Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE DJEVOJČICE
Kategorija
12
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
09.01.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
12.01.2018. ::
Trajanje turnira
12.01.2018. :: - 16.01.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Osijek
Broj terena
3
Podloga
tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
16/32/8
  • Organizator:Teniski klub Olimpija Osijek
  • Adresa: Ulica olimpije 2
  • Grad: Osijek
  • Telefon: +385 99 3270 388
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: +385 95 7010 001
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Biondić Dora (Opatija)
1
04.01.2018. 00:24:34
NE

2. Mišković Dora (Vulpes)
5
02.01.2018. 20:41:55
NE

3. Riđan Ivona (Brod)
6
08.01.2018. 15:25:02
NE

4. Dobrić Marta (Šubićevac)
8
09.01.2018. 13:12:10
NE

5. Rastočić Lucija (Zagi)
10
29.12.2017. 18:22:36
NE

6. Belvanović Anja (Đakovo)
18
09.01.2018. 10:26:52
NE

7. Ćorić Sofija (Vulpes)
19
02.01.2018. 20:42:16
NE

8. Tomeljak Niki (Top Spin)
20
07.01.2018. 18:15:58
NE

9. Vukoja Rebeka (Medveščak)
33
28.12.2017. 12:03:43
NE

10. Marić Nina (Vinkovci)
52
05.01.2018. 15:13:55
NE

11. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
69
07.01.2018. 17:56:18
NE

12. Garić Lea (Brod)
131
09.01.2018. 12:26:42
NE

13. Završki Karla (Osijek)
NEMA
08.01.2018. 11:05:01
NE

14. Marčinko Ana (Top Spin)
NEMA
08.01.2018. 16:49:41
NE

15. Brnić Maja (Iteam)
NEMA
08.01.2018. 10:20:08
NE

16. Ivanković Maria (Terra)
NEMA
08.01.2018. 09:36:30
NE

17. Sivrić Iva (Ploče)
NEMA
08.01.2018. 08:04:25
NE

18. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
NEMA
17.12.2017. 14:06:35
NE

19. Sokanović Klara (Stobreč)
NEMA
09.01.2018. 13:36:31
NE

20. Putrić Dora (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
05.01.2018. 17:35:47
NE

21. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
NEMA
04.01.2018. 20:13:01
NE

22. Tomić Lorena (Terra)
NEMA
04.01.2018. 16:42:45
NE

23. Granić Nika (Makarska rivijera)
NEMA
04.01.2018. 09:53:41
NE

24. Preis Lana (Zlatar)
NEMA
04.01.2018. 05:48:24
NE

25. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
03.01.2018. 19:42:38
NE

26. Zorić Anamaria (Dubrovnik)
NEMA
03.01.2018. 13:06:29
NE

27. Držanić Doris (Iteam)
NEMA
03.01.2018. 08:25:00
NE

28. Plavljanić Lana (Vulpes)
NEMA
02.01.2018. 20:42:51
NE

29. Tešankić Nera (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
02.01.2018. 18:41:47
NE

30. Pavlović Ana Karla (Ponikve)
NEMA
01.01.2018. 11:31:55
NE

31. Magdić Tena (Ogulin)
NEMA
01.01.2018. 11:25:53
NE


Sikirica Matej (Split 1950)
9
28.12.2017. 21:10:21
NE

Stojanovi Sara (Iteam)

11.01.2018. 20:00:48
NE

Sikirica Nika (Top Spin)

10.01.2018. 16:18:03
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument