Turnir
DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
10.01.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
13.01.2018. ::
Trajanje turnira
13.01.2018. :: - 15.01.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Dean Gledić i Davor Jaić
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: tkzagi@gmail.com

1. Babić brajko Leon (Đakovo)
1
10.01.2018. 08:44:46
NE

2. Ivanek Stjepan (Varaždin 1181)
2
10.01.2018. 12:30:02
NE

3. Nikolić Erik (Zagi)
6
10.01.2018. 09:26:11
NE

4. Soldatić Leon (Kvarner)
17
08.01.2018. 18:46:49
NE

5. Balić Bruno (Olimpija Osijek 1984)
21
08.01.2018. 12:43:31
NE

6. Ivanišević Vito (Zadar 08)
31
11.01.2018. 10:55:33
NE

7. Baničević Marko (Dubrovnik)
35
08.01.2018. 17:55:10
NE

8. Horvatić Max ivan (Ponikve)
39
09.01.2018. 12:11:32
NE

9. Dubovečak Filip (Iteam)
44
10.01.2018. 09:06:04
NE

10. Kopić Ilija (Vinkovci)
49
10.01.2018. 06:51:56
NE

11. Kržić Tin (Purger)
50
08.01.2018. 20:20:06
NE

12. Kljaić Noa (Iteam)
52
10.01.2018. 10:09:02
NE

13. Bulović Matija (Vulpes)
60
09.01.2018. 00:16:37
NE

14. Šveljo Marcos (Futur)
62
11.01.2018. 13:25:46
NE

15. Miniri Edvin (Victoria)
80
11.01.2018. 11:43:31
NE

16. Burić Karlo (Vrbovec)
81
09.01.2018. 10:28:43
NE

17. Lukić Marko (Požega)
91
10.01.2018. 13:59:36
NE

18. Bobok Josip (Ivan Merz)
185
11.01.2018. 15:05:42
NE

19. Schneider Mihael (Ivan Merz)
NEMA
11.01.2018. 15:05:33
NE

20. Marinović Dario (VIŽI)
NEMA
08.01.2018. 18:19:31
NE


1. Cindrić Rebeka (Varteks)
3
08.01.2018. 10:06:36
NE

2. Derniković Ria (Iteam)
20
10.01.2018. 10:10:01
NE

3. Stojanović Sara (Iteam)
24
12.01.2018. 13:40:55
NE

4. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
25
10.01.2018. 11:34:57
NE

5. Roso Korina (Osijek)
30
10.01.2018. 16:30:26
NE

6. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
31
07.01.2018. 12:07:15
NE

7. Živković Laura (Iteam)
33
10.01.2018. 08:50:31
NE

8. Mišković Iva (Iteam)
45
10.01.2018. 10:40:01
NE

9. Bedeković Ines (Zagi)
46
08.01.2018. 15:16:01
NE

10. Projić Ivana marija (Split 1950)
61
10.01.2018. 09:05:06
NE

11. Bilić Lea (Zagi)
88
08.01.2018. 16:21:20
NE

12. Pešut Laura (San Spin)
92
10.01.2018. 20:02:20
NE

13. Sabljić Ruta (Iteam)
93
10.01.2018. 11:03:03
NE

14. Jurić Petra (Vulpes)
120
08.01.2018. 16:27:41
NE

15. Hmelaš Nina (Vulpes)
132
09.01.2018. 00:16:23
NE

16. Gregurić Valerija (Iteam)
169
08.01.2018. 22:41:02
NE

17. Lukanić Paula (Iteam)
179
10.01.2018. 11:12:11
NE


Jagetić Borna (Varaždin 1181)
32
12.01.2018. 18:54:36
NE

Kovačić Valentina (Iteam)
55
10.01.2018. 13:57:52
NE

Kvakan Damjan (Iteam)
127
11.01.2018. 10:51:13
NE

Dujmović Dora (Zagi)
191
13.01.2018. 09:31:39
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument