Turnir
DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP
Kategorija
16
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
24.01.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
27.01.2018. ::
Trajanje turnira
27.01.2018. :: - 29.01.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Dean Gledić i Davor Jaić
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Škreb Dorian (Vulpes)
2
26.01.2018. 12:20:42
NE

2. Bašković Roko (Kvarner)
11
24.01.2018. 10:26:06
NE

3. Šimunović Dominik (Zagi)
16
20.01.2018. 17:54:39
NE

4. Bill Alen (Pro 2000)
18
23.01.2018. 11:47:03
NE

5. Ivičić Đani (Ponikve)
21
24.01.2018. 10:51:59
NE

6. Vasung Dorian (HATK Mladost)
22
23.01.2018. 21:47:47
NE

7. Oštro Tin (Chromos-Savica)
25
24.01.2018. 15:42:29
NE

8. Margetić Matija (Prečko)
28
24.01.2018. 00:16:47
NE

9. Šarunić Anton (Opatija)
29
25.01.2018. 14:21:50
NE

10. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
33
23.01.2018. 22:13:34
NE

11. Zorović Dominic (Kvarner)
36
24.01.2018. 09:03:25
NE

12. Zlatar Teodor (Franjo Punčec)
41
22.01.2018. 10:30:39
NE

13. Ercegović Ante Petar (Lošinj-Jadranka)
42
23.01.2018. 12:18:49
NE

14. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
44
10.01.2018. 15:23:31
NE

15. Šimundža Josip (Split 1950)
48
24.01.2018. 11:51:16
NE

16. Djokić Stefan (Bale)
51
24.01.2018. 09:39:11
NE

17. Tipura Dorian (Kvarner)
53
24.01.2018. 07:34:36
NE

18. Subotić Leon (Kvarner)
54
23.01.2018. 19:19:28
NE

19. Vuković Ante (Borovo Naselje)
80
21.01.2018. 18:42:25
NE

20. Cindrić Marko (Zagi)
105
25.01.2018. 14:36:19
NE

21. Đurić Vinko (Iteam)
197
23.01.2018. 09:57:05
NE

22. Lovreček Fran (Prečko)
198
19.01.2018. 09:56:01
NE


1. Marčinko Petra (Top Spin)
17
24.01.2018. 09:27:55
NE

2. Rajki Tena (HTK Zagreb)
19
18.01.2018. 15:11:14
NE

3. Dundović Nika (Kvarner)
22
21.01.2018. 22:47:49
NE

4. MARIć GRETA (Iteam)
24
20.01.2018. 19:06:36
NE

5. Gunjača Elena (Ponikve)
25
23.01.2018. 20:58:20
NE

6. Grulović Lara (Medveščak)
27
23.01.2018. 18:07:46
NE

7. Škegro Marina (Zagi)
30
03.01.2018. 09:30:42
NE

8. Vlainić Tani (Iteam)
32
23.01.2018. 11:54:14
NE

9. Martinčić Korina (Zaprešić)
33
23.01.2018. 21:02:31
NE

10. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
39
24.01.2018. 13:02:47
NE

11. Midžić Ema (Osijek)
43
23.01.2018. 11:33:07
NE

12. Čačulović Lana (Victoria)
44
24.01.2018. 12:40:37
NE

13. MIšAK LUCIJA (Varaždin 1181)
48
11.01.2018. 13:15:39
NE

14. Pintar Lorena (Ponikve)
55
23.01.2018. 18:26:35
NE

15. Kovačić Valentina (Iteam)
65
16.01.2018. 13:32:28
NE

16. Džaja Ria (Victoria)
101
24.01.2018. 15:00:07
NE

17. Matić Stella (Movens)
111
23.01.2018. 00:20:28
NE


Biondić Dorijan (Opatija)
32
21.01.2018. 11:07:09
NE

Stanić Maja (Kastav)
56
24.01.2018. 17:11:12
NE

Živković Laura (Iteam)
57
24.01.2018. 10:40:38
NE