Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE DJEVOJČICE
Kategorija
14
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
02.01.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
05.01.2018. ::
Trajanje turnira
05.01.2018. :: - 09.01.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ZADAR
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
16/32/8
  • Organizator:TK Dalmacija
  • Adresa: Ulica 159 .brigade
  • Grad: ZADAR
  • Telefon: 098313053
  • Fax: 023315641
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miroslav Nincevic
  • Tel: 098313053
  • Fax:023315641
  • E-mail: tkdalmacija@gmail.com

1. Marčinko Petra (Top Spin)
MR1
28.12.2017. 15:37:57
NE

2. Tarocco Leticia (Ragusa)
3
27.12.2017. 08:44:11
NE

3. Derniković Ria (Iteam)
4
30.12.2017. 22:37:55
NE

4. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
5
28.12.2017. 15:34:00
NE

5. Sladaković Tara (Smrikve)
7
02.01.2018. 10:50:05
NE

6. Rajki Tena (HTK Zagreb)
11
29.12.2017. 17:46:45
NE

7. Knez Stella (Kaštela)
13
29.12.2017. 20:30:19
NE

8. Kovačić Valentina (Prečko)
15
29.12.2017. 12:19:33
NE

9. Tešankić Nera (Olimpija Osijek 1984)
18
02.01.2018. 11:34:29
NE

10. Granić Nika (Makarska rivijera)
22
02.01.2018. 13:58:32
NE

11. Miljanić Lucija (Ponikve)
24
28.12.2017. 18:12:27
NE

12. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
32
27.12.2017. 10:08:55
NE

13. Martinčić Korina (Zaprešić)
33
01.01.2018. 21:00:46
NE

14. Žuvela Nora (Split 1950)
43
02.01.2018. 10:22:27
NE

15. Midžić Ema (Osijek)
47
29.12.2017. 11:28:52
NE

16. Kožul Karla (Split 1950)
76
28.12.2017. 15:33:37
NE

17. Vojnović Nera (Stobreč)
147
02.01.2018. 13:39:41
NE

18. Mijović Manuela (Župa Dubrovačka)
183
02.01.2018. 13:40:53
NE

19. Bubalo Ema (Split 1950)
NEMA
02.01.2018. 11:13:24
NE

20. Majetić Marijana (Victoria)
NEMA
02.01.2018. 10:03:43
NE

21. Marnika Angela (Dalmacija)
NEMA
02.01.2018. 09:51:23
NE

22. Koričić Lucija (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
02.01.2018. 16:38:30
NE

23. Hunčak Renata (Opatija)
NEMA
01.01.2018. 20:54:34
NE

24. Gladan Dina (Dalmacijacement)
NEMA
31.12.2017. 17:59:14
NE

25. Šumak Liv (HATK Mladost)
NEMA
31.12.2017. 10:26:10
NE

26. Živković Laura (Iteam)
NEMA
30.12.2017. 22:38:33
NE

27. Svetac Sara (Split 1950)
NEMA
30.12.2017. 21:03:05
NE

28. Mihačić Nera (Dalmacijacement)
NEMA
30.12.2017. 12:30:43
NE

29. Maričić Bruna (HTK Zagreb)
NEMA
30.12.2017. 10:28:43
NE

30. Mustapić Matea mirjam (Split 1950)
NEMA
30.12.2017. 10:11:48
NE

31. Vranić Nina (HTK Zagreb)
NEMA
30.12.2017. 09:22:33
NE

32. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
NEMA
29.12.2017. 13:51:58
NE

33. Kuzmanić Lorena (Split 1950)
NEMA
29.12.2017. 12:00:49
NE

34. Pušić Antea (Stobreč)
NEMA
29.12.2017. 09:12:45
NE

35. Projić Ivana marija (Split 1950)
NEMA
28.12.2017. 17:08:40
NE

36. Marinović Matija (Zadar 08)
NEMA
28.12.2017. 15:33:16
NE


Kne?evi Nora (Medveak)
2
04.01.2018. 11:35:50
NE

Cecelja Vini (Varadin 1181)
16
02.01.2018. 15:33:30
NE

Bukvi Dorotea (Zadar 08)

31.12.2017. 19:02:02
NE

Vlaini Tani (Iteam)

03.01.2018. 14:42:20
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument