Turnir
DVORANSKO OP VINKOVACA
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
19.10.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
21.10.2017. ::
Trajanje turnira
21.10.2017. :: - 23.10.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Vinkovci
Broj terena
13
Podloga
Zemlja, tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/8
  • Organizator:Teniski klub Vinkovci
  • Adresa: Lenije b.b.
  • Grad: Vinkovci
  • Telefon: 099 3019 331
  • Fax: 032 307 834
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Zoran Horvat i Goran Puškarić
  • Tel: 091 5162 657
  • Fax:099 3019 331
  • E-mail: [email protected]

1. Mićić Leon (Vinkovci)
15
17.10.2017. 13:51:23
NE

2. Brkić Karlo (Vinkovci)
20
09.10.2017. 22:03:53
NE

3. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
26
18.10.2017. 08:06:13
NE

4. Bek Filip (Osijek)
34
18.10.2017. 10:55:52
NE

5. Smoljo Mark (Osijek)
44
18.10.2017. 08:38:30
NE

6. Bagarić Nikola (HTK Zagreb)
61
17.10.2017. 13:26:37
NE

7. Škrinjar Mirko (Brod)
73
19.10.2017. 07:27:13
NE

8. PuhaniĆ Emanuel (Našice)
78
16.10.2017. 15:25:29
NE

9. Jelić Fran (Brod)
81
08.10.2017. 18:56:43
NE

10. Horvat Ino (Požega)
124
19.10.2017. 08:39:58
NE

11. Kopić Ilija (Vinkovci)
NEMA
18.10.2017. 07:26:58
NE

12. Paklar Bruno (Vinkovci)
NEMA
19.10.2017. 10:32:54
NE

13. Jurič Jagor (Vinkovci)
NEMA
19.10.2017. 10:59:36
NE

14. Kuna Fran (Osijek)
NEMA
19.10.2017. 11:05:07
NE

15. Zrilić Roko (Vinkovci)
NEMA
04.10.2017. 14:18:21
NE

16. Petričević Tin (Vinkovci)
NEMA
17.10.2017. 21:00:51
NE

17. Gaić Luka (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
17.10.2017. 21:44:55
NE

18. Dmitrić Kimi (Slavonija-Žito)
NEMA
18.10.2017. 10:10:17
NE

19. Lukić Marko (Požega)
NEMA
19.10.2017. 09:08:35
NE


1. Tomić Lorena (HATK Mladost)
6
19.10.2017. 11:45:36
NE

2. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
12
18.10.2017. 08:40:36
NE

3. Barbarić Sara (Slavonija-Žito)
13
18.10.2017. 07:10:51
NE

4. Riđan Ivona (Brod)
28
15.10.2017. 21:18:10
NE

5. Putrić Dora (Olimpija Osijek 1984)
62
18.10.2017. 14:18:37
NE

6. Marić Nina (Vinkovci)
63
17.10.2017. 12:26:29
NE

7. Završki Karla (Osijek)
79
18.10.2017. 21:30:54
NE

8. Matijević Magdalena (Vinkovci)
86
19.10.2017. 07:09:07
NE

9. Garić Lea (Brod)
94
19.10.2017. 14:02:02
NE

10. Ančić Klara (Vinkovci)
112
18.10.2017. 12:30:22
NE

11. Matek Iva (Našice)
138
18.10.2017. 17:59:21
NE

12. Drežnjak Nika (Požega)
NEMA
19.10.2017. 10:17:59
NE

13. Olij Petra (Vinkovci)
NEMA
05.10.2017. 09:21:10
NE

14. Trošelj Andrea (Našice)
NEMA
16.10.2017. 19:37:46
NE

15. Bartolović Dunja (Vinkovci)
NEMA
18.10.2017. 22:29:16
NE

16. Rimac Elena (Vinkovci)
NEMA
18.10.2017. 17:02:17
NE

17. Šupuković Lora (Vinkovci)
NEMA
18.10.2017. 16:43:13
NE

18. Lusavec Nina (Vinkovci)
NEMA
18.10.2017. 14:40:48
NE


Vučković Dora (Brod)

19.10.2017. 20:22:33
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument