Turnir
DVORANSKO PRENSTVO HRVATSKE DJEČACI
Kategorija
14
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
02.01.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
05.01.2018. ::
Trajanje turnira
05.01.2018. :: - 09.01.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
24/32/8
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pavić
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: szgo@szgo.hr

1. Poljičak Mili (Pomak)
MR1
24.12.2017. 08:43:05
NE

2. Prižmić Dino (Split 1950)
MR2
01.01.2018. 12:59:44
NE

3. Mikrut Luka (Split 1950)
MR3
29.12.2017. 09:22:18
NE

4. Vukadin Noa (Iteam)
1
30.12.2017. 22:35:14
NE

5. Babić brajko Leon (Đakovo)
2
28.12.2017. 15:51:35
NE

6. Ivanek Stjepan (Varaždin 1181)
3
02.01.2018. 11:33:00
NE

7. Dodig Matej (Olimpija Osijek 1984)
4
21.12.2017. 20:27:52
NE

8. Borse Bartol (HTK Zagreb)
6
02.01.2018. 10:08:13
NE

9. Vasung Dorian (HATK Mladost)
7
27.12.2017. 14:28:43
NE

10. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
9
29.12.2017. 18:37:52
NE

11. Šodan Ivan (Split 1950)
10
30.12.2017. 10:13:34
NE

12. Salopek Dorian (Ogulin)
12
25.12.2017. 20:29:40
NE

13. Ferega Filip (Iteam)
15
30.12.2017. 22:36:23
NE

14. Markovina Duje (Split 1950)
16
29.12.2017. 07:34:43
NE

15. Klaić Karlo (Ragusa)
18
01.01.2018. 16:05:09
NE

16. Boban Viktor (Medveščak)
22
24.12.2017. 12:27:54
NE

17. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
23
30.12.2017. 08:55:54
NE

18. Jančić Daniel (San Spin)
26
21.12.2017. 21:13:57
NE

19. Mišura Roko (Split 1950)
27
29.12.2017. 11:57:58
NE

20. Markovina Roko (Split 1950)
30
29.12.2017. 07:37:25
NE

21. Baničević Marko (Dubrovnik)
32
28.12.2017. 11:33:34
NE

22. Soldatić Leon (Kvarner)
33
02.01.2018. 10:27:50
NE

23. Horvatić Max ivan (Ponikve)
39
29.12.2017. 17:40:45
NE

24. Stipetić Anton (Ogulin)
40
30.12.2017. 14:03:23
NE

25. Dubovečak Filip (Iteam)
41
29.12.2017. 12:25:28
NE

26. Marić Vid (Top Spin)
47
27.12.2017. 19:34:23
NE

27. Kržić Tin (Purger)
50
30.12.2017. 15:51:22
NE

28. Kljaić Noa (Iteam)
53
30.12.2017. 22:35:46
NE

29. Oliynykov Nazar (Ponikve)
54
25.12.2017. 18:10:18
NE

30. Kolić Kristijan (Ogulin)
55
30.12.2017. 12:21:05
NE

31. Bulović Matija (Vulpes)
57
02.01.2018. 12:11:04
NE

32. Šarić Frane (Stobreč)
58
21.12.2017. 07:34:41
NE

33. Bradvić Marko (Gem)
67
22.12.2017. 12:05:16
NE

34. Popović Mario (Kvarner)
70
31.12.2017. 16:26:32
NE

35. Majić Ivan (Poen)
71
30.12.2017. 12:09:52
NE

36. Lukač Patrik (Pećine)
85
27.12.2017. 10:53:37
NE

37. Miniri Edvin (Victoria)
86
02.01.2018. 12:38:02
NE

38. Šimundža Josip (Split 1950)
90
29.12.2017. 15:58:29
NE

39. Cikojević Ante (Osijek)
95
29.12.2017. 14:28:52
NE

40. Halambek Jakov (Rally)
99
02.01.2018. 11:32:48
NE

41. Babić Roko (Franjo Punčec)
128
29.12.2017. 14:30:36
NE

42. Neralić Luka (Ogulin)
132
31.12.2017. 12:45:23
NE



Balić Bruno (Olimpija Osijek 1984)
17
03.01.2018. 17:36:22
NE

Jagetić Borna (Varaždin 1181)
34
05.01.2018. 08:10:12
NE

Škreb Daniel (Vulpes)
187
03.01.2018. 22:39:38
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument