Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORKE
Kategorija
16
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
16.01.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
19.01.2018. ::
Trajanje turnira
19.01.2018. :: - 23.01.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ZADAR
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
16/32/8
  • Organizator:TK Dalmacija
  • Adresa: Ulica 159 .brigade
  • Grad: ZADAR
  • Telefon: 098313053
  • Fax: 023315641
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miroslav Nincevic
  • Tel: 098313053
  • Fax:023315641
  • E-mail: tkdalmacija@gmail.com

1. Ružić Antonia (Franjo Punčec)
MR1
02.01.2018. 13:08:22
NE

2. Habeković Ita (HTK Zagreb)
1
11.01.2018. 23:01:08
NE

3. Majetić Marijana (Victoria)
2
15.01.2018. 10:46:09
NE

4. Hraščanec Lara (Varteks)
3
08.01.2018. 16:57:14
NE

5. Vukičević Klara (Pomak)
5
10.01.2018. 13:13:48
NE

6. Mukić Ana (Varaždin 1181)
6
11.01.2018. 16:56:50
NE

7. Svetac Sara (Split 1950)
7
08.01.2018. 16:32:07
NE

8. Boderištanac Matea (Iteam)
8
13.01.2018. 11:58:10
NE

9. Matković Eva (Kvarner)
9
12.01.2018. 12:44:14
NE

10. Žunić Mare (Dalmacija)
10
08.01.2018. 15:21:05
NE

11. Žužul Katarina (Top Spin)
11
13.01.2018. 19:18:50
NE

12. Marić Greta (Iteam)
18
08.01.2018. 20:43:02
NE

13. Rajki Tena (HTK Zagreb)
19
09.01.2018. 18:32:28
NE

14. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
20
05.01.2018. 16:59:48
NE

15. Vićan Mia Rae (Top Spin)
21
12.01.2018. 20:32:16
NE

16. Marnika Angela (Dalmacija)
25
15.01.2018. 11:46:32
NE

17. Dundović Nika (Kvarner)
28
03.01.2018. 08:26:31
NE

18. Vlainić Tani (Iteam)
31
15.01.2018. 07:57:53
NE

19. Kralj Lora (HTK Zagreb)
32
16.01.2018. 09:35:33
NE

20. Stanić Maja (Kastav)
33
15.01.2018. 15:29:25
NE

21. Hunčak Renata (Opatija)
35
07.01.2018. 19:04:50
NE

22. Škegro Marina (Zagi)
36
03.01.2018. 09:29:58
NE

23. Grulović Lara (Medveščak)
37
13.01.2018. 11:24:12
NE

24. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
41
31.12.2017. 10:27:16
NE

25. Vuletić Ivana magdalena (Stobreč)
52
01.01.2018. 11:57:24
NE

26. Pintar Lorena (Ponikve)
62
09.01.2018. 22:37:29
NE

27. Biondić Matea (Opatija)
66
05.01.2018. 01:31:25
NE

28. Pavić Nika (Zadar 08)
67
15.01.2018. 13:46:37
NE

29. Projić Ivana marija (Split 1950)
72
11.01.2018. 14:34:44
NE

30. Sindičić Dora (Ogulin)
78
08.01.2018. 21:20:08
NE

31. Benković Marija (Olimpija Osijek 1984)
79
07.01.2018. 22:31:34
NE

32. Ivanišević Petra (Lošinj-Jadranka)
82
03.01.2018. 16:40:11
NE

33. Dodik Maja (Orebić)
85
15.01.2018. 12:42:15
NE

34. Marinović Matija (Zadar 08)
103
12.01.2018. 18:05:57
NE

35. Džaja Ria (Victoria)
105
16.01.2018. 16:15:13
NE

36. Čačulović Lana (Victoria)
113
06.01.2018. 22:31:18
NE

37. Rako Ena (Ploče)
124
15.01.2018. 13:39:25
NE

38. Anić Eni (Split 1950)
146
12.01.2018. 17:29:00
NE

39. Bukvić Dorotea (Zadar 08)
187
13.01.2018. 19:55:17
NE

40. Mikulan Nicole (Koprivnica)
NEMA
15.01.2018. 16:35:56
NE


Wurth Tara (Iteam)
MR2
18.01.2018. 16:40:59
NE

Mustapić Matea mirjam (Split 1950)
14
15.01.2018. 12:57:42
NE

Sladaković Tara (Smrikve)
23
18.01.2018. 21:09:27
NE

Zlatar Teodor (Franjo Punčec)
52
02.01.2018. 09:59:14
NE

Kovačić Valentina (Iteam)
54
17.01.2018. 17:48:12
NE

Živković Laura (Iteam)
59
16.01.2018. 21:30:45
NE

Duplančić Marieta (Split 1950)

14.01.2018. 20:39:50
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument