Turnir
DVORANSKO OP OGULINA - TENNISTOUCH CUP
Kategorija
16
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
19.10.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
21.10.2017. ::
Trajanje turnira
21.10.2017. :: - 23.10.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
TVRDA
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/24/0 (M)
0/16/0 (Ž)
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pavić
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: [email protected]

1. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
1
17.10.2017. 08:29:02
NE

2. Stipetić Roko (Ogulin)
4
17.10.2017. 13:51:28
NE

3. Jakić Marino (Split 1950)
14
18.10.2017. 19:14:23
NE

4. Sabljak Filip (Ogulin)
21
16.10.2017. 20:05:58
NE

5. Sain Francesco (Ogulin)
23
17.10.2017. 22:34:30
NE

6. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
34
17.10.2017. 21:10:54
NE

7. Šarunić Anton (Opatija)
35
15.10.2017. 11:39:57
NE

8. Šarić Frane (Stobreč)
65
10.10.2017. 22:41:59
NE

9. Braun Tomislav (Karlovac)
NEMA
10.10.2017. 08:55:07
NE

10. Jukić Leon (Pro 2000)
NEMA
11.10.2017. 15:01:45
NE

11. Puljiz Tonko (Iteam)
NEMA
18.10.2017. 19:08:28
NE

12. Inđić Marko (Ogulin)
NEMA
17.10.2017. 12:05:06
NE

13. Stilinović Fran (HTK Zagreb)
NEMA
18.10.2017. 09:21:20
NE

14. Krainer Niko (Opatija)
NEMA
18.10.2017. 07:31:24
NE

15. Gušćić Sandro (Dalmacija)
NEMA
17.10.2017. 14:29:49
NE


1. Hraščanec Lara (Varteks)
3
19.10.2017. 08:08:42
NE

2. Žužul Katarina (Top Spin)
11
18.10.2017. 10:10:18
NE

3. Matković Eva (Kvarner)
12
19.10.2017. 13:05:18
NE

4. Mukić Ana (Varaždin 1181)
13
04.10.2017. 08:33:40
NE

5. Marčinko Petra (Top Spin)
18
19.10.2017. 10:04:12
NE

6. Rajki Tena (HTK Zagreb)
20
18.10.2017. 19:14:40
NE

7. Hunčak Daniela (Opatija)
24
18.10.2017. 09:41:46
NE

8. Biondić Matea (Opatija)
28
17.10.2017. 22:44:30
NE

9. Grulović Lara (Medveščak)
30
19.10.2017. 22:05:30
NE

10. Velnić Laura (Pećine)
35
18.10.2017. 09:27:39
NE

11. Pintar Lorena (Ponikve)
54
16.10.2017. 18:25:32
NE

12. Stanić Maja (Kastav)
56
18.10.2017. 16:48:26
NE

13. Maričić Bruna (HTK Zagreb)
58
17.10.2017. 12:44:19
NE

14. Sindičić Dora (Ogulin)
64
15.10.2017. 21:36:03
NE

15. Hunčak Renata (Opatija)
72
18.10.2017. 09:38:38
NE

16. Sindičić Franka Antonia (Ogulin)
NEMA
17.10.2017. 18:06:51
NE

17. Baressi Chiara (Vodnjan-Dignano)
NEMA
25.09.2017. 14:03:26
NE


Dundović Nika (Kvarner)
25
19.10.2017. 17:27:57
NE

Kos Dora (Ponikve)
29
19.10.2017. 22:00:54
NE

Paskaš Vanja (Ogulin)
164
20.10.2017. 07:57:53
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument