Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI
Kategorija
16
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
16.01.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
19.01.2018. ::
Trajanje turnira
19.01.2018. :: - 23.01.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
16/32/8
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pavić
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: szgo@szgo.hr

1. Vukadin Noa (Iteam)
6
15.01.2018. 07:47:56
NE

2. Stipetić Roko (Ogulin)
7
08.01.2018. 20:01:25
NE

3. Bašković Roko (Kvarner)
8
15.01.2018. 11:32:04
NE

4. Erceg Lovre (Split 1950)
9
16.01.2018. 09:34:13
NE

5. Bill Alen (Pro 2000)
10
07.01.2018. 18:23:17
NE

6. Margetić Matija (Prečko)
13
16.01.2018. 10:08:04
NE

7. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
14
03.01.2018. 18:11:52
NE

8. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
16
09.01.2018. 11:53:10
NE

9. Mitrović Fran (HTK Zagreb)
19
10.01.2018. 09:11:53
NE

10. Oštro Tin (Chromos-Savica)
23
10.01.2018. 08:51:31
NE

11. Vasung Dorian (HATK Mladost)
26
16.01.2018. 09:27:43
NE

12. Soldatić Leon (Kvarner)
29
15.01.2018. 10:55:28
NE

13. Boban Viktor (Top Spin)
31
28.12.2017. 12:00:04
NE

14. Šimundža Josip (Split 1950)
54
13.01.2018. 14:16:34
NE

15. Subotić Leon (Kvarner)
93
14.01.2018. 20:17:29
NE

16. Biondić Dorijan (Opatija)
113
04.01.2018. 22:36:14
NE

17. Ivičić Đani (Prečko)
NEMA
15.01.2018. 21:52:37
NE

18. Zorović Dominic (Kvarner)
NEMA
16.01.2018. 12:34:24
NE

19. Jakić Marino (Split 1950)
NEMA
13.01.2018. 23:01:23
NE

20. Bilojelić Kristijan (Split 1950)
NEMA
13.01.2018. 13:21:01
NE

21. Blažić Filip (Prečko)
NEMA
12.01.2018. 19:33:53
NE

22. Krolo Karlo (Split 1950)
NEMA
01.01.2018. 11:49:44
NE

23. Sabljak Filip (Ogulin)
NEMA
01.01.2018. 14:25:04
NE

24. Zlatar Teodor (Franjo Punčec)
NEMA
02.01.2018. 09:41:50
NE

25. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
NEMA
03.01.2018. 17:13:57
NE

26. Sain Francesco (Ogulin)
NEMA
05.01.2018. 10:10:45
NE

27. Suevich Lovro (Zagi)
NEMA
07.01.2018. 09:33:35
NE

28. Šarunić Anton (Opatija)
NEMA
08.01.2018. 18:24:51
NE

29. Škreb Dorian (Vulpes)
NEMA
09.01.2018. 20:18:10
NE

30. Hržić Adrijan (Rukavac)
NEMA
09.01.2018. 20:19:48
NE

31. Ilić Jovan (Osijek)
NEMA
27.12.2017. 13:37:13
NE

32. Šimunović Dominik (Chromos-Savica)
NEMA
16.01.2018. 13:20:12
NE



Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
11
14.01.2018. 19:33:44
NE

Ercegović Ante Petar (Vulpes)
24
16.01.2018. 13:37:32
NE

Djokić Stefan (Bale)
48
18.01.2018. 21:01:24
NE

Šarić Frane (Stobreč)
61
09.01.2018. 17:14:31
NE

Bek Matej (Osijek)
77
17.01.2018. 12:11:23
NE

Vidović Luka (Varteks)
95
16.01.2018. 00:31:09
NE

Antoljak Marko (HTK Zagreb)

15.01.2018. 18:12:36
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument