Turnir
OP GRADA VALPOVA-ALTRAD LIMEX KUP
Kategorija
12
Rang turnira
6
Zadnji dan prijave
06.04.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
08.04.2017
Trajanje turnira
08.04.2017 - 11.04.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
VALPOVO
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
RR 32/16/8 (M)
RR 32/16/8 (Ž)
  • Organizator: TK Valpovo
  • Adresa: Ive Lole Ribara 5
  • Grad: VALPOVO
  • Telefon: (091) 2221 033
  • Fax: 000000000
  • WiFi: DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Josip Cvenić
  • Tel: (091) 2221 033
  • Fax: 000000000
  • E-mail: jcvenic@mathos.hr
 
REZULTATIDOWNLOAD
KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.Preuzmite dokument
KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.Preuzmite dokument
GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.Preuzmite dokument
GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.Preuzmite dokument
GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.Preuzmite dokument
GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.Preuzmite dokument
 

PRIJAVLJENI IGRAČI - MUŠKI

#PrezimeImeKlubStranacPrijavaRang
1PetričevićTinVinkovciNE05.04.2017. 10:33:0521
2KopićIlijaVinkovciNE06.04.2017. 10:29:3732
3ZrilićRokoVinkovciNE01.04.2017. 15:53:1844
4SebenjiAndrejOsijekNE05.04.2017. 08:21:2858
5GaićLukaOsijekNE03.04.2017. 20:53:0164
6MićićLeonVinkovciNE04.04.2017. 20:31:4271
7ŠagovacErikPonikveNE06.04.2017. 12:47:0579
8BekFilipOsijekNE03.04.2017. 08:54:0181
9BenešIvorSlavonija-ŽitoNE06.04.2017. 11:40:3486
10LukićMarkoPožegaNE05.04.2017. 12:08:5289
11SmoljoMarkOsijekNE29.03.2017. 17:54:26105
12DmitrićKimiSlavonija-ŽitoNE07.04.2017. 18:31:29109
13BrkićKarloVinkovciNE30.03.2017. 21:52:44117
14ValentićPatrickOsijekNE31.03.2017. 09:05:26133
15JuričJagorVinkovciNE29.03.2017. 19:14:45NEMA
16HORAMARKOPožegaNE07.04.2017. 18:23:16NEMA
17BUDIMIRMARKOPožegaNE06.04.2017. 13:19:45NEMA
18PAKLARBRUNOVinkovciNE05.04.2017. 12:29:30NEMA
19BilićIvanOsijekNE04.04.2017. 09:58:51NEMA
20StunjaTinKoprivnicaNE05.04.2017. 11:20:31NEMA
21BenkovićBornaSlavonija-ŽitoNE04.04.2017. 15:24:10NEMA
22ZUBERBUHLERRYANMedveščakNE05.04.2017. 10:29:14NEMA

PRIJAVLJENI IGRAČI - ŽENSKI

#PrezimeImeKlubStranacPrijavaRang
1RosoKorinaSlavonija-ŽitoNE30.03.2017. 10:58:4818
2RimacElenaVinkovciNE04.04.2017. 02:12:0541
3DominićLaraOlimpija Osijek 1984NE31.03.2017. 15:17:5653
4ZavrškiKarlaOsijekNE07.04.2017. 18:29:3266
5PutrićDoraOlimpija Osijek 1984NE07.04.2017. 18:29:5985
6RiđanIvonaBrodNE02.04.2017. 12:00:3395
7TaslidžićDarijaOsijekNE04.04.2017. 18:46:52105
8DREžNJAKNIKAPožegaNE07.04.2017. 18:30:24NEMA
9IVKOVIćKLARAOlimpija Osijek 1984NE03.04.2017. 23:46:41NEMA
10PERIšKIćMIAVinkovciNE29.03.2017. 17:33:29NEMA

ODJAVLJENI IGRAČI

#PrezimeImeKlubStranacOdjavaRang