Marić Hrvoje (Ponikve)
19
04.10.2017. 11:43:05
NE

4. Skenderović Vid (Varteks)
46
03.10.2017. 19:29:48
NE

5. Natanelić Diego (Pećine)
55
04.10.2017. 21:50:21
NE

6. Sladaković Stefan (Smrikve)
76
03.10.2017. 18:19:07
NE

7. Kovačević Niko (Iteam)
79
03.10.2017. 11:19:06
NE

8. Tanger Leonardo (Uljanik)
105
03.10.2017. 15:38:34
NE

9. Popović Mario (Kvarner)
NEMA
05.09.2017. 12:31:09
NE

10. Pupić Martin (HTK Zagreb)
NEMA
01.10.2017. 13:04:04
NE

11. Čalić Borna (Kastav)
NEMA
03.10.2017. 19:37:51
NE

12. Šestan Antonio (Bale)
NEMA
04.10.2017. 08:42:52
NE


1. Biondić Dora (Opatija)
11
02.10.2017. 11:25:54
NE

2. Žufić Mia (Bale)
21
04.10.2017. 08:43:22
NE

3. Zupičić Lucija (Rabac)
38
03.10.2017. 09:10:12
NE

4. Maslać Dora (Medveščak)
57
04.10.2017. 09:28:29
NE

5. Čarapović Viky (Pro 2000)
75
03.10.2017. 18:51:15
NE

6. Čupić Ani (Rabac)
83
03.10.2017. 09:09:57
NE

7. Babić Corina (Pećine)
85
04.10.2017. 18:04:15
NE

8. SejdinoviĆ Tania (Bale)
107
04.10.2017. 08:42:39
NE

9. Piljan Monika (Vodnjan-Dignano)
NEMA
04.10.2017. 09:31:32
NE

10. Piškulić Nina (Rukavac)
NEMA
05.10.2017. 14:32:03
NE

11. Žiganto Ema (Opatija)
NEMA
04.10.2017. 11:30:35
NE

12. Piškulić Roza (Rukavac)
NEMA
05.10.2017. 14:31:53
NE

13. Persson Manuella (Pećine)
NEMA
04.10.2017. 18:03:26
NE

14. Miletić Lana (Kvarner)
NEMA
04.09.2017. 07:44:30
NE

15. Japundža Jana (Smrikve)
NEMA
04.10.2017. 09:15:50
NE

16. Vratović Agata (Bale)
NEMA
04.10.2017. 08:43:06
NE

17. Novinčak Leonora (Movens)
NEMA
17.09.2017. 22:02:14
NE

18. Stupar Maja (Rukavac)
NEMA
18.09.2017. 21:42:30
NE

19. Katalenić Stella (Rukavac)
NEMA
03.10.2017. 17:12:25
NE

20. Mihelić Tara (Arenaturist)
NEMA
03.10.2017. 19:39:16
NE

21. Drandić Nika (Bale)
NEMA
04.10.2017. 08:42:11
NE

22. Leko Maja eva (Bale)
NEMA
04.10.2017. 08:42:26
NE


Jerolimov Chiara (Zadar 08)
3
05.10.2017. 17:26:32
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument