Turnir
OP SPLITA
Kategorija
16
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
12.10.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
14.10.2017. ::
Trajanje turnira
14.10.2017. :: - 17.10.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:Tk "Split 1950"
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 099 3013 012
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Prižmić Dino (Split 1950)
5
11.10.2017. 20:18:18
NE

2. Mikrut Luka (Split 1950)
7
11.10.2017. 20:20:51
NE

3. Jakić Marino (Split 1950)
8
13.10.2017. 20:43:51
NE

4. Krolo Karlo (Split 1950)
10
10.10.2017. 07:29:53
NE

5. Erceg Lovre (Split 1950)
22
11.10.2017. 20:18:06
NE

6. Bilojelić Kristijan (Split 1950)
28
10.10.2017. 07:30:13
NE

7. Allen A. walker (Split 1950)
36
05.10.2017. 05:44:20
DA

8. Plosnić Luka (Pomak)
37
10.10.2017. 07:56:20
NE

9. Hirons Ethan lovre george (Split 1950)
40
09.10.2017. 21:26:09
NE

10. Maroević Jakov (Split 1950)
46
10.10.2017. 15:04:30
NE

11. Markovina Roko (Split 1950)
48
11.10.2017. 09:48:05
NE

12. Majić Ivan (Poen)
62
11.10.2017. 06:11:56
NE

13. Šimundža Josip (Split 1950)
64
10.10.2017. 13:06:12
NE

14. Garifullin Ainur (Split 1950)
66
03.10.2017. 11:07:04
DA

15. Šarić Frane (Stobreč)
73
10.10.2017. 22:41:32
NE

16. Glavaš Dino (Top Spin)
78
10.10.2017. 15:27:30
NE

17. Krstić Karlo (Zadar 08)
147
11.10.2017. 21:23:00
NE

18. Roje Ivo (Split 1950)
189
10.10.2017. 19:30:03
NE

19. Dujmović Ivan (Zadar 08)
NEMA
10.10.2017. 12:16:35
NE

20. Ćupić Mauro (Zadar 08)
NEMA
10.10.2017. 12:16:15
NE


1. Mukić Ana (Varaždin 1181)
8
04.10.2017. 08:08:55
NE

2. Svetac Sara (Split 1950)
9
10.10.2017. 09:20:52
NE

3. Mustapić Matea mirjam (Split 1950)
15
11.10.2017. 20:21:08
NE

4. Vuletić Ivana magdalena (Stobreč)
43
10.10.2017. 23:35:46
NE

5. Bubalo Ema (Split 1950)
45
11.10.2017. 20:22:49
NE

6. Pušić Antea (Stobreč)
48
10.10.2017. 21:02:01
NE

7. Kožul Karla (Zadar 08)
55
10.10.2017. 11:57:08
NE

8. Projić Ivana marija (Split 1950)
58
11.10.2017. 14:42:54
NE

9. Žuvela Nora (Split 1950)
69
12.10.2017. 12:48:06
NE

10. Pavić Nika (Zadar 08)
75
10.10.2017. 12:17:02
NE

11. Marinović Matija (Zadar 08)
93
10.10.2017. 20:08:45
NE

12. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
97
11.10.2017. 13:30:31
NE

13. Čirjak Leonarda (Zadar 08)
98
10.10.2017. 20:09:04
NE

14. Giergia Vita (Zadar 08)
154
10.10.2017. 14:56:17
NE


Gladan Dina (Dalmacijacement)
74
13.10.2017. 10:38:57
NE

Vukić Klara (Zadar 08)

27.10.2017. 13:41:32
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument