Turnir
DVORANSKO OP PONIKVA
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
26.10.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
28.10.2017. ::
Trajanje turnira
28.10.2017. :: - 30.10.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/64/0 (M)
0/32/0 (Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivan Milinković
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: [email protected]

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
5
25.10.2017. 13:34:57
NE

2. Ivanek Stjepan (Varaždin 1181)
7
24.10.2017. 11:56:05
NE

3. Ferega Filip (Iteam)
10
25.10.2017. 11:58:40
NE

4. Jančić Daniel (San Spin)
19
24.10.2017. 22:38:09
NE

5. Nikolić Erik (Zagi)
21
26.10.2017. 12:44:50
NE

6. Horvatić Max ivan (Ponikve)
31
16.10.2017. 06:12:57
NE

7. Kljaić Noa (Iteam)
33
25.10.2017. 12:32:40
NE

8. Jagetić Borna (Varaždin 1181)
34
19.10.2017. 22:12:05
NE

9. Sabolić Dominik (Didon)
40
23.10.2017. 14:27:08
NE

10. Oliynykov Nazar (Ponikve)
46
25.10.2017. 11:36:44
NE

11. Jurlina Luka (Iteam)
51
24.10.2017. 07:30:28
NE

12. Dubovečak Filip (Iteam)
54
25.10.2017. 07:19:12
NE

13. Štabek Domagoj (Terra)
57
25.10.2017. 10:23:58
NE

14. Marić Hrvoje (Ponikve)
72
23.10.2017. 14:59:02
NE

15. Bulović Matija (Vulpes)
81
24.10.2017. 14:50:49
NE

16. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
84
26.10.2017. 12:44:45
NE

17. Đerek Nikola (Medveščak)
89
18.10.2017. 08:16:49
NE

18. Kvakan Damjan (Iteam)
93
24.10.2017. 07:30:44
NE

19. Lukić Marko (Požega)
101
26.10.2017. 13:34:00
NE

20. Benčec Benjamin (Iteam)
106
25.10.2017. 22:30:07
NE

21. Šagovac Erik (Ponikve)
107
26.10.2017. 13:26:55
NE

22. Severović Patrik (Samobor 1890)
111
24.10.2017. 17:06:24
NE

23. Markotić Lovro (Iteam)
120
23.10.2017. 17:12:32
NE

24. Dražić David (Ogulin)
169
23.10.2017. 10:47:43
NE

25. Djokić Stefan (Bale)
NEMA
25.10.2017. 10:31:02
NE

26. Oštro Tin (Chromos-Savica)
NEMA
25.10.2017. 19:12:17
NE

27. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
NEMA
24.10.2017. 20:42:57
NE

28. Biondić Dorijan (Opatija)
NEMA
25.10.2017. 22:26:00
NE


1. Vranić Nina (HTK Zagreb)
11
26.10.2017. 09:56:05
NE

2. Preis Lana (Zlatar)
16
24.10.2017. 17:22:07
NE

3. Derniković Ria (Iteam)
19
25.10.2017. 12:32:05
NE

4. Roso Korina (Slavonija-Žito)
24
26.10.2017. 12:35:15
NE

5. Držanić Doris (Iteam)
31
26.10.2017. 12:48:51
NE

6. Miljanić Lucija (Ponikve)
33
21.10.2017. 11:06:40
NE

7. Stojanović Sara (Iteam)
38
25.10.2017. 07:19:42
NE

8. Mišković Dora (Vulpes)
45
24.10.2017. 14:12:24
NE

9. Rastočić Lucija (Zagi)
46
25.10.2017. 08:13:58
NE

10. Žuvela Nora (Split 1950)
48
25.10.2017. 11:22:05
NE

11. Piškulić Nina (Rukavac)
56
25.10.2017. 12:35:56
NE

12. Mišković Iva (Iteam)
57
26.10.2017. 09:00:11
NE

13. Ivković Luna (Iteam)
60
26.10.2017. 13:31:52
NE

14. Stupar Maja (Rukavac)
69
23.10.2017. 14:07:07
NE

15. Piškulić Roza (Rukavac)
105
25.10.2017. 12:37:06
NE

16. Ivanišević Lorena (Terra)
161
25.10.2017. 15:48:56
NE

17. Kuzman Ivana (Ponikve)
189
24.10.2017. 11:36:56
NE


Tešankić Nera (Olimpija Osijek 1984)
17
27.10.2017. 20:09:09
NE

Vlainić Tani (Iteam)
20
27.10.2017. 12:00:05
NE

Majcan Lovro (Samobor 1890)
24
25.10.2017. 20:24:27
NE

Maričić Lovro (Top Spin)
49
27.10.2017. 12:41:50
NE

Dražetić Juraj (Iteam)
215
26.10.2017. 07:17:53
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument