Turnir
DVORANSKO OP OLIMPIJE
Kategorija
16
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
19.10.2017 do 14:00 sati
Kvalifikacije
21.10.2017. ::
Trajanje turnira
21.10.2017. :: - 23.10.2017
SEZONA 2017
Mjesto održavanja
Osijek
Broj terena
0
Podloga
tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:TK Olimpija Osijek
  • Adresa: Ulica Olimpije 2
  • Grad: Osijek
  • Telefon: (095)701 0001
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Domagoj Wagner
  • Tel: (095)701 0001
  • Fax:
  • E-mail: wagnerdomagoj@gmail.com

1. Borse Bartol (HTK Zagreb)
16
19.10.2017. 12:39:40
NE

2. Babić brajko Leon (Đakovo)
20
08.10.2017. 09:06:30
NE

3. Dodig Matej (Olimpija Osijek 1984)
22
09.10.2017. 18:58:01
NE

4. Oštro Tin (Chromos-Savica)
26
18.10.2017. 00:42:28
NE

5. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
28
11.10.2017. 10:31:22
NE

6. Balić Bruno (Olimpija Osijek 1984)
44
19.10.2017. 13:46:03
NE

7. Boban Viktor (Medveščak)
49
16.10.2017. 14:41:25
NE

8. Harc Lovro (Osijek)
60
18.10.2017. 08:37:41
NE

9. Vuković Ante (Borovo Naselje)
79
16.10.2017. 22:04:38
NE

10. Bek Matej (Osijek)
98
03.10.2017. 12:17:05
NE

11. Kalac Gabrijel (Vinkovci)
164
07.10.2017. 11:53:10
NE

12. Piper Nikola (Požega)
NEMA
10.10.2017. 17:16:48
NE

13. Gadžić Davor (Osijek)
NEMA
10.10.2017. 09:33:47
NE


1. Hraščanec Lara (Varteks)
1
19.10.2017. 08:00:46
NE

2. Mukić Ana (Varaždin 1181)
7
04.10.2017. 08:33:30
NE

3. Žužul Katarina (Top Spin)
11
18.10.2017. 10:10:28
NE

4. Marčinko Petra (Top Spin)
13
19.10.2017. 09:58:02
NE

5. Midžić Ema (Osijek)
15
18.10.2017. 17:39:17
NE

6. Rajki Tena (HTK Zagreb)
17
16.10.2017. 21:22:52
NE

7. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
19
03.10.2017. 21:26:44
NE

8. Knežević Nora (Medveščak)
26
16.10.2017. 14:41:02
NE

9. Koričić Lucija (Olimpija Osijek 1984)
29
17.10.2017. 12:38:51
NE

10. Vranić Nina (HTK Zagreb)
37
19.10.2017. 08:34:36
NE

11. Čopčić Ena (Vinkovci)
42
17.10.2017. 14:13:07
NE

12. Roso Korina (Slavonija-Žito)
52
08.10.2017. 21:24:56
NE

13. Benković Marija (Olimpija Osijek 1984)
77
17.10.2017. 20:11:28
NE

14. Jovčić Nevena (Olimpija Osijek 1984)
91
17.10.2017. 16:27:10
NE

15. Ilibašić Olja (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
16.10.2017. 07:51:30
NE

16. Matijević Gabrijela (Slavonija-Žito)
NEMA
19.10.2017. 11:44:13
NE


Kos Dora (Ponikve)
159
19.10.2017. 21:58:59
NE

Kranjčević Andro (Opatija)

10.10.2017. 20:51:22
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument