Turnir
REGIONALNO PRVENSTVO - SREDIŠNJA HRVATSKA 12
Kategorija
12
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
05.10.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
07.10.2017. ::
Trajanje turnira
07.10.2017. :: - 08.10.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Jastrebarsko
Broj terena
0
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Gem
  • Adresa: Bana J.Jelačića 5a
  • Grad: Jastrebarsko
  • Telefon: 0915774804
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Siniša Gorup
  • Tel: 0915774804
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Salopek Dorian (Ogulin)
4
20.09.2017. 12:08:14
NE

2. Kolić Kristijan (Ogulin)
11
02.10.2017. 12:01:08
NE

3. Viduka Noa (Hrvoje)
17
26.09.2017. 06:49:51
NE

4. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
27
05.10.2017. 12:43:17
NE

5. Benčec Benjamin (Iteam)
29
04.10.2017. 12:52:40
NE

6. Bratković Tin (Samobor 1890)
NEMA
05.10.2017. 11:22:48
NE

7. Jamić Jurica (Movens)
NEMA
05.10.2017. 13:06:59
NE

8. Paskaš Vanja (Ogulin)
NEMA
03.10.2017. 10:57:18
NE

9. Burić Karlo (Vrbovec)
NEMA
03.10.2017. 10:26:56
NE

10. Bradvić Marko (Gem)
NEMA
03.10.2017. 00:01:22
NE

11. Severović Patrik (Samobor 1890)
NEMA
26.09.2017. 13:18:31
NE


1. Preis Lana (Zlatar)
6
02.10.2017. 16:22:33
NE

2. Magdić Tena (Ogulin)
12
20.09.2017. 17:25:16
NE

3. Bišćan Petra (Karlovac)
21
03.10.2017. 16:16:15
NE

4. Lebo Lea (Zaprešić)
39
04.10.2017. 12:30:19
NE

5. MIšIć MIA (Purger)
57
04.10.2017. 11:19:01
NE

6. Jurković Petra (HTK Zagreb)
72
04.10.2017. 18:55:34
NE

7. STIPčEVIć ZARA (Zaprešić)
76
04.10.2017. 12:30:37
NE

8. Blašković Mia (Samobor 1890)
NEMA
05.10.2017. 11:23:10
NE

9. Martinčić Korina (Zaprešić)
NEMA
04.10.2017. 21:41:47
NE

10. Resanović Nela (Samobor 1890)
NEMA
29.09.2017. 17:18:47
NE

11. Bukvić Lana (Samobor 1890)
NEMA
23.09.2017. 18:47:27
NE

12. Prosinečki Leona (Samobor 1890)
NEMA
05.10.2017. 21:57:28
NE


DRžANIć DORIS (Iteam)
4
06.10.2017. 11:31:24
NE

Maričić Lovro (Top Spin)
13
29.09.2017. 14:51:35
NE

PAVLOVIć ANA KARLA (Ponikve)
27
06.10.2017. 14:41:51
NE

KREKOVIć FILIP (Movens)
69
04.10.2017. 14:01:37
NE

Horvatić Max Ivan (Ponikve)

03.10.2017. 23:24:14
NE

Kastelan Tea (Iteam)

04.10.2017. 13:16:49
NE

Halambek Jakov (Rally)

06.10.2017. 11:59:56
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument