Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE DJEČACI
Kategorija
12
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
09.01.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
12.01.2018. ::
Trajanje turnira
12.01.2018. :: - 16.01.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ZADAR
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
16/32/8
  • Organizator:TK Dalmacija
  • Adresa: Ulica 159 .brigade
  • Grad: ZADAR
  • Telefon: 098313053
  • Fax: 023315641
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miroslav Nincevic
  • Tel: 098313053
  • Fax:023315641
  • E-mail: tkdalmacija@gmail.com

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
1
04.01.2018. 15:17:23
NE

2. Salopek Dorian (Ogulin)
2
27.12.2017. 22:52:36
NE

3. Ivkić Emanuel (Opatija)
3
30.12.2017. 22:06:11
NE

4. Rakonić Fran (Nova Gradiška)
4
02.01.2018. 21:52:20
NE

5. Markovina Duje (Split 1950)
5
29.12.2017. 07:41:20
NE

6. Karačić Vilim (Terra)
6
01.01.2018. 20:09:13
NE

7. Vertuš Tomo (Varteks)
7
03.01.2018. 11:41:51
NE

8. Slivar Lukas (Medveščak)
8
28.12.2017. 12:03:22
NE

9. Stipetić Anton (Ogulin)
9
30.12.2017. 14:05:59
NE

10. Sabolić Dominik (Didon)
10
30.12.2017. 09:56:39
NE

11. Kolić Kristijan (Ogulin)
12
04.01.2018. 20:35:34
NE

12. Zuberbuhler Ryan (Medveščak)
14
28.12.2017. 12:04:04
NE

13. Cindrić Karlo (Varteks)
15
05.01.2018. 10:22:28
NE

14. Smolčić Nikola (Split 1950)
16
31.12.2017. 15:49:53
NE

15. Maričić Lovro (Top Spin)
17
25.12.2017. 20:35:56
NE

16. Marić Hrvoje (Ponikve)
19
02.01.2018. 08:54:20
NE

17. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
20
02.01.2018. 14:36:59
NE

18. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
22
09.01.2018. 12:03:34
NE

19. Bogdan Stjepan (Ragusa)
23
27.12.2017. 08:44:40
NE

20. Cerezin Vito (Zagi)
24
30.12.2017. 10:57:03
NE

21. Jurišić Kuzma (Ragusa)
28
27.12.2017. 08:45:15
NE

22. Pižurica Beka (Iteam)
29
02.01.2018. 11:11:28
NE

23. Sikirica Matej (Split 1950)
32
01.01.2018. 21:23:00
NE

24. Geets Antony (Dalmacijacement)
33
08.01.2018. 14:41:26
NE

25. Pasarić Noa (Vulpes)
34
02.01.2018. 20:42:36
NE

26. Bek Filip (Osijek)
37
03.01.2018. 13:09:02
NE

27. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
38
08.01.2018. 14:20:53
NE

28. Ivanišević Emanuel (Zagi)
39
30.12.2017. 13:13:38
NE

29. Šagovac Erik (Ponikve)
42
09.01.2018. 11:42:07
NE

30. Stiblik Dorian (Šubićevac)
44
08.01.2018. 12:43:30
NE

31. Omazić David ante (Medveščak)
48
28.12.2017. 12:02:46
NE

32. Mardešić Dario (Split 1950)
54
09.01.2018. 11:19:11
NE

33. Mrduljaš Toni (Split 1950)
63
02.01.2018. 09:19:26
NE

34. Neralić Luka (Ogulin)
65
31.12.2017. 12:45:37
NE

35. Šarić Ivano (Stobreč)
99
21.12.2017. 07:29:26
NE

36. Kraljević Anton (Kaštela)
NEMA
03.01.2018. 10:33:03
NE



Kukrika Matej (Futur)
30
08.01.2018. 07:56:18
NE

Mahmet Jan (Medveščak)
76
09.01.2018. 15:14:43
NE

Nadali Niko (Medveščak)
132
09.01.2018. 15:14:38
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument