Turnir
OP GRADA VALPOVA-ALTRAD LIMEX KUP
Kategorija
12
Rang turnira
6
Zadnji dan prijave
06.04.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
08.04.2017. ::
Trajanje turnira
08.04.2017. :: - 11.04.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
VALPOVO
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
RR 32/16/8 (M)
RR 32/16/8 (Ž)
  • Organizator:TK Valpovo
  • Adresa: Ive Lole Ribara 5
  • Grad: VALPOVO
  • Telefon: (091) 2221 033
  • Fax: 000000000
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Josip Cvenić
  • Tel: (091) 2221 033
  • Fax:000000000
  • E-mail: [email protected]

1. Zuberbuhler Ryan (Medveščak)
11
05.04.2017. 10:29:14
NE

2. Mićić Leon (Vinkovci)
15
04.04.2017. 20:31:42
NE

3. Brkić Karlo (Vinkovci)
20
30.03.2017. 21:52:44
NE

4. Bek Filip (Osijek)
34
03.04.2017. 08:54:01
NE

5. Šagovac Erik (Ponikve)
39
06.04.2017. 12:47:05
NE

6. Smoljo Mark (Osijek)
44
29.03.2017. 17:54:26
NE

7. Stunja Tin (Koprivnica)
88
05.04.2017. 11:20:31
NE

8. Bilić Ivan (Osijek)
92
04.04.2017. 09:58:51
NE

9. Beneš Ivor (Slavonija-Žito)
100
06.04.2017. 11:40:34
NE

10. Valentić Patrick (Osijek)
108
31.03.2017. 09:05:26
NE

11. Benković Borna (Slavonija-Žito)
138
04.04.2017. 15:24:10
NE

12. Paklar Bruno (Vinkovci)
NEMA
05.04.2017. 12:29:30
NE

13. Dmitrić Kimi (Slavonija-Žito)
NEMA
07.04.2017. 18:31:29
NE

14. Kopić Ilija (Vinkovci)
NEMA
06.04.2017. 10:29:37
NE

15. Hora Marko (Požega)
NEMA
07.04.2017. 18:23:16
NE

16. Budimir Marko (Požega)
NEMA
06.04.2017. 13:19:45
NE

17. Lukić Marko (Požega)
NEMA
05.04.2017. 12:08:52
NE

18. Petričević Tin (Vinkovci)
NEMA
05.04.2017. 10:33:05
NE

19. Jurič Jagor (Vinkovci)
NEMA
29.03.2017. 19:14:45
NE

20. Zrilić Roko (Vinkovci)
NEMA
01.04.2017. 15:53:18
NE

21. Gaić Luka (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
03.04.2017. 20:53:01
NE

22. Sebenji Andrej (Osijek)
NEMA
05.04.2017. 08:21:28
NE


1. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
12
31.03.2017. 15:17:56
NE

2. Riđan Ivona (Brod)
28
02.04.2017. 12:00:33
NE

3. Putrić Dora (Olimpija Osijek 1984)
62
07.04.2017. 18:29:59
NE

4. Završki Karla (Osijek)
79
07.04.2017. 18:29:32
NE

5. Drežnjak Nika (Požega)
NEMA
07.04.2017. 18:30:24
NE

6. Roso Korina (Slavonija-Žito)
NEMA
30.03.2017. 10:58:48
NE

7. Rimac Elena (Vinkovci)
NEMA
04.04.2017. 02:12:05
NE

8. Ivković Klara (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
03.04.2017. 23:46:41
NE

9. Taslidžić Darija (Osijek)
NEMA
04.04.2017. 18:46:52
NE

10. Periškić Mia (Vinkovci)
NEMA
29.03.2017. 17:33:29
NE

11. Šupuković Lora (Vinkovci)
NEMA
17.05.2017. 14:53:36
NE



KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument