Turnir
DVORANSKO OP PONIKVA
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
26.10.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
28.10.2017. ::
Trajanje turnira
28.10.2017. :: - 30.10.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/64/0 (M)
0/32/0 (Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivan Milinković
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: [email protected]

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
4
25.10.2017. 13:34:57
NE

2. Ivanek Stjepan (Varaždin 1181)
7
24.10.2017. 11:56:05
NE

3. Ferega Filip (Iteam)
8
25.10.2017. 11:58:40
NE

4. Jančić Daniel (San Spin)
18
24.10.2017. 22:38:09
NE

5. Nikolić Erik (Zagi)
21
26.10.2017. 12:44:50
NE

6. Oliynykov Nazar (Ponikve)
22
25.10.2017. 11:36:44
NE

7. Kljaić Noa (Iteam)
26
25.10.2017. 12:32:40
NE

8. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
27
16.10.2017. 06:12:57
NE

9. Jagetić Borna (Varaždin 1181)
32
19.10.2017. 22:12:05
NE

10. Dubovečak Filip (Iteam)
43
25.10.2017. 07:19:12
NE

11. Štabek Domagoj (Terra)
47
25.10.2017. 10:23:58
NE

12. Jurlina Luka (Iteam)
49
24.10.2017. 07:30:28
NE

13. Sabolić Dominik (Didon)
58
23.10.2017. 14:27:08
NE

14. Bulović Matija (Vulpes)
72
24.10.2017. 14:50:49
NE

15. Marić Hrvoje (Ponikve)
75
23.10.2017. 14:59:02
NE

16. Đerek Nikola (Medveščak)
76
18.10.2017. 08:16:49
NE

17. Kvakan Damjan (Iteam)
81
24.10.2017. 07:30:44
NE

18. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
88
26.10.2017. 12:44:45
NE

19. Benčec Benjamin (Iteam)
90
25.10.2017. 22:30:07
NE

20. Severović Patrik (Samobor 1890)
97
24.10.2017. 17:06:24
NE

21. Lukić Marko (Požega)
102
26.10.2017. 13:34:00
NE

22. Šagovac Erik (Ponikve)
103
26.10.2017. 13:26:55
NE

23. Markotić Lovro (Iteam)
117
23.10.2017. 17:12:32
NE

24. Dražić David (Ogulin)
146
23.10.2017. 10:47:43
NE

25. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
NEMA
24.10.2017. 20:42:57
NE

26. Oštro Tin (Chromos-Savica)
NEMA
25.10.2017. 19:12:17
NE

27. Djokić Stefan (Bale)
NEMA
25.10.2017. 10:31:02
NE

28. Biondić Dorijan (Opatija)
NEMA
25.10.2017. 22:26:00
NE


1. Vranić Nina (HTK Zagreb)
15
26.10.2017. 09:56:05
NE

2. Derniković Ria (Iteam)
20
25.10.2017. 12:32:05
NE

3. Roso Korina (Slavonija-Žito)
31
26.10.2017. 12:35:15
NE

4. Miljanić Lucija (Ponikve)
33
21.10.2017. 11:06:40
NE

5. DRžANIć DORIS (Iteam)
34
26.10.2017. 12:48:51
NE

6. Rastočić Lucija (Zagi)
35
25.10.2017. 08:13:58
NE

7. Preis Lana (Zlatar)
37
24.10.2017. 17:22:07
NE

8. Mišković Dora (Vulpes)
40
24.10.2017. 14:12:24
NE

9. Piškulić Nina (Rukavac)
42
25.10.2017. 12:35:56
NE

10. STOJANOVIć SARA (Iteam)
48
25.10.2017. 07:19:42
NE

11. Mišković Iva (Iteam)
53
26.10.2017. 09:00:11
NE

12. Žuvela Nora (Split 1950)
57
25.10.2017. 11:22:05
NE

13. Piškulić Roza (Rukavac)
59
25.10.2017. 12:37:06
NE

14. Ivković Luna (Iteam)
69
26.10.2017. 13:31:52
NE

15. Stupar Maja (Rukavac)
79
23.10.2017. 14:07:07
NE

16. Kuzman Ivana (Ponikve)
134
24.10.2017. 11:36:56
NE

17. Ivanišević Lorena (Terra)
141
25.10.2017. 15:48:56
NE


Majcan Lovro (Samobor 1890)
10
25.10.2017. 20:24:27
NE

Tešankić Nera (Olimpija Osijek 1984)
21
27.10.2017. 20:09:09
NE

Vlainić Tani (Iteam)
23
27.10.2017. 12:00:05
NE

Maričić Lovro (Top Spin)
62
27.10.2017. 12:41:50
NE

Dražetić Juraj (Iteam)
125
26.10.2017. 07:17:53
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument