Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE DJEČACI
Kategorija
12
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
09.01.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
12.01.2018. ::
Trajanje turnira
12.01.2018. :: - 16.01.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ZADAR
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
16/32/8
  • Organizator:TK Dalmacija
  • Adresa: Ulica 159 .brigade
  • Grad: ZADAR
  • Telefon: 098313053
  • Fax: 023315641
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miroslav Nincevic
  • Tel: 098313053
  • Fax:023315641
  • E-mail: [email protected]

1. Markovina Duje (Split 1950)
1
29.12.2017. 07:41:20
NE

2. Stipetić Anton (Ogulin)
3
30.12.2017. 14:05:59
NE

3. Smolčić Nikola (Split 1950)
4
31.12.2017. 15:49:53
NE

4. Cerezin Vito (Zagi)
6
30.12.2017. 10:57:03
NE

5. Sikirica Matej (Split 1950)
9
01.01.2018. 21:23:00
NE

6. Stiblik Dorian (ubievac)
10
08.01.2018. 12:43:30
NE

7. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
13
09.01.2018. 12:03:34
NE

8. Pasarić Noa (Vulpes)
15
02.01.2018. 20:42:36
NE

9. Šagovac Erik (Ponikve)
19
09.01.2018. 11:42:07
NE

10. Ivanišević Emanuel (Zagi)
28
30.12.2017. 13:13:38
NE

11. Mardešić Dario (Split 1950)
29
09.01.2018. 11:19:11
NE

12. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
36
08.01.2018. 14:20:53
NE

13. Šarić Ivano (Stobre)
51
21.12.2017. 07:29:26
NE

14. Kraljević Anton (Katela)
68
03.01.2018. 10:33:03
NE

15. Zuberbuhler Ryan (Medveak)
77
28.12.2017. 12:04:04
NE

16. Cindrić Karlo (Varteks)
NEMA
05.01.2018. 10:22:28
NE

17. Geets Antony (Dalmacijacement)
NEMA
08.01.2018. 14:41:26
NE

18. Kolić Kristijan (Ogulin)
NEMA
04.01.2018. 20:35:34
NE

19. Voljavec Antonio (Ponikve)
NEMA
04.01.2018. 15:17:23
NE

20. Bek Filip (Osijek)
NEMA
03.01.2018. 13:09:02
NE

21. Vertuš Tomo (Varteks)
NEMA
03.01.2018. 11:41:51
NE

22. Rakonić Fran (Nova Gradika)
NEMA
02.01.2018. 21:52:20
NE

23. Marić Hrvoje (Ponikve)
NEMA
02.01.2018. 08:54:20
NE

24. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
NEMA
02.01.2018. 14:36:59
NE

25. Pižurica Beka (Iteam)
NEMA
02.01.2018. 11:11:28
NE

26. Mrduljaš Toni (Split 1950)
NEMA
02.01.2018. 09:19:26
NE

27. Karačić Vilim (Terra)
NEMA
01.01.2018. 20:09:13
NE

28. Neralić Luka (Ogulin)
NEMA
31.12.2017. 12:45:37
NE

29. Ivkić Emanuel (Opatija)
NEMA
30.12.2017. 22:06:11
NE

30. Sabolić Dominik (Didon)
NEMA
30.12.2017. 09:56:39
NE

31. Slivar Lukas (Zagi)
NEMA
28.12.2017. 12:03:22
NE

32. Omazić David ante (Medveak)
NEMA
28.12.2017. 12:02:46
NE

33. Salopek Dorian (Ogulin)
NEMA
27.12.2017. 22:52:36
NE

34. Jurišić Kuzma (Ragusa)
NEMA
27.12.2017. 08:45:15
NE

35. Bogdan Stjepan (Ragusa)
NEMA
27.12.2017. 08:44:40
NE

36. Maričić Lovro (Top Spin)
NEMA
25.12.2017. 20:35:56
NE



Kukrika Matej (Tweener)
5
08.01.2018. 07:56:18
NE

Nadali Niko (Medveak)
33
09.01.2018. 15:14:38
NE

Mahmet Jan (Medveak)
46
09.01.2018. 15:14:43
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument