Turnir
DVORANSKO OP PONIKVE
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
17.01.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
20.01.2018. ::
Trajanje turnira
20.01.2018. :: - 22.01.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivan Milinković
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: tkponikve@tkponikve.hr

1. Levak Noa (Franjo Punčec)
11
16.01.2018. 18:29:35
NE

2. Maričić Lovro (Top Spin)
19
14.01.2018. 15:14:23
NE

3. Marić Hrvoje (Ponikve)
20
16.01.2018. 16:56:33
NE

4. Cerezin Vito (Zagi)
21
17.01.2018. 13:32:41
NE

5. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
24
17.01.2018. 09:53:45
NE

6. Kukrika Matej (Futur)
30
16.01.2018. 08:56:17
NE

7. Pasarić Noa (Vulpes)
33
17.01.2018. 11:28:07
NE

8. JutreŠa Hrvoje (Futur)
39
17.01.2018. 15:55:32
NE

9. Šagovac Erik (Ponikve)
41
17.01.2018. 08:58:14
NE

10. Kreković Filip (Movens)
43
17.01.2018. 06:46:50
NE

11. Šilipetar Lovro (Iteam)
54
15.01.2018. 18:59:04
NE

12. Hainš Domagoj (Futur)
61
15.01.2018. 09:29:05
NE

13. Šainović Luka (Top Spin)
62
17.01.2018. 16:53:40
NE

14. Posavec Paris (Franjo Punčec)
65
12.01.2018. 18:02:33
NE

15. Puškar Alem (Futur)
68
16.01.2018. 08:56:38
NE

16. Horvat Juraj (Prelog)
83
12.01.2018. 19:30:13
NE

17. Novaković Roko (HTK Zagreb)
90
17.01.2018. 11:50:04
NE

18. Grdinić Maks zvonimir (Iteam)
94
18.01.2018. 10:58:23
NE

19. Dobrila Theo (Kvarner)
151
16.01.2018. 12:09:55
NE

20. Maslić Daniel (HTK Zagreb)
NEMA
16.01.2018. 13:01:38
NE


1. Stojanović Sara (Iteam)
4
18.01.2018. 09:49:13
NE

2. Brnić Maja (Iteam)
14
17.01.2018. 12:10:01
NE

3. Palikuća Petra (Iteam)
17
17.01.2018. 10:08:02
NE

4. Vukić Marta (Ponikve)
20
16.01.2018. 10:41:58
NE

5. Vidović Lucija (Franjo Punčec)
23
14.01.2018. 11:57:05
NE

6. Lebo Lea (Zaprešić)
26
16.01.2018. 13:58:08
NE

7. Turčić Lucija (Iteam)
28
15.01.2018. 11:12:50
NE

8. Tomeljak Niki (Top Spin)
31
17.01.2018. 07:43:07
NE

9. Sabljić Ruta (Iteam)
35
15.01.2018. 11:12:35
NE

10. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
39
16.01.2018. 17:36:13
NE

11. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
42
16.01.2018. 08:44:46
NE

12. Sikirica Nika (Top Spin)
43
17.01.2018. 16:53:06
NE

13. Balent Tamara (Prelog)
44
15.01.2018. 21:12:21
NE

14. Stipčević Zara (Zaprešić)
47
15.01.2018. 12:46:39
NE

15. Pavlović Ana karla (Ponikve)
52
17.01.2018. 12:46:20
NE

16. Bekavac Dora (Iteam)
56
15.01.2018. 11:13:04
NE

17. Vukoja Rebeka (Medveščak)
59
16.01.2018. 10:47:47
NE

18. Šantić Ema (Didon)
63
16.01.2018. 10:45:10
NE

19. Jurković Petra (HTK Zagreb)
73
17.01.2018. 12:18:11
NE

20. Gojmerac Lea (Futur)
115
16.01.2018. 20:45:41
NE

21. Bukvić Lana (Samobor 1890)
129
18.01.2018. 18:09:01
NE

22. Ratkušić Franka (Prečko)
NEMA
18.01.2018. 12:01:15
NE


Ivković Luna (Iteam)
13
19.01.2018. 14:26:55
NE

Zuberbuhler Ryan (Medveščak)
14
18.01.2018. 09:18:15
NE

Prgomet Jakov (Iteam)
99
19.01.2018. 18:59:22
NE

Anđelković Tom (Iteam)
148
18.01.2018. 20:44:56
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument