Turnir
DVORANSKO OP DALMACIJACEMENT
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
24.01.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
27.01.2018. ::
Trajanje turnira
27.01.2018. :: - 29.01.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Solin
Broj terena
5
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/24/0
  • Organizator:TK Dalmacijacement Solin
  • Adresa: Marka Marulića 24
  • Grad: Solin
  • Telefon: 021 212 442
  • Fax: 021 210 213
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Željana Čagalj
  • Tel: 021 212 442
  • Fax:021 210 213
  • E-mail: tenis.dc@gmail.com

1. Hirons Ethan Lovre George (Split 1950)
6
20.01.2018. 18:45:40
NE

2. Mađor Roko (Stobreč)
29
22.01.2018. 08:33:06
NE

3. Allen August Jack (Split 1950)
30
23.01.2018. 21:02:12
DA

4. Smolčić Nikola (Split 1950)
34
24.01.2018. 12:09:20
NE

5. Asanović Roko (Dalmacijacement)
38
23.01.2018. 13:28:40
NE

6. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
44
23.01.2018. 08:57:39
NE

7. Geets Antony (Dalmacijacement)
62
21.01.2018. 19:49:29
NE

8. Stiblik Dorian (Šubićevac)
80
25.01.2018. 09:53:05
NE

9. Mazzucchelli Andrea (Dalmacijacement)
99
24.01.2018. 11:30:19
NE

10. Šarić Ivano (Stobreč)
112
21.12.2017. 07:30:10
NE

11. Zečević Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
14.01.2018. 11:42:07
NE

12. Šarić Frane (Stobreč)
NEMA
09.01.2018. 17:14:51
NE

13. Mišura Roko (Split 1950)
NEMA
21.01.2018. 15:54:58
NE

14. Majić Ivan (Poen)
NEMA
23.01.2018. 20:25:03
NE

15. Knezović Niko (Dalmacijacement)
NEMA
23.01.2018. 17:39:11
NE

16. Ivanišević Vito (Zadar 08)
NEMA
23.01.2018. 17:13:36
NE

17. Klaić Karlo (Ragusa)
NEMA
22.01.2018. 09:03:56
NE

18. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
NEMA
23.01.2018. 09:35:41
NE


1. Knez Stella (Dalmacijacement)
8
22.01.2018. 23:58:50
NE

2. Žuvela Nora (Split 1950)
25
23.01.2018. 16:51:03
NE

3. Kožul Karla (Split 1950)
28
22.01.2018. 17:29:27
NE

4. Mikulić Iva (Split 1950)
33
23.01.2018. 13:45:03
NE

5. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
35
22.01.2018. 08:30:58
NE

6. Radošević Lea (Dalmacijacement)
65
22.01.2018. 12:44:31
NE

7. Vojnović Nera (Stobreč)
74
24.01.2018. 11:45:23
NE

8. Pušić Antea (Stobreč)
84
23.01.2018. 20:38:56
NE

9. Mijović Manuela (Župa Dubrovačka)
93
24.01.2018. 12:19:01
NE

10. Zeko Lara (Dalmacijacement)
141
23.01.2018. 22:21:52
NE

11. Projić Ivana marija (Split 1950)
NEMA
24.01.2018. 10:11:22
NE

12. Kuzmanić Lorena (Split 1950)
NEMA
24.01.2018. 07:40:34
NE

13. Bokšić Laura (Makarska)
NEMA
24.01.2018. 10:14:10
NE

14. Gladan Dina (Dalmacijacement)
NEMA
23.01.2018. 10:27:17
NE

15. Marnika Angela (Dalmacija)
NEMA
23.01.2018. 12:44:02
NE

16. Jelaska Laura (Dalmacijacement)
NEMA
23.01.2018. 12:03:57
NE


Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
39
24.01.2018. 09:34:29
NE

Varga Timea (Dalmacijacement)
114
24.01.2018. 19:27:13
NE