Turnir
DVORANSKO OP NACIONALNOGTENISKOG CENTRA
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
11.10.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
14.10.2017. ::
Trajanje turnira
14.10.2017. :: - 16.10.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
8
Podloga
tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/24/0 (M)
0/24/0 (Ž)
  • Organizator:HTS
  • Adresa: Jozsefa Antalla bb
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: 015513139
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    CROPIN
  • Tel: 0914830757
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Vertuš Tomo (Varteks)
7
11.10.2017. 10:32:44
NE

2. Maričić Lovro (Top Spin)
16
21.09.2017. 17:35:53
NE

3. Omazić David ante (Medveščak)
19
12.10.2017. 11:32:25
NE

4. Cerezin Vito (Zagi)
21
06.10.2017. 13:37:14
NE

5. Viduka Noa (Hrvoje)
23
07.10.2017. 15:57:04
NE

6. Pižurica Beka (Iteam)
30
10.10.2017. 13:03:34
NE

7. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
31
11.10.2017. 09:38:49
NE

8. Ivanišević Emanuel (Zagi)
34
09.10.2017. 18:06:36
NE

9. Benčec Benjamin (Iteam)
36
09.10.2017. 11:38:34
NE

10. Šainović Luka (Top Spin)
41
10.10.2017. 17:11:34
NE

11. Kukrika Matej (Futur)
42
10.10.2017. 20:43:44
NE

12. Skenderović Vid (Varteks)
47
10.10.2017. 21:33:39
NE

13. Božičević Matej (HTK Zagreb)
48
10.10.2017. 20:56:38
NE

14. Klaričić Niko (Top Spin)
56
12.10.2017. 18:31:00
NE

15. Hainš Domagoj (Futur)
59
11.10.2017. 10:26:03
NE

16. Bagarić Nikola (HTK Zagreb)
63
12.10.2017. 14:38:20
NE

17. Puškar Alem (Futur)
66
12.10.2017. 12:04:08
NE

18. Grdinić Maks zvonimir (Iteam)
69
12.10.2017. 12:19:52
NE

19. Novaković Roko (HTK Zagreb)
77
12.10.2017. 13:45:30
NE

20. Klingor Noah (VIŽI)
81
12.10.2017. 12:28:28
NE

21. Klingor Leon (VIŽI)
115
12.10.2017. 12:28:19
NE

22. Burić Karlo (Vrbovec)
NEMA
11.10.2017. 09:02:46
NE


1. Preis Lana (Zlatar)
1
11.10.2017. 13:11:49
NE

2. Držanić Doris (Iteam)
5
11.10.2017. 13:21:57
NE

3. Stojanović Sara (Iteam)
8
11.10.2017. 19:51:17
NE

4. Rastočić Lucija (Zagi)
10
12.10.2017. 11:34:12
NE

5. Tomić Lorena (HATK Mladost)
11
11.10.2017. 13:27:25
NE

6. Tomeljak Niki (Top Spin)
30
10.10.2017. 17:12:18
NE

7. Bumbak Nika (Dalmacija)
36
11.10.2017. 12:16:44
NE

8. Balent Tamara (Prelog)
38
10.10.2017. 21:23:27
NE

9. Pavlović Ana karla (Ponikve)
43
10.10.2017. 12:21:45
NE

10. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
50
09.10.2017. 08:30:19
NE

11. Vićan Klara (Iteam)
68
12.10.2017. 10:13:52
NE

12. Jurković Petra (HTK Zagreb)
80
12.10.2017. 12:22:17
NE

13. Hudinčec Ana (Futur)
95
11.10.2017. 16:27:29
NE

14. Bulaku Veronika (Futur)
97
11.10.2017. 16:26:50
NE

15. Šoda Tea (Futur)
123
11.10.2017. 16:27:57
NE

16. Gojmerac Lea (Futur)
NEMA
11.10.2017. 16:27:08
NE

17. Kastelan Tea (Iteam)
NEMA
12.10.2017. 11:34:31
NE

18. Kuzman Ivana (Ponikve)
NEMA
11.10.2017. 13:47:40
NE

19. Šelendić Magdalena (Vulpes)
NEMA
11.10.2017. 19:12:55
NE


Marić Hrvoje (Ponikve)
20
11.10.2017. 22:05:54
NE

Vidović Lucija (Franjo Punčec)
23
11.10.2017. 15:19:48
NE

Vukić Marta (Ponikve)
29
12.10.2017. 16:19:28
NE

Bjelovučić kopilović Leona (Iteam)
31
12.10.2017. 14:08:32
NE

Sikirica Nika (Top Spin)
40
13.10.2017. 16:18:43
NE

Prgomet Jakov (Iteam)
74
13.10.2017. 11:26:38
NE

Anđelković Tom (Iteam)
131
13.10.2017. 11:32:43
NE

Blašković Mia (Samobor 1890)

11.10.2017. 15:41:41
NE

Turčec Vito (Iteam)

13.10.2017. 11:26:46
NE

Severović Patrik (Samobor 1890)

11.10.2017. 16:58:08
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument