Turnir
DVORANSKO OP VINKOVACA
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
19.10.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
21.10.2017. ::
Trajanje turnira
21.10.2017. :: - 23.10.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Vinkovci
Broj terena
13
Podloga
Zemlja, tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/8
  • Organizator:Teniski klub Vinkovci
  • Adresa: Lenije b.b.
  • Grad: Vinkovci
  • Telefon: 099 3019 331
  • Fax: 032 307 834
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Zoran Horvat i Goran Puškarić
  • Tel: 091 5162 657
  • Fax:099 3019 331
  • E-mail: [email protected]

1. Mićić Leon (Vinkovci)
21
17.10.2017. 13:51:23
NE

2. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
27
18.10.2017. 08:06:13
NE

3. Bek Filip (Osijek)
30
18.10.2017. 10:55:52
NE

4. Brkić Karlo (Vinkovci)
33
09.10.2017. 22:03:53
NE

5. Smoljo Mark (Osijek)
48
18.10.2017. 08:38:30
NE

6. PUHANIĆ EMANUEL (Našice)
62
16.10.2017. 15:25:29
NE

7. Bagarić Nikola (HTK Zagreb)
72
17.10.2017. 13:26:37
NE

8. HORVAT INO (Požega)
109
19.10.2017. 08:39:58
NE

9. Škrinjar Mirko (Brod)
117
19.10.2017. 07:27:13
NE

10. Kopić Ilija (Vinkovci)
NEMA
18.10.2017. 07:26:58
NE

11. PAKLAR BRUNO (Vinkovci)
NEMA
19.10.2017. 10:32:54
NE

12. Jurič Jagor (Vinkovci)
NEMA
19.10.2017. 10:59:36
NE

13. Kuna Fran (Osijek)
NEMA
19.10.2017. 11:05:07
NE

14. Zrilić Roko (Vinkovci)
NEMA
04.10.2017. 14:18:21
NE

15. Jelić Fran (Brod)
NEMA
08.10.2017. 18:56:43
NE

16. Gaić Luka (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
17.10.2017. 21:44:55
NE

17. Petričević Tin (Vinkovci)
NEMA
17.10.2017. 21:00:51
NE

18. Dmitrić Kimi (Slavonija-Žito)
NEMA
18.10.2017. 10:10:17
NE

19. Lukić Marko (Požega)
NEMA
19.10.2017. 09:08:35
NE


1. Tomić Lorena (HATK Mladost)
9
19.10.2017. 11:45:36
NE

2. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
11
18.10.2017. 08:40:36
NE

3. Barbarić Sara (Slavonija-Žito)
13
18.10.2017. 07:10:51
NE

4. Riđan Ivona (Brod)
31
15.10.2017. 21:18:10
NE

5. Putrić Dora (Olimpija Osijek 1984)
43
18.10.2017. 14:18:37
NE

6. Završki Karla (Osijek)
55
18.10.2017. 21:30:54
NE

7. Marić Nina (Vinkovci)
67
17.10.2017. 12:26:29
NE

8. Matijević Magdalena (Vinkovci)
84
19.10.2017. 07:09:07
NE

9. Garić Lea (Brod)
94
19.10.2017. 14:02:02
NE

10. MATEK IVA (Našice)
118
18.10.2017. 17:59:21
NE

11. Olij Petra (Vinkovci)
NEMA
05.10.2017. 09:21:10
NE

12. DREžNJAK NIKA (Požega)
NEMA
19.10.2017. 10:17:59
NE

13. BARTOLOVIć DUNJA (Vinkovci)
NEMA
18.10.2017. 22:29:16
NE

14. Rimac Elena (Vinkovci)
NEMA
18.10.2017. 17:02:17
NE

15. ANčIć KLARA (Vinkovci)
NEMA
18.10.2017. 12:30:22
NE

16. TROšELJ ANDREA (Našice)
NEMA
16.10.2017. 19:37:46
NE

17. Lusavec Nina (Vinkovci)
NEMA
18.10.2017. 14:40:48
NE

18. ŠUPUKOVIć LORA (Vinkovci)
NEMA
18.10.2017. 16:43:13
NE


VUčKOVIć DORA (Brod)

19.10.2017. 20:22:33
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument