Turnir
DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
11.10.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
14.10.2017. ::
Trajanje turnira
14.10.2017. :: - 16.10.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Dean Gledić i Davor Jaić
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
5
09.10.2017. 20:17:08
NE

2. Ivanek Stjepan (Varaždin 1181)
7
10.10.2017. 13:04:43
NE

3. Ferega Filip (Iteam)
10
10.10.2017. 11:31:01
NE

4. Salopek Dorian (Ogulin)
15
20.09.2017. 12:09:15
NE

5. Ivanišević Vito (Zadar 08)
18
10.10.2017. 13:29:13
NE

6. Nikolić Erik (Zagi)
21
11.10.2017. 13:01:01
NE

7. Kljaić Noa (Iteam)
33
11.10.2017. 13:55:32
NE

8. Sabolić Dominik (Didon)
40
05.10.2017. 14:19:52
NE

9. Babić Roko (Franjo Punčec)
53
08.10.2017. 17:08:47
NE

10. Štabek Domagoj (Terra)
57
10.10.2017. 20:54:44
NE

11. Jamić Jurica (Movens)
59
11.10.2017. 09:42:28
NE

12. Michurin Egor (Rukavac)
63
11.10.2017. 10:02:40
DA

13. Šveljo Marcos (Futur)
65
10.10.2017. 09:52:25
NE

14. Bulović Matija (Vulpes)
81
10.10.2017. 13:42:05
NE

15. Đerek Nikola (Medveščak)
89
09.10.2017. 17:15:17
NE

16. Miniri Edvin (Victoria)
96
10.10.2017. 17:56:59
NE

17. Dražić David (Ogulin)
169
09.10.2017. 08:32:24
NE

18. Marinović Dario (VIŽI)
185
04.10.2017. 22:06:09
NE

19. Boršić Borna (VIŽI)
NEMA
13.10.2017. 10:11:58
NE

20. Antončić Fran (Futur)
NEMA
09.10.2017. 22:13:01
NE

21. Ercegović Ante petar (Lošinj-Jadranka)
NEMA
07.10.2017. 20:02:06
NE

22. Dzhulai Petrò (VIŽI)
NEMA
27.09.2017. 08:08:31
DA

23. Srabinec Antonio (Vrbovec)
NEMA
12.10.2017. 13:24:00
NE

24. Cindrić Marko (Zagi)
NEMA
11.10.2017. 15:13:20
NE


1. Marčinko Petra (Top Spin)
2
09.10.2017. 16:38:01
NE

2. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
6
10.10.2017. 21:16:25
NE

3. Vranić Nina (HTK Zagreb)
11
11.10.2017. 11:17:39
NE

4. Derniković Ria (Iteam)
19
11.10.2017. 07:53:26
NE

5. Vlainić Tani (Iteam)
20
11.10.2017. 13:53:58
NE

6. Živković Laura (Iteam)
28
12.10.2017. 11:05:03
NE

7. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
40
12.10.2017. 16:04:18
NE

8. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
44
11.10.2017. 12:33:15
NE

9. Mišković Dora (Vulpes)
45
11.10.2017. 19:12:11
NE

10. Ivković Luna (Iteam)
60
12.10.2017. 01:08:31
NE

11. Bedeković Ines (Zagi)
66
09.10.2017. 16:37:46
NE

12. Bilić Lea (Zagi)
95
11.10.2017. 15:13:02
NE

13. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
112
11.10.2017. 08:51:48
NE

14. Dujmović Dora (Zagi)
175
09.10.2017. 23:52:29
NE

15. Tabak Katarina (Victoria)
227
10.10.2017. 09:27:30
NE

16. Mišak Lucija (Varaždin 1181)
NEMA
11.10.2017. 14:09:59
NE


Preis Lana (Zlatar)
16
11.10.2017. 13:09:53
NE

Vukić Nikolina (Dubrovnik)
25
13.10.2017. 14:29:20
NE

Tomić Lorena (HATK Mladost)
35
12.10.2017. 17:14:17
NE

Nazarov Abbas (Iteam)
37
12.10.2017. 06:31:59
NE

Maričić Lovro (Top Spin)
49
12.10.2017. 21:27:33
NE

Vidović Lucija (Franjo Punčec)
74
11.10.2017. 15:19:38
NE

Benčec Benjamin (Iteam)
106
12.10.2017. 20:26:19
NE

Kastelan Tea (Iteam)
109
12.10.2017. 15:56:17
NE

Marčinko Ana (Top Spin)
110
12.10.2017. 11:30:51
NE

Šelendić Magdalena (Vulpes)
122
11.10.2017. 19:13:18
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument