Turnir
OP ŠIBENIKA
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
26.04.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
28.04.2017. ::
Trajanje turnira
28.04.2017. :: - 01.05.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ŠIBENIK
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK ŠubiĆevac
  • Adresa: Put Bana Jelačića 2
  • Grad: ŠIBENIK
  • Telefon: 0959054857
  • Fax: 00000000000
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Dražen Stojić
  • Tel: 0989230798
  • Fax:0000000000
  • E-mail: [email protected]

1. Salopek Dorian (Ogulin)
15
31.03.2017. 17:58:57
NE

2. Markovina Duje (Split 1950)
16
18.04.2017. 13:15:28
NE

3. Klaić Karlo (Ragusa)
17
24.04.2017. 08:44:05
NE

4. Markovina Roko (Split 1950)
23
18.04.2017. 13:11:39
NE

5. Mišura Roko (Split 1950)
38
09.04.2017. 18:23:52
NE

6. Šarić Frane (Stobreč)
41
06.04.2017. 20:55:52
NE

7. Asanović Roko (Dalmacijacement)
43
26.04.2017. 11:57:43
NE

8. Knezović Niko (Dalmacijacement)
44
25.04.2017. 20:00:42
NE

9. Mađor Roko (Stobreč)
45
25.04.2017. 21:15:25
NE

10. Majić Ivan (Poen)
69
23.04.2017. 09:35:51
NE

11. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
71
24.04.2017. 13:12:31
NE

12. Šimundža Josip (Split 1950)
76
28.04.2017. 15:16:36
NE

13. Jelavić Ratko (Split 1950)
98
25.04.2017. 19:01:50
NE

14. Krstić Karlo (Zadar 08)
151
26.04.2017. 12:50:40
NE

15. Razmilić Roko (Split 1950)
246
28.04.2017. 15:17:20
NE

16. Maroević Jakov (Split 1950)
NEMA
31.03.2017. 10:49:12
NE

17. Ćupić Mauro (Zadar 08)
NEMA
26.04.2017. 12:49:39
NE

18. Jerković Marin (Pomak)
NEMA
26.04.2017. 12:35:42
NE

19. Margetić Matija (Prečko)
NEMA
26.04.2017. 12:15:02
NE

20. Radovčić Mate (Šubićevac)
NEMA
26.04.2017. 12:10:08
NE

21. Garifullin Ainur (Split 1950)
NEMA
16.04.2017. 20:08:46
DA


1. Svetac Sara (Split 1950)
1
11.04.2017. 11:46:39
NE

2. Mustapić Matea mirjam (Split 1950)
4
21.04.2017. 10:37:31
NE

3. Pušić Antea (Stobreč)
21
26.04.2017. 08:51:33
NE

4. Granić Nika (Makarska rivijera)
32
25.04.2017. 08:22:22
NE

5. Kožul Karla (Zadar 08)
37
25.04.2017. 20:47:49
NE

6. Mihačić Nera (Dalmacijacement)
49
28.04.2017. 15:18:06
NE

7. Gladan Dina (Dalmacijacement)
52
24.04.2017. 15:06:08
NE

8. Mišković Iva (Iteam)
57
24.04.2017. 12:36:29
NE

9. Filipović Šušter Katarina (Resnik)
61
26.04.2017. 13:45:24
NE

10. Marinović Matija (Zadar 08)
80
26.04.2017. 07:56:59
NE

11. Vrankić Zara (Zadar 08)
136
26.04.2017. 18:55:12
NE

12. Komadina Morana (Dalmacija)
215
28.04.2017. 15:18:28
NE

13. Pavić Nika (Zadar 08)
NEMA
26.04.2017. 12:51:02
NE

14. Giergia Vita (Zadar 08)
NEMA
26.04.2017. 12:50:08
NE

15. Šuša Ester (Šubićevac)
NEMA
25.04.2017. 17:33:38
NE

16. Jurić Julia (Split 1950)
NEMA
28.04.2017. 15:18:52
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument