Turnir
DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP
Kategorija
16
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
24.01.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
27.01.2018. ::
Trajanje turnira
27.01.2018. :: - 29.01.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Bill Alen (Pro 2000)
6
23.01.2018. 11:47:03
NE

2. Bašković Roko (Kvarner)
10
24.01.2018. 10:26:06
NE

3. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
11
10.01.2018. 15:23:31
NE

4. Margetić Matija (Preko)
16
24.01.2018. 00:16:47
NE

5. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
17
23.01.2018. 22:13:34
NE

6. Ercegović Ante Petar (Vulpes)
20
23.01.2018. 12:18:49
NE

7. Oštro Tin (Chromos-Savica)
22
24.01.2018. 15:42:29
NE

8. Šimundža Josip (Split 1950)
34
24.01.2018. 11:51:16
NE

9. Vasung Dorian (HATK Mladost)
35
23.01.2018. 21:47:47
NE

10. Djokić Stefan (Bale)
47
24.01.2018. 09:39:11
NE

11. Subotić Leon (Kvarner)
99
23.01.2018. 19:19:28
NE

12. Đurić Vinko (Iteam)
NEMA
23.01.2018. 09:57:05
NE

13. Vuković Ante (Borovo Naselje)
NEMA
21.01.2018. 18:42:25
NE

14. Lovreček Fran (Preko)
NEMA
19.01.2018. 09:56:01
NE

15. Šimunović Dominik (Chromos-Savica)
NEMA
20.01.2018. 17:54:39
NE

16. Šarunić Anton (Opatija)
NEMA
25.01.2018. 14:21:50
NE

17. Cindrić Marko (Zagi)
NEMA
25.01.2018. 14:36:19
NE

18. Ivičić Đani (Preko)
NEMA
24.01.2018. 10:51:59
NE

19. Zlatar Teodor (Franjo Punec)
NEMA
22.01.2018. 10:30:39
NE

20. Tipura Dorian (Rukavac)
NEMA
24.01.2018. 07:34:36
NE

21. Zorović Dominic (Kvarner)
NEMA
24.01.2018. 09:03:25
NE

22. Škreb Dorian (Vulpes)
NEMA
26.01.2018. 12:20:42
NE


1. Marčinko Petra (Top Spin)
5
24.01.2018. 09:27:55
NE

2. Dundović Nika (Kvarner)
9
21.01.2018. 22:47:49
NE

3. Martinčić Korina (Zaprešić)
10
23.01.2018. 21:02:31
NE

4. Rajki Tena (HTK Zagreb)
13
18.01.2018. 15:11:14
NE

5. Midžić Ema (Osijek)
14
23.01.2018. 11:33:07
NE

6. Vlainić Tani (Iteam)
15
23.01.2018. 11:54:14
NE

7. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
17
24.01.2018. 13:02:47
NE

8. Škegro Marina (Zagi)
26
03.01.2018. 09:30:42
NE

9. Mišak Lucija (Varaždin 1181)
35
11.01.2018. 13:15:39
NE

10. Grulović Lara (Medveščak)
45
23.01.2018. 18:07:46
NE

11. Kovačić Valentina (Prečko)
72
16.01.2018. 13:32:28
NE

12. Džaja Ria (Victoria)
140
24.01.2018. 15:00:07
NE

13. Čačulović Lana (Victoria)
NEMA
24.01.2018. 12:40:37
NE

14. Marić Greta (Iteam)
NEMA
20.01.2018. 19:06:36
NE

15. Gunjača Elena (Ponikve)
NEMA
23.01.2018. 20:58:20
NE

16. Matić Stella (Movens)
NEMA
23.01.2018. 00:20:28
NE

17. Pintar Lorena (Ponikve)
NEMA
23.01.2018. 18:26:35
NE


Stani Maja (Kastav)
31
24.01.2018. 17:11:12
NE

?ivkovi Laura (Iteam)
62
24.01.2018. 10:40:38
NE

Biondi Dorijan (Opatija)
117
21.01.2018. 11:07:09
NE