Turnir
OP VARAŽDINA
Kategorija
16
Rang turnira
6
Zadnji dan prijave
13.09.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
15.09.2017. ::
Trajanje turnira
15.09.2017. :: - 18.09.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Varaždin
Broj terena
7
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Varaždin 1181
  • Adresa: Zagrebačka 93a
  • Grad: Varaždin
  • Telefon: 0959051084
  • Fax: 042214940
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Hrvoje Šipuš / Lovro Juzbašić
  • Tel: 0915054666
  • Fax:042214940
  • E-mail: [email protected]

1. Oštro Tin (Chromos-Savica)
26
12.09.2017. 09:58:10
NE

2. Šarunić Anton (Opatija)
35
13.09.2017. 13:30:02
NE

3. Ivanek Stjepan (Varaždin 1181)
41
06.09.2017. 17:28:10
NE

4. Zorović Dominic (Kvarner)
43
13.09.2017. 12:29:23
NE

5. Jančić Daniel (San Spin)
51
12.09.2017. 22:20:30
NE

6. Jagetić Borna (Varaždin 1181)
70
06.09.2017. 17:28:43
NE

7. Adlašić Denis (Varaždin 1181)
121
06.09.2017. 17:30:04
NE

8. Nedeljko Ervin (Franjo Punčec)
NEMA
01.09.2017. 21:58:05
NE

9. Stilinović Fran (HTK Zagreb)
NEMA
12.09.2017. 13:31:25
NE

10. Kelemen Martin (Varaždin 1181)
NEMA
06.09.2017. 17:28:58
NE


1. Hraščanec Lara (Varteks)
3
14.09.2017. 11:28:06
NE

2. Mukić Ana (Varaždin 1181)
13
12.09.2017. 14:51:27
NE

3. Vranić Nina (HTK Zagreb)
37
14.09.2017. 09:49:55
NE

4. MIšAK LUCIJA (Varaždin 1181)
51
06.09.2017. 17:29:24
NE

5. Cindrić Rebeka (Varteks)
53
13.09.2017. 08:11:23
NE

6. Roso Korina (Slavonija-Žito)
62
14.09.2017. 08:28:41
NE

7. Kovačić Valentina (Iteam)
69
13.09.2017. 13:44:09
NE

8. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
100
06.09.2017. 17:30:15
NE

9. Ivanek Klara (Varaždin 1181)
110
11.09.2017. 16:24:09
NE

10. Okreša Anja (Franjo Punčec)
130
13.09.2017. 18:08:05
NE

11. Hiršzon Lea (Varteks)
132
14.09.2017. 09:59:48
NE

12. Janičar Ema (Varteks)
183
14.09.2017. 10:00:08
NE

13. Kovačić Lara (Varteks)
185
14.09.2017. 10:00:58
NE

14. Rogina Mia (Varteks)
NEMA
14.09.2017. 19:07:53
NE


Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
50
14.09.2017. 09:47:04
NE

Mišković Iva (Iteam)
78
15.09.2017. 20:16:32
NE

Salopek Dorian (Ogulin)
94
12.09.2017. 12:30:49
NE

Brkić Vinko (Franjo Punčec)
105
15.09.2017. 20:17:11
NE

Cindrić Karlo (Varteks)
119
15.09.2017. 20:16:07
NE

Smetiško Leon (Varaždin 1181)
139
15.09.2017. 20:14:53
NE

Poljan Ena (Varteks)
174
15.09.2017. 20:15:27
NE

Šarić Nika (Franjo Punčec)

15.09.2017. 20:17:02
NE

Gadžić Davor (Osijek)

12.09.2017. 20:22:28
NE

Kostić Ferček Maks (Varaždin 1181)

06.09.2017. 17:36:29
NE

SALOPEK MARKO (Franjo Punčec)

15.09.2017. 20:16:52
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument