Turnir
OP STOBREČA
Kategorija
14
Rang turnira
6
Zadnji dan prijave
18.10.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
20.10.2017. ::
Trajanje turnira
20.10.2017. :: - 23.10.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
STOBREČ
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Stobreč
  • Adresa: Put sv. Lovre 45b
  • Grad: STOBREČ
  • Telefon: (021) 325 064
  • Fax: (021) 325 036
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pepur
  • Tel: (021) 325 064
  • Fax:(021) 325 036
  • E-mail: [email protected]

1. Hirons Ethan lovre george (Split 1950)
12
15.10.2017. 15:39:12
NE

2. Plosnić Luka (Pomak)
14
18.10.2017. 08:11:02
NE

3. Markovina Duje (Split 1950)
16
18.10.2017. 10:31:47
NE

4. Ivanišević Vito (Zadar 08)
18
18.10.2017. 13:59:16
NE

5. Baničević Marko (Dubrovnik)
26
18.10.2017. 09:49:24
NE

6. Mišura Roko (Split 1950)
38
11.10.2017. 10:32:18
NE

7. Asanović Roko (Dalmacijacement)
43
18.10.2017. 13:44:51
NE

8. Knezović Niko (Dalmacijacement)
44
17.10.2017. 17:32:57
NE

9. Mađor Roko (Stobreč)
45
14.10.2017. 08:28:52
NE

10. Smolčić Nikola (Split 1950)
52
18.10.2017. 12:23:00
NE

11. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
71
16.10.2017. 11:41:29
NE

12. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
86
17.10.2017. 10:46:12
NE

13. Sikirica Matej (Split 1950)
94
12.10.2017. 20:22:39
NE

14. Jelavić Ratko (Split 1950)
98
16.10.2017. 14:13:41
NE

15. Knezović Josip (Split 1950)
144
16.10.2017. 09:34:28
NE

16. Knezović Marin (Split 1950)
207
16.10.2017. 09:41:31
NE

17. Razmilić Roko (Split 1950)
246
18.10.2017. 12:52:42
NE

18. Radovčić Mate (Šubićevac)
NEMA
18.10.2017. 13:11:51
NE

19. Garifullin Ainur (Split 1950)
NEMA
16.10.2017. 10:54:15
DA


1. Pušić Antea (Stobreč)
21
10.10.2017. 21:04:29
NE

2. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
22
16.10.2017. 14:12:15
NE

3. Kožul Karla (Zadar 08)
37
16.10.2017. 14:07:17
NE

4. Žuvela Nora (Split 1950)
48
17.10.2017. 09:19:30
NE

5. Mihačić Nera (Dalmacijacement)
49
18.10.2017. 13:30:34
NE

6. Gladan Dina (Dalmacijacement)
52
16.10.2017. 15:26:10
NE

7. Sokanović Klara (Stobreč)
64
18.10.2017. 12:09:05
NE

8. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
73
16.10.2017. 19:48:47
NE

9. Radošević Lea (Dalmacijacement)
85
08.09.2017. 13:50:15
NE

10. Bokšić Laura (Makarska)
102
17.10.2017. 21:37:47
NE

11. Vojnović Leona (Stobreč)
132
17.10.2017. 14:11:03
NE

12. Capan Laura (Split 1950)
200
16.10.2017. 20:41:04
NE

13. Zeko Lara (Dalmacijacement)
238
17.10.2017. 18:41:01
NE

14. Jurić Julia (Split 1950)
NEMA
18.10.2017. 13:29:07
NE

15. Zeko Karla (Dalmacijacement)
NEMA
17.10.2017. 18:37:15
NE

16. Vuletić Ivana magdalena (Stobreč)
NEMA
18.10.2017. 13:21:08
NE


Kačer Roko (Stobreč)
64
18.10.2017. 18:44:08
NE

Katić Letizia beti (Šubićevac)
133
14.10.2017. 21:02:12
NE

Perkov Vito (Zadar 08)

19.10.2017. 14:20:21
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument