Turnir
SAN SPIN CUP
Kategorija
18
Rang turnira
7
Zadnji dan prijave
04.10.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
06.10.2017. ::
Trajanje turnira
06.10.2017. :: - 09.10.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK SAN-SPIN
  • Adresa: Miroševečina 2
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: (01) 2985-363
  • Fax: (01) 2912-629
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Neven Pavić
  • Tel: 091/171-4239
  • Fax:(01) 2912-629
  • E-mail: [email protected]

1. Sain Francesco (Ogulin)
27
04.10.2017. 08:29:55
NE

2. Zorica David (Kastav)
46
04.10.2017. 12:42:29
NE

3. Mrvac Mateo (Iteam)
50
03.10.2017. 07:28:32
NE

4. Tkalec Robert (Medveščak)
51
04.10.2017. 12:05:14
NE

5. Jukić Luka (Stobreč)
55
29.08.2017. 17:54:19
NE

6. Žimbrek-turković Gašpar (HTK Zagreb)
60
27.09.2017. 08:10:50
NE

7. Puljiz Tonko (Iteam)
63
05.10.2017. 17:11:35
NE

8. Tipura Dorian (Kvarner)
81
04.10.2017. 09:55:05
NE

9. Đerek Luka (Medveščak)
83
26.09.2017. 13:53:25
NE

10. Erceg Roko (Iteam)
110
03.10.2017. 16:27:58
NE

11. Bilosnić Mate (Zadar 08)
117
03.10.2017. 17:38:15
NE

12. Kelemen Martin (Varaždin 1181)
119
28.09.2017. 17:11:21
NE

13. Lui Marko (Medveščak)
127
04.10.2017. 09:27:27
NE

14. Znamenaček Marko (Medveščak)
138
04.10.2017. 09:27:54
NE

15. Baković Tin (Samobor 1890)
NEMA
02.10.2017. 09:17:42
NE

16. Gašparović Robert (HATK Mladost)
NEMA
03.10.2017. 10:13:57
NE

17. Gotić Leon (Varaždin 1181)
NEMA
04.10.2017. 06:58:20
NE

18. Martinčić Mihael (Zaprešić)
NEMA
03.10.2017. 23:52:01
NE


1. Žužul Katarina (Top Spin)
8
04.10.2017. 09:42:39
NE

2. Sindičić Franka antonia (Ogulin)
22
03.10.2017. 18:05:07
NE

3. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
31
03.10.2017. 21:03:52
NE

4. Vićan Mia rae (Iteam)
33
03.10.2017. 13:59:02
NE

5. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
51
04.10.2017. 13:45:25
NE

6. Škegro Marina (Zagi)
52
04.10.2017. 08:54:32
NE

7. Škegro Korina (Chromos)
54
03.10.2017. 08:57:58
NE

8. Vranić Nina (HTK Zagreb)
66
04.10.2017. 11:07:28
NE

9. Subotić Lea (Kvarner)
72
01.10.2017. 20:03:08
NE

10. Sindičić Dora (Ogulin)
74
03.10.2017. 21:12:04
NE

11. Kos Dora (Ponikve)
126
03.10.2017. 23:41:55
NE

12. Konigshofer Maja (Ivan Merz)
NEMA
03.10.2017. 21:34:02
NE


Oliynykova Oleksandra (Ponikve)
2
03.10.2017. 18:57:13
NE

Gadžić Davor (Osijek)
35
28.09.2017. 22:13:46
NE

Nedeljko Ervin (Franjo Punčec)
53
04.10.2017. 21:09:47
NE

Margetić Matija (Prečko)
70
05.10.2017. 06:07:33
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument