Turnir
DVORANSKO PRENSTVO HRVATSKE DJEČACI
Kategorija
14
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
02.01.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
05.01.2018. ::
Trajanje turnira
05.01.2018. :: - 09.01.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
24/32/8
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: szgo@szgo.hr

1. Prižmić Dino (Split 1950)
MR1
01.01.2018. 12:59:44
NE

2. Dodig Matej (Olimpija Osijek 1984)
MR3
21.12.2017. 20:27:52
NE

3. Salopek Dorian (Ogulin)
3
25.12.2017. 20:29:40
NE

4. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
5
30.12.2017. 08:55:54
NE

5. Markovina Duje (Split 1950)
6
29.12.2017. 07:34:43
NE

6. Dubovečak Filip (Iteam)
8
29.12.2017. 12:25:28
NE

7. Baničević Marko (Dubrovnik)
13
28.12.2017. 11:33:34
NE

8. Oliynykov Nazar (Ponikve)
15
25.12.2017. 18:10:18
NE

9. Markovina Roko (Split 1950)
16
29.12.2017. 07:37:25
NE

10. Stipetić Anton (Ogulin)
17
30.12.2017. 14:03:23
NE

11. Kržić Tin (Purger)
18
30.12.2017. 15:51:22
NE

12. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
20
29.12.2017. 17:40:45
NE

13. Kolić Kristijan (Ogulin)
24
30.12.2017. 12:21:05
NE

14. Bulović Matija (Vulpes)
25
02.01.2018. 12:11:04
NE

15. Bradvić Marko (Gem)
31
22.12.2017. 12:05:16
NE

16. Babić Roko (Franjo Punec)
38
29.12.2017. 14:30:36
NE

17. Neralić Luka (Ogulin)
45
31.12.2017. 12:45:23
NE

18. Popović Mario (Kvarner)
51
31.12.2017. 16:26:32
NE

19. Halambek Jakov (Rally)
108
02.01.2018. 11:32:48
NE

20. Kljaić Noa (Iteam)
NEMA
30.12.2017. 22:35:46
NE

21. Vukadin Noa (Iteam)
NEMA
30.12.2017. 22:35:14
NE

22. Ferega Filip (Iteam)
NEMA
30.12.2017. 22:36:23
NE

23. Borse Bartol (HTK Zagreb)
NEMA
02.01.2018. 10:08:13
NE

24. Ivanek Stjepan (Varadin 1181)
NEMA
02.01.2018. 11:33:00
NE

25. Klaić Karlo (Ragusa)
NEMA
01.01.2018. 16:05:09
NE

26. Soldatić Leon (Kvarner)
NEMA
02.01.2018. 10:27:50
NE

27. Miniri Edvin (Victoria)
NEMA
02.01.2018. 12:38:02
NE

28. Mišura Roko (Split 1950)
NEMA
29.12.2017. 11:57:58
NE

29. Jančić Daniel (San Spin)
NEMA
21.12.2017. 21:13:57
NE

30. Poljičak Mili (Pomak)
NEMA
24.12.2017. 08:43:05
NE

31. Lukač Patrik (Pro 2000)
NEMA
27.12.2017. 10:53:37
NE

32. Vasung Dorian (HATK Mladost)
NEMA
27.12.2017. 14:28:43
NE

33. Marić Vid (Top Spin)
NEMA
27.12.2017. 19:34:23
NE

34. Babić Brajko Leon (akovo)
NEMA
28.12.2017. 15:51:35
NE

35. Mikrut Luka (Split 1950)
NEMA
29.12.2017. 09:22:18
NE

36. Cikojević Ante (Osijek)
NEMA
29.12.2017. 14:28:52
NE

37. Šimundža Josip (Split 1950)
NEMA
29.12.2017. 15:58:29
NE

38. Boban Viktor (Top Spin)
NEMA
24.12.2017. 12:27:54
NE

39. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
29.12.2017. 18:37:52
NE

40. Šodan Ivan (Split 1950)
NEMA
30.12.2017. 10:13:34
NE

41. Majić Ivan (Poen)
NEMA
30.12.2017. 12:09:52
NE

42. Šarić Frane (Stobre)
NEMA
21.12.2017. 07:34:41
NE



Bali Bruno (Olimpija Osijek 1984)

03.01.2018. 17:36:22
NE

?kreb Daniel (Vulpes)

03.01.2018. 22:39:38
NE

Jageti Borna (Varadin 1181)

05.01.2018. 08:10:12
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument