Turnir
OP TRNJA
Kategorija
16
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
03.05.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
06.05.2017. ::
Trajanje turnira
06.05.2017. :: - 09.05.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Chromos-Savica
  • Adresa: Prisavlje bb
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: 016158304
  • Fax: 016158304
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivan Drčelić
  • Tel: 0912205660
  • Fax:016158304
  • E-mail: [email protected]

1. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
1
02.05.2017. 17:08:41
NE

2. Jamnicki Marin (Zadar 08)
12
03.05.2017. 12:04:21
NE

3. Samac Tin (HTK Zagreb)
16
03.05.2017. 10:50:26
NE

4. Šimunović Dominik (Zagi)
18
03.05.2017. 13:29:25
NE

5. Bilojelić Kristijan (Split 1950)
25
03.05.2017. 17:45:39
NE

6. Vasung Dorian (HATK Mladost)
27
02.05.2017. 11:41:50
NE

7. Margetić Matija (Prečko)
28
02.05.2017. 16:37:13
NE

8. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
33
03.05.2017. 17:45:13
NE

9. Ercegović Ante Petar (Lošinj-Jadranka)
36
03.05.2017. 11:27:43
NE

10. Ivanek Stjepan (Varaždin 1181)
41
03.05.2017. 17:46:17
NE

11. Zorović Dominic (Kvarner)
43
03.05.2017. 08:57:28
NE

12. Boban Viktor (Medveščak)
49
03.05.2017. 21:41:43
NE

13. Antoljak Marko (HTK Zagreb)
68
01.05.2017. 16:20:08
NE

14. Vidović Luka (Varteks)
72
19.04.2017. 13:47:52
NE

15. Draušnik Eugen (Medveščak)
117
03.05.2017. 13:59:44
NE

16. Dujmović Ivan (Zadar 08)
NEMA
03.05.2017. 10:30:35
NE

17. Zorica David (Kastav)
NEMA
29.04.2017. 19:41:56
NE

18. Puljiz Tonko (Iteam)
NEMA
03.05.2017. 10:57:30
NE

19. Martinović Mateo (Kvarner)
NEMA
01.05.2017. 14:18:36
NE

20. Majdak Jan (Terra)
NEMA
02.05.2017. 14:27:17
NE

21. Braun Tomislav (Karlovac)
NEMA
01.05.2017. 20:07:09
NE

22. Jozić Mark (Top Spin)
NEMA
03.05.2017. 17:12:13
NE

23. Jamić Nikola (Movens)
NEMA
02.05.2017. 08:29:07
NE

24. Tkalec Robert (Medveščak)
NEMA
03.05.2017. 13:57:31
NE


1. Habeković Ita (HTK Zagreb)
1
03.05.2017. 10:29:50
NE

2. Gunjača Elena (Ponikve)
19
03.05.2017. 13:49:05
NE

3. Kos Dora (Ponikve)
29
03.05.2017. 17:46:33
NE

4. Grulović Lara (Medveščak)
30
03.05.2017. 20:42:09
NE

5. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
31
01.05.2017. 09:27:22
NE

6. Vlainić Tani (Iteam)
33
04.05.2017. 08:11:12
NE

7. Vranić Nina (HTK Zagreb)
37
03.05.2017. 10:36:40
NE

8. Bubalo Ema (Split 1950)
38
02.05.2017. 21:00:48
NE

9. Čačulović Lana (Victoria)
46
03.05.2017. 09:02:20
NE

10. Pintar Lorena (Ponikve)
54
03.05.2017. 06:55:37
NE

11. Crnolatac Nataša (Zagi)
60
02.05.2017. 21:15:18
NE

12. Perinović Klara (Ponikve)
67
03.05.2017. 17:47:21
NE

13. Ivanek Klara (Varaždin 1181)
110
03.05.2017. 17:46:08
NE

14. Oliynykova Oleksandra (Ponikve)
NEMA
03.05.2017. 17:47:02
NE

15. Mažuran Lara (Futur)
NEMA
02.05.2017. 19:46:42
NE


Žužul Katarina (Top Spin)
11
04.05.2017. 08:05:06
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument