Turnir
TK OLIMPIJA YONEX CUP
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
24.01.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
27.01.2018. ::
Trajanje turnira
27.01.2018. :: - 29.01.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Osijek
Broj terena
3
Podloga
tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/24/0
  • Organizator:Teniski klub Olimpija Osijek
  • Adresa: Ulica olimpije 2
  • Grad: Osijek
  • Telefon: +385 99 3270 388
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Stjepan Pavičić
  • Tel: +385 95 7010 001
  • Fax:
  • E-mail: spavicic@net.hr

1. Salopek Dorian (Ogulin)
2
27.12.2017. 22:54:05
NE

2. Rakonić Fran (Nova Gradiška)
5
19.01.2018. 17:24:07
NE

3. Sabolić Dominik (Didon)
10
17.01.2018. 14:22:31
NE

4. Zuberbuhler Ryan (Medveščak)
14
24.01.2018. 10:55:01
NE

5. Mićić Leon (Vinkovci)
17
21.01.2018. 20:20:47
NE

6. Brkić Karlo (Vinkovci)
18
14.01.2018. 07:20:13
NE

7. Maričić Lovro (Top Spin)
19
14.01.2018. 15:16:36
NE

8. Cerezin Vito (Zagi)
21
24.01.2018. 13:05:24
NE

9. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
24
24.01.2018. 13:26:14
NE

10. Bek Filip (Osijek)
35
22.01.2018. 11:33:56
NE

11. Božičević Matej (HTK Zagreb)
44
24.01.2018. 10:33:53
NE

12. Smoljo Mark (Osijek)
50
22.01.2018. 13:44:36
NE

13. Juras Lovro (Đakovo)
81
23.01.2018. 15:24:10
NE

14. Jelić Fran (Brod)
85
22.01.2018. 20:36:05
NE

15. PuhaniĆ Emanuel (Našice)
86
16.01.2018. 21:17:34
NE

16. Tomić Jakov (Đakovo)
93
18.01.2018. 17:05:54
NE

17. Maltašić Josip (Našice)
108
17.01.2018. 11:04:18
NE

18. Jelenić Nikola (Borovo Naselje)
126
16.01.2018. 13:40:03
NE

19. Ogrizović Andrej (Borovo Naselje)
NEMA
17.01.2018. 13:03:37
NE

20. Vezmar Stefan (Borovo Naselje)
NEMA
18.01.2018. 08:16:07
NE

21. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
21.02.2018. 16:29:43
NE


1. Preis Lana (Zlatar)
1
24.01.2018. 07:37:02
NE

2. Tešankić Nera (Olimpija Osijek 1984)
2
02.01.2018. 18:42:39
NE

3. Tomić Lorena (HATK Mladost)
6
24.01.2018. 12:01:57
NE

4. Mišković Dora (Vulpes)
7
24.01.2018. 10:45:00
NE

5. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
15
19.01.2018. 12:24:11
NE

6. Riđan Ivona (Brod)
19
15.01.2018. 22:03:42
NE

7. Belvanović Anja (Đakovo)
38
23.01.2018. 10:27:51
NE

8. Putrić Dora (Olimpija Osijek 1984)
66
22.01.2018. 17:04:25
NE

9. Marić Nina (Vinkovci)
69
23.01.2018. 08:53:38
NE

10. Dunković Dea (Osijek)
78
24.01.2018. 09:47:28
NE

11. Garić Lea (Brod)
88
21.01.2018. 23:44:57
NE

12. Matijević Magdalena (Vinkovci)
89
23.01.2018. 20:35:37
NE

13. Tomić Jana (Đakovo)
101
19.01.2018. 13:31:23
NE

14. Završki Karla (Osijek)
119
08.01.2018. 11:17:13
NE

15. Vranić Nina (HTK Zagreb)
NEMA
21.02.2018. 16:27:15
NE

16. Belvanović Dora (Đakovo)
NEMA
24.01.2018. 09:56:22
NE