Turnir
OP DALMACIJACEMENT
Kategorija
12
Rang turnira
6
Zadnji dan prijave
11.10.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
13.10.2017. ::
Trajanje turnira
13.10.2017. :: - 16.10.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
SOLIN
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Dalmacijacement
  • Adresa: Marka Marulića 22
  • Grad: SOLIN
  • Telefon: (021)212442
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Željana Čagalj
  • Tel:
  • Fax:
  • E-mail:

1. Markovina Duje (Split 1950)
4
11.10.2017. 09:45:06
NE

2. Allen August jack (Split 1950)
12
05.10.2017. 05:40:39
DA

3. Smolčić Nikola (Split 1950)
13
08.10.2017. 17:22:20
NE

4. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
28
15.09.2017. 09:42:34
NE

5. Makjanić Darko (Split 1950)
29
03.10.2017. 18:19:04
NE

6. Geets Antony (Dalmacijacement)
31
09.10.2017. 11:15:51
NE

7. Sikirica Matej (Split 1950)
33
06.10.2017. 21:26:58
NE

8. Begović Dino (Zadar 08)
36
10.10.2017. 12:14:57
NE

9. Kardum Luka (Split 1950)
41
10.09.2017. 10:19:41
NE

10. Buvinić Vito (Makarska)
43
10.10.2017. 14:49:45
NE

11. Ćupić Bruno (Zadar 08)
47
10.10.2017. 12:12:59
NE

12. Stiblik Dorian (Šubićevac)
49
09.10.2017. 16:45:49
NE

13. Angelini Marco (Split 1950)
52
06.10.2017. 14:55:22
NE

14. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
59
09.10.2017. 15:33:58
NE

15. Mardešić Dario (Split 1950)
66
06.10.2017. 11:00:30
NE

16. Ćupić Marin (Zadar 08)
68
10.10.2017. 12:13:19
NE

17. Mrduljaš Toni (Split 1950)
75
10.10.2017. 08:17:26
NE

18. Mazzucchelli Andrea (Dalmacijacement)
77
10.10.2017. 17:10:01
NE

19. Sučić Frano (Stobreč)
86
11.10.2017. 18:52:27
NE

20. Šuste Patrick (Stobreč)
98
09.10.2017. 08:46:24
NE

21. Knezović Marin (Split 1950)
106
22.08.2017. 09:29:21
NE

22. Kraljević Anton (Kaštela)
113
11.10.2017. 13:36:35
NE

23. Šarić Ivano (Stobreč)
115
20.09.2017. 10:41:44
NE

24. Rosenzweig Borna filip (Top Spin)
127
26.09.2017. 17:20:53
NE

25. Knezović Josip (Split 1950)
NEMA
22.08.2017. 09:31:49
NE

26. KareloviĆ Mikula (Pomak)
NEMA
11.10.2017. 12:13:08
NE

27. Mađor Roko (Stobreč)
NEMA
11.10.2017. 13:23:59
NE

28. Asanović Roko (Dalmacijacement)
NEMA
10.10.2017. 21:10:11
NE

29. Roško Vid (Šubićevac)
NEMA
10.10.2017. 11:54:19
NE

30. Smolić Carlo (Zadar 08)
NEMA
10.10.2017. 12:14:20
NE

31. Zečević Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
19.09.2017. 19:32:27
NE

32. Jelavić Ratko (Split 1950)
NEMA
10.10.2017. 14:38:35
NE


1. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
14
10.10.2017. 16:42:39
NE

2. Sokanović Klara (Stobreč)
18
11.10.2017. 13:34:27
NE

3. Ivanković Petra (Ragusa)
22
11.10.2017. 11:42:31
NE

4. Dobrić Marta (Šubićevac)
25
10.10.2017. 10:33:57
NE

5. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
27
04.10.2017. 19:25:32
NE

6. Radošević Lea (Dalmacijacement)
32
08.09.2017. 13:49:50
NE

7. Sivrić Iva (Ploče)
37
09.10.2017. 08:54:47
NE

8. Henjak Nika (Zadar 08)
45
11.10.2017. 08:52:37
NE

9. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
49
05.10.2017. 11:39:57
DA

10. Giergia Ela (Zadar 08)
52
10.10.2017. 12:15:13
NE

11. Joha-bilić Astrid (Zadar 08)
53
10.10.2017. 12:13:44
NE

12. Lončar Antonija (Stobreč)
55
21.09.2017. 18:33:30
NE

13. Tomas Tia (Makarska rivijera)
56
13.09.2017. 17:34:55
NE

14. Šušnjar Tara (Split 1950)
65
01.10.2017. 23:39:05
NE

15. Bilota Manuela (Resnik)
66
09.10.2017. 16:21:01
NE

16. Ćukušić Anna (Dalmacijacement)
71
20.08.2017. 12:53:56
NE

17. Asanović Lena (Dalmacijacement)
73
10.10.2017. 21:11:57
NE

18. Podrug Ana maria (Dalmacijacement)
89
02.10.2017. 11:32:36
NE

19. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
91
02.09.2017. 17:25:51
NE

20. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
106
09.10.2017. 18:09:25
NE

21. Bilić Marija (Poen)
123
19.09.2017. 18:54:10
NE

22. Zeko Lara (Dalmacijacement)
NEMA
11.10.2017. 13:10:33
NE

23. Mazzucchelli Yulia (Dalmacijacement)
NEMA
10.10.2017. 17:13:13
DA

24. Projić Arijana slavica (Split 1950)
NEMA
05.10.2017. 10:50:08
NE

25. Vrankić Zara (Zadar 08)
NEMA
10.10.2017. 12:14:41
NE

26. Capan Laura (Split 1950)
NEMA
10.10.2017. 16:31:43
NE

27. Capan Iris (Split 1950)
NEMA
10.10.2017. 16:36:32
NE

28. Vojnović Leona (Stobreč)
NEMA
10.10.2017. 16:40:42
NE

29. Katić Letizia beti (Šubićevac)
NEMA
15.09.2017. 17:30:57
NE

30. Filipović Šušter Katarina (Resnik)
NEMA
12.10.2017. 19:03:21
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument