Turnir
REGIONALNO PRVENSTVO TZIP-A
Kategorija
12
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
30.03.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
01.04.2017. ::
Trajanje turnira
01.04.2017. :: - 02.04.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
RABAC
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/8
  • Organizator:TK Rabac
  • Adresa: Ulica slobode 89
  • Grad: RABAC
  • Telefon: (099) 4400 078
  • Fax: 00000000
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Bojan Baznik
  • Tel: (099) 4400 078
  • Fax:00000000000
  • E-mail: [email protected]

1. Ivkić Emanuel (Opatija)
5
21.03.2017. 17:39:13
NE

2. Natanelić Diego (Pećine)
55
29.03.2017. 01:05:31
NE

3. Sladaković Stefan (Smrikve)
76
28.03.2017. 20:18:45
NE

4. Banović Dominik (Smrikve)
83
30.03.2017. 11:19:10
NE

5. Lorković Fran (Uljanik)
85
30.03.2017. 12:45:59
NE

6. Tanger Leonardo (Uljanik)
105
30.03.2017. 12:46:19
NE

7. Frank Adrian martin (Zlatno sunce)
NEMA
30.03.2017. 09:17:02
NE

8. Klein Marsell (Zlatno sunce)
NEMA
30.03.2017. 09:18:38
NE

9. Vivoda Tomi (Zlatno sunce)
NEMA
30.03.2017. 09:21:01
NE

10. Cerin Mateo (Uljanik)
NEMA
30.03.2017. 12:45:23
NE

11. Jelčić Adrian (Rabac)
NEMA
21.03.2017. 08:47:26
NE

12. Šestan Antonio (Bale)
NEMA
27.03.2017. 23:19:39
NE

13. Struk Denis (Zlatno sunce)
NEMA
28.03.2017. 21:00:09
NE

14. Čalić Borna (Kastav)
NEMA
28.03.2017. 21:28:45
NE

15. Vozila Petar (Rabac)
NEMA
22.03.2017. 07:51:58
NE

16. Popović Mario (Kvarner)
NEMA
21.03.2017. 10:30:39
NE


1. Biondić Dora (Opatija)
11
29.03.2017. 10:45:37
NE

2. Žufić Mia (Bale)
21
27.03.2017. 23:20:42
NE

3. Zupičić Lucija (Rabac)
38
21.03.2017. 08:48:22
NE

4. Čarapović Viky (Pro 2000)
75
27.03.2017. 21:08:08
NE

5. Čupić Ani (Rabac)
83
21.03.2017. 08:47:08
NE

6. Babić Corina (Pećine)
85
29.03.2017. 01:04:45
NE

7. Omeragić Ivona (Opatija)
90
30.03.2017. 10:14:34
NE

8. Leko Maja eva (Bale)
NEMA
27.03.2017. 23:18:09
NE

9. VukoviĆ Lara (Zlatno sunce)
NEMA
30.03.2017. 09:22:23
NE

10. Sopta Klara (Rabac)
NEMA
21.03.2017. 08:48:07
NE

11. Milevoj Nicoletta (Rabac)
NEMA
21.03.2017. 08:47:45
NE

12. Katalenić Stella (Rukavac)
NEMA
30.03.2017. 11:26:05
NE

13. Piškulić Roza (Rukavac)
NEMA
30.03.2017. 11:30:40
NE

14. Piškulić Nina (Rukavac)
NEMA
30.03.2017. 11:36:52
NE

15. Zuban Nicole (Bale)
NEMA
29.03.2017. 13:41:24
NE

16. Stupar Maja (Rukavac)
NEMA
21.03.2017. 09:21:28
NE

17. Sladaković Tara (Smrikve)
NEMA
26.03.2017. 22:18:23
NE

18. Vratović Agata (Bale)
NEMA
27.03.2017. 23:21:50
NE

19. Mihelić Tara (Arenaturist)
NEMA
26.03.2017. 06:37:02
NE

20. Piljan Monika (Vodnjan-Dignano)
NEMA
23.03.2017. 14:29:15
NE

21. Japundža Anja (Smrikve)
NEMA
28.03.2017. 22:03:00
NE

22. Persson Manuella (Pećine)
NEMA
29.03.2017. 01:05:52
NE

23. Japundža Jana (Smrikve)
NEMA
28.03.2017. 21:57:37
NE


Neralić Luka (Ogulin)
58
29.03.2017. 00:15:08
NE

Krstanović Luka (Movens)

29.03.2017. 00:14:53
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument