Turnir
MEMORIJAL ĐURE BOKUNA
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
27.09.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
29.09.2017. ::
Trajanje turnira
29.09.2017. :: - 02.10.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
DUBROVNIK
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Dubrovnik
  • Adresa: Šetalište kralja Zvonimira 7
  • Grad: DUBROVNIK
  • Telefon: (020) 437 355
  • Fax: (020) 437 357
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Senko Glavinić
  • Tel: (098) 9801 633
  • Fax:(020) 437 357
  • E-mail: [email protected]

1. Mikrut Luka (Split 1950)
MR5
27.09.2017. 09:40:06
NE

2. Allen A. Walker (Split 1950)
3
14.09.2017. 20:34:20
DA

3. Markovina Duje (Split 1950)
9
26.09.2017. 11:27:55
NE

4. Markovina Roko (Split 1950)
15
26.09.2017. 11:25:54
NE

5. Klaić Karlo (Ragusa)
19
26.09.2017. 15:06:33
NE

6. Baničević Marko (Dubrovnik)
24
26.09.2017. 10:44:58
NE

7. Majić Ivan (Poen)
35
26.09.2017. 20:29:13
NE

8. Bekić Antun (Ragusa)
52
26.09.2017. 15:05:00
NE

9. Kačer Roko (Stobreč)
66
24.08.2017. 11:30:16
NE

10. Bogdan Stjepan (Ragusa)
71
26.09.2017. 15:05:14
NE

11. Allen August Jack (Split 1950)
77
14.09.2017. 20:35:07
DA

12. Jurišić Kuzma (Ragusa)
82
26.09.2017. 15:06:06
NE

13. Grilec Sven (Ragusa)
110
26.09.2017. 15:05:43
NE

14. Karlić Matteo Luca (Ragusa)
114
26.09.2017. 15:06:20
NE

15. Raguž Luka (Ragusa)
158
27.09.2017. 20:54:08
NE

16. Ruso Petar (Dubrovnik)
161
26.09.2017. 15:10:05
NE

17. Kordić Petar (Dubrovnik)
NEMA
26.09.2017. 10:45:49
NE

18. Đurović Karlo (Dubrovnik)
NEMA
26.09.2017. 10:45:32
NE

19. Garifullin Ainur (Split 1950)
NEMA
21.09.2017. 23:22:39
DA

20. Maroević Jakov (Split 1950)
NEMA
13.09.2017. 13:32:48
NE


1. Svetac Sara (Split 1950)
2
26.09.2017. 19:15:35
NE

2. Tarocco Leticia (Ragusa)
5
26.09.2017. 15:11:33
NE

3. Granić Nika (Makarska rivijera)
30
26.09.2017. 13:35:15
NE

4. Kožul Karla (Zadar 08)
32
26.09.2017. 21:23:19
NE

5. Vukić Nikolina (Dubrovnik)
43
26.09.2017. 10:46:25
NE

6. Vojnović Nera (Stobreč)
50
27.09.2017. 09:51:58
NE

7. Žuvela Nora (Split 1950)
57
27.09.2017. 08:33:58
NE

8. Zorić Anamarija (Dubrovnik)
66
26.09.2017. 10:47:50
NE

9. Ševelj Lea (Ragusa)
91
26.09.2017. 15:06:54
NE

10. Ivanković Petra (Ragusa)
105
26.09.2017. 15:08:27
NE

11. Katić Letizia Beti (Šubićevac)
124
15.09.2017. 17:32:08
NE

12. Grilec Leticija (Ragusa)
130
26.09.2017. 15:05:30
NE

13. Roko Antonia (Dubrovnik)
216
27.09.2017. 11:31:23
NE

14. Tomaš Nikoleta (Ragusa)
NEMA
26.09.2017. 16:09:05
NE

15. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
NEMA
25.09.2017. 23:43:06
NE

16. Beusan Andrea (Dubrovnik)
NEMA
26.09.2017. 10:45:16
NE


Novaković Neo (Ragusa)
108
29.09.2017. 09:11:03
NE

Obrvan Miho (Ragusa)
185
29.09.2017. 09:10:53
NE

Antolović Mihaela (Ragusa)

29.09.2017. 09:12:49
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument