Turnir
OP VINKOVACA
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
12.10.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
14.10.2017. ::
Trajanje turnira
14.10.2017. :: - 16.10.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Vinkovci
Broj terena
13
Podloga
Zemlja, tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:Teniski klub Vinkovci
  • Adresa: Lenije b.b.
  • Grad: Vinkovci
  • Telefon: 099 3019 331
  • Fax: 032 307 834
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Zoran Horvat i Goran Puškarić
  • Tel: 091 5162 657
  • Fax:099 3019 331
  • E-mail: [email protected]

1. Dodig Matej (Olimpija Osijek 1984)
2
09.10.2017. 18:36:25
NE

2. Babić brajko Leon (Đakovo)
3
08.10.2017. 09:05:11
NE

3. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
9
11.10.2017. 10:31:02
NE

4. Rakonić Fran (Nova Gradiška)
11
11.10.2017. 11:01:11
NE

5. Kuna Fran (Osijek)
25
09.10.2017. 20:10:38
NE

6. Rihtar Filip (Vinkovci)
30
12.10.2017. 12:08:48
NE

7. Cindrić Karlo (Varteks)
42
09.10.2017. 07:49:12
NE

8. Kopić Ilija (Vinkovci)
47
12.10.2017. 05:51:01
NE

9. Zrilić Roko (Vinkovci)
55
03.10.2017. 19:41:14
NE

10. Mićić Leon (Vinkovci)
60
07.10.2017. 19:28:25
NE

11. Petričević Tin (Vinkovci)
70
12.10.2017. 07:25:28
NE

12. Brkić Karlo (Vinkovci)
73
09.10.2017. 22:05:15
NE

13. Bek Filip (Osijek)
99
03.10.2017. 12:15:14
NE

14. Lukić Marko (Požega)
101
10.10.2017. 20:48:52
NE

15. Smoljo Mark (Osijek)
114
10.10.2017. 08:26:07
NE

16. Sebenji Andrej (Osijek)
124
12.10.2017. 10:27:49
NE

17. Gaić Luka (Olimpija Osijek 1984)
182
11.10.2017. 15:05:03
NE

18. Bek Matej (Osijek)
NEMA
03.10.2017. 12:16:51
NE

19. Dmitrić Kimi (Slavonija-Žito)
NEMA
10.10.2017. 11:38:30
NE


1. Koričić Lucija (Olimpija Osijek 1984)
8
10.10.2017. 21:16:21
NE

2. Cindrić Rebeka (Varteks)
9
09.10.2017. 07:48:23
NE

3. Tešankić Nera (Olimpija Osijek 1984)
17
03.10.2017. 08:54:31
NE

4. Roso Korina (Slavonija-Žito)
24
08.10.2017. 21:24:31
NE

5. Olij Petra (Vinkovci)
43
05.10.2017. 09:20:57
NE

6. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
51
04.10.2017. 10:38:51
NE

7. Rimac Elena (Vinkovci)
53
09.10.2017. 07:20:10
NE

8. Barbarić Sara (Slavonija-Žito)
55
09.10.2017. 21:23:57
NE

9. Hiršzon Lea (Varteks)
75
10.10.2017. 11:55:29
NE

10. Riđan Ivona (Brod)
83
09.10.2017. 19:48:32
NE

11. Marić Nina (Vinkovci)
131
11.10.2017. 18:55:57
NE

12. Ančić Klara (Vinkovci)
205
09.10.2017. 13:46:50
NE

13. Lusavec Nina (Vinkovci)
213
12.10.2017. 09:47:56
NE

14. Čopčić Ena (Vinkovci)
NEMA
09.10.2017. 19:41:57
NE

15. Benković Marija (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
09.10.2017. 07:44:10
NE

16. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
NEMA
03.10.2017. 21:26:26
NE


Rastočić Lucija (Zagi)
46
11.10.2017. 10:36:19
NE

Đerek Nikola (Medveščak)
89
13.10.2017. 12:56:10
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument