Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE SENIORI
Kategorija
S
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
23.01.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
26.01.2018. ::
Trajanje turnira
26.01.2018. :: - 30.01.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ZADAR
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
16/32/8
  • Organizator:TK Dalmacija
  • Adresa: Ulica 159 .brigade
  • Grad: ZADAR
  • Telefon: 098313053
  • Fax: 023315641
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miroslav Nincevic
  • Tel: 098313053
  • Fax:023315641
  • E-mail: tkdalmacija@gmail.com

1. Kostić Ferček Maks (Varadin 1181)
1
18.01.2018. 19:45:59
NE

2. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
2
03.01.2018. 17:16:16
NE

3. Raspudić Franjo (Top Spin)
6
05.01.2018. 14:58:17
NE

4. Bašić Nikola (Samobor 1890)
7
18.01.2018. 14:14:39
NE

5. Škreb Dorian (Vulpes)
8
18.01.2018. 16:20:01
NE

6. Martinović Mateo (Kvarner)
10
13.01.2018. 19:51:18
NE

7. Dizdarević Tin (Zagi)
13
20.01.2018. 15:24:24
NE

8. Antonić Tin (Tweener)
14
18.01.2018. 11:30:47
NE

9. Galić Marko (HTK Zagreb)
17
05.01.2018. 14:46:00
NE

10. Žmak Deni (Ogulin)
20
08.01.2018. 11:55:07
NE

11. Piper Nikola (Osijek)
23
22.01.2018. 21:52:29
NE

12. Marić Filip (Iteam)
28
17.01.2018. 20:45:41
NE

13. Žimbrek-Turković Gašpar (HTK Zagreb)
31
15.01.2018. 08:53:53
NE

14. Kajin Karlo (Ogulin)
33
30.12.2017. 23:21:22
NE

15. Lajoš Jan robert (Kvarner)
35
19.01.2018. 12:09:44
NE

16. Baković Tin (Samobor 1890)
39
03.01.2018. 09:51:39
NE

17. Stipetić Roko (Ogulin)
44
08.01.2018. 20:01:31
NE

18. Šaler Filip (Ponikve)
45
18.01.2018. 10:04:43
NE

19. Šiprak Marko (Varadin 1181)
49
22.01.2018. 11:53:42
NE

20. Sabljak Filip (Ogulin)
55
01.01.2018. 14:27:09
NE

21. Suevich Karlo (Chromos-Savica)
57
22.01.2018. 16:00:50
NE

22. Divković Karlo (HTK Zagreb)
64
22.01.2018. 16:28:38
NE

23. Ninčević Frane (HTK Zagreb)
65
22.01.2018. 17:49:10
NE

24. Bilić Ante (Tweener)
67
23.01.2018. 12:49:31
NE

25. Suevich Lovro (Zagi)
72
07.01.2018. 09:34:17
NE

26. Stepanić Patrik (HTK Zagreb)
84
22.01.2018. 19:42:09
NE

27. Gajdek Martin (Vulpes)
96
18.01.2018. 16:18:59
NE

28. Šuler Jakov (Samobor 1890)
100
17.01.2018. 20:08:59
NE

29. Sain Francesco (Ogulin)
103
05.01.2018. 10:17:00
NE

30. Franov Lovro (Tweener)
104
22.01.2018. 13:56:43
NE

31. Balaž Matija (Franjo Punec)
108
22.01.2018. 18:08:43
NE

32. Rihtarić Oto (Varadin 1181)
113
22.01.2018. 11:49:30
NE

33. Grahovac Dragan (HTK Zagreb)
119
09.01.2018. 16:46:34
NE

34. Volarević Matija (Pro 2000)
132
08.01.2018. 19:46:03
NE

35. Bubalo Mateo (Opatija)
136
10.01.2018. 17:46:29
NE

36. Jurković Marin (Top Spin)
148
23.01.2018. 12:07:40
NE

37. Gušćić Sandro (Osijek)
150
22.01.2018. 17:53:42
NE

38. Stebbings Michael robin (Tweener)
167
22.01.2018. 11:38:37
NE

39. Bilojelić Kristijan (Split 1950)
176
23.01.2018. 10:32:23
NE

40. Ninčević Luka (Dalmacija)
191
22.01.2018. 20:32:59
NE

41. Jerolimov Josip (HTK Zagreb)
259
14.01.2018. 14:41:23
NE

42. Pjević Mauro (HTK Zagreb)
275
09.01.2018. 23:28:20
NE

43. Herceg Josip (Futur)
296
23.01.2018. 13:55:41
NE

44. Kovačić Vid (Futur)
459
18.01.2018. 15:51:31
NE

45. Dujmović Ivan (Zadar 08)
NEMA
15.01.2018. 13:48:00
NE

46. Savin Roko (Zagi)
NEMA
16.01.2018. 09:18:34
NE

47. Petani Toni (Dalmacija)
NEMA
23.01.2018. 12:46:44
NE

48. Šiško Marin (Split 1950)
NEMA
15.01.2018. 20:49:46
NE


1. Mašić Laura (Top Spin)
1
04.01.2018. 17:07:40
NE


?e?elj Nikola (Vulpes)
4
23.01.2018. 17:29:13
NE

Jaki Marino (Split 1950)
73
23.01.2018. 22:12:11
NE

Gad?i Davor (Osijek)
78
23.01.2018. 08:12:36
NE

Lovri Ivan (Chromos-Savica)
138
18.01.2018. 14:19:34
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - seniori
Preuzmite dokument