Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE SENIORI
Kategorija
S
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
23.01.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
26.01.2018. ::
Trajanje turnira
26.01.2018. :: - 30.01.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ZADAR
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
16/32/8
  • Organizator:TK Dalmacija
  • Adresa: Ulica 159 .brigade
  • Grad: ZADAR
  • Telefon: 098313053
  • Fax: 023315641
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miroslav Nincevic
  • Tel: 098313053
  • Fax:023315641
  • E-mail: tkdalmacija@gmail.com

1. Kostić Ferček Maks (Varaždin 1181)
1
18.01.2018. 19:45:59
NE

2. Bašić Nikola (Samobor 1890)
2
18.01.2018. 14:14:39
NE

3. Žmak Deni (Ogulin)
3
08.01.2018. 11:55:07
NE

4. Dizdarević Tin (Zagi)
4
20.01.2018. 15:24:24
NE

5. Šaler Filip (Ponikve)
5
18.01.2018. 10:04:43
NE

6. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
8
03.01.2018. 17:16:16
NE

7. Marić Filip (Iteam)
9
17.01.2018. 20:45:41
NE

8. Kajin Karlo (Ogulin)
10
30.12.2017. 23:21:22
NE

9. Suevich Karlo (Chromos-Savica)
12
22.01.2018. 16:00:50
NE

10. Jurković Marin (Top Spin)
16
23.01.2018. 12:07:40
NE

11. Baković Tin (Samobor 1890)
17
03.01.2018. 09:51:39
NE

12. Raspudić Franjo (Top Spin)
18
05.01.2018. 14:58:17
NE

13. Žimbrek-Turković Gašpar (HTK Zagreb)
19
15.01.2018. 08:53:53
NE

14. Antonić Tin (Tweener)
23
18.01.2018. 11:30:47
NE

15. Stipetić Roko (Ogulin)
24
08.01.2018. 20:01:31
NE

16. Galić Marko (HTK Zagreb)
26
05.01.2018. 14:46:00
NE

17. Martinović Mateo (Kvarner)
27
13.01.2018. 19:51:18
NE

18. Sabljak Filip (Ogulin)
28
01.01.2018. 14:27:09
NE

19. Šuler Jakov (Samobor 1890)
29
17.01.2018. 20:08:59
NE

20. Škreb Dorian (Vulpes)
30
18.01.2018. 16:20:01
NE

21. Sain Francesco (Ogulin)
33
05.01.2018. 10:17:00
NE

22. Lajoš Jan robert (Kvarner)
34
19.01.2018. 12:09:44
NE

23. Grahovac Dragan (HTK Zagreb)
36
09.01.2018. 16:46:34
NE

24. Šiprak Marko (Varaždin 1181)
38
22.01.2018. 11:53:42
NE

25. Bilić Ante (Tweener)
42
23.01.2018. 12:49:31
NE

26. Divković Karlo (HTK Zagreb)
43
22.01.2018. 16:28:38
NE

27. Stepanić Patrik (HTK Zagreb)
47
22.01.2018. 19:42:09
NE

28. Volarević Matija (Pro 2000)
48
08.01.2018. 19:46:03
NE

29. Suevich Lovro (Zagi)
49
07.01.2018. 09:34:17
NE

30. Piper Nikola (Osijek)
59
22.01.2018. 21:52:29
NE

31. Ninčević Frane (HTK Zagreb)
62
22.01.2018. 17:49:10
NE

32. Gajdek Martin (Vulpes)
71
18.01.2018. 16:18:59
NE

33. Bubalo Mateo (Opatija)
79
10.01.2018. 17:46:29
NE

34. Kovačić Vid (Futur)
93
18.01.2018. 15:51:31
NE

35. Franov Lovro (Tweener)
94
22.01.2018. 13:56:43
NE

36. Rihtarić Oto (Varaždin 1181)
110
22.01.2018. 11:49:30
NE

37. Balaž Matija (Franjo Punčec)
113
22.01.2018. 18:08:43
NE

38. Bilojelić Kristijan (Split 1950)
144
23.01.2018. 10:32:23
NE

39. Herceg Josip (Futur)
150
23.01.2018. 13:55:41
NE

40. Šiško Marin (Split 1950)
161
15.01.2018. 20:49:46
NE

41. Ninčević Luka (Dalmacija)
170
22.01.2018. 20:32:59
NE

42. Gušćić Sandro (Osijek)
187
22.01.2018. 17:53:42
NE

43. Jerolimov Josip (HTK Zagreb)
234
14.01.2018. 14:41:23
NE

44. Petani Toni (Dalmacija)
239
23.01.2018. 12:46:44
NE

45. Pjević Mauro (HTK Zagreb)
269
09.01.2018. 23:28:20
NE

46. Stebbings Michael robin (Tweener)
270
22.01.2018. 11:38:37
NE

47. Savin Roko (Zagi)
NEMA
16.01.2018. 09:18:34
NE

48. Dujmović Ivan (Zadar 08)
NEMA
15.01.2018. 13:48:00
NE


1. Mašić Laura (Top Spin)
2
04.01.2018. 17:07:40
NE


Žeželj Nikola (Vulpes)
25
23.01.2018. 17:29:13
NE

Lovrić Ivan (Chromos-Savica)
83
18.01.2018. 14:19:34
NE

Gadžić Davor (Osijek)
84
23.01.2018. 08:12:36
NE

Jakić Marino (Split 1950)
175
23.01.2018. 22:12:11
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - seniori
Preuzmite dokument