Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE DJEVOJČICE
Kategorija
14
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
02.01.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
05.01.2018. ::
Trajanje turnira
05.01.2018. :: - 09.01.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ZADAR
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
16/32/8
  • Organizator:TK Dalmacija
  • Adresa: Ulica 159 .brigade
  • Grad: ZADAR
  • Telefon: 098313053
  • Fax: 023315641
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miroslav Nincevic
  • Tel: 098313053
  • Fax:023315641
  • E-mail: tkdalmacija@gmail.com

1. Majetić Marijana (Victoria)
MR1
02.01.2018. 10:03:43
NE

2. Svetac Sara (Split 1950)
1
30.12.2017. 21:03:05
NE

3. Marčinko Petra (Top Spin)
2
28.12.2017. 15:37:57
NE

4. Midžić Ema (Osijek)
3
29.12.2017. 11:28:52
NE

5. Martinčić Korina (Zaprešić)
5
01.01.2018. 21:00:46
NE

6. Rajki Tena (HTK Zagreb)
6
29.12.2017. 17:46:45
NE

7. Mustapić Matea mirjam (Split 1950)
7
30.12.2017. 10:11:48
NE

8. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
8
29.12.2017. 13:51:58
NE

9. Tarocco Leticia (Ragusa)
9
27.12.2017. 08:44:11
NE

10. Sladaković Tara (Smrikve)
10
02.01.2018. 10:50:05
NE

11. Marnika Angela (Dalmacija)
12
02.01.2018. 09:51:23
NE

12. Knez Stella (Dalmacijacement)
13
29.12.2017. 20:30:19
NE

13. Koričić Lucija (Olimpija Osijek 1984)
14
02.01.2018. 16:38:30
NE

14. Bubalo Ema (Split 1950)
15
02.01.2018. 11:13:24
NE

15. Tešankić Nera (Olimpija Osijek 1984)
17
02.01.2018. 11:34:29
NE

16. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
18
28.12.2017. 15:34:00
NE

17. Miljanić Lucija (Ponikve)
20
28.12.2017. 18:12:27
NE

18. Maričić Bruna (HTK Zagreb)
24
30.12.2017. 10:28:43
NE

19. Derniković Ria (Iteam)
25
30.12.2017. 22:37:55
NE

20. Hunčak Renata (Opatija)
27
01.01.2018. 20:54:34
NE

21. Vranić Nina (HTK Zagreb)
33
30.12.2017. 09:22:33
NE

22. Granić Nika (Makarska rivijera)
34
02.01.2018. 13:58:32
NE

23. Pušić Antea (Stobreč)
35
29.12.2017. 09:12:45
NE

24. Kovačić Valentina (Iteam)
36
29.12.2017. 12:19:33
NE

25. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
37
31.12.2017. 10:26:10
NE

26. Kožul Karla (Split 1950)
39
28.12.2017. 15:33:37
NE

27. Živković Laura (Iteam)
41
30.12.2017. 22:38:33
NE

28. Mihačić Nera (Dalmacijacement)
45
30.12.2017. 12:30:43
NE

29. Žuvela Nora (Split 1950)
47
02.01.2018. 10:22:27
NE

30. Gladan Dina (Dalmacijacement)
48
31.12.2017. 17:59:14
NE

31. Kuzmanić Lorena (Split 1950)
50
29.12.2017. 12:00:49
NE

32. Projić Ivana marija (Split 1950)
55
28.12.2017. 17:08:40
NE

33. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
62
27.12.2017. 10:08:55
NE

34. Vojnović Nera (Stobreč)
84
02.01.2018. 13:39:41
NE

35. Marinović Matija (Zadar 08)
104
28.12.2017. 15:33:16
NE

36. Mijović Manuela (Župa Dubrovačka)
105
02.01.2018. 13:40:53
NE


Knežević Nora (Medveščak)
11
04.01.2018. 11:35:50
NE

Vlainić Tani (Iteam)
23
03.01.2018. 14:42:20
NE

Cecelja Vini (Varaždin 1181)
30
02.01.2018. 15:33:30
NE

Bukvić Dorotea (Zadar 08)
211
31.12.2017. 19:02:02
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument