Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE SENIORKE
Kategorija
S
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
23.01.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
26.01.2018. ::
Trajanje turnira
26.01.2018. :: - 30.01.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
TVRDA
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
16/32/8
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pavić
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: [email protected]

1. Turković Domenika (Špansko)
1
18.01.2018. 18:49:41
NE

2. Bagarić Leonarda (Iteam)
3
22.01.2018. 08:29:57
NE

3. Jurković Lea (Futur)
4
10.01.2018. 12:17:19
NE

4. Žužul Katarina (Top Spin)
5
22.01.2018. 20:33:16
NE

5. Mašić Laura (HTK Zagreb)
6
12.01.2018. 17:10:58
NE

6. Svetec Nika (Varteks)
7
18.01.2018. 16:19:19
NE

7. Hunčak Kornelia (Opatija)
9
16.01.2018. 11:57:18
NE

8. Habeković Ita (HTK Zagreb)
11
11.01.2018. 23:01:36
NE

9. BODERIšTANAC MATEA (Iteam)
13
21.01.2018. 20:01:36
NE

10. Mukić Ana (Varaždin 1181)
15
11.01.2018. 16:58:27
NE

11. Brežanin Lana (Iteam)
17
22.01.2018. 08:24:42
NE

12. Faber Tea (Ponikve)
18
23.01.2018. 10:02:00
NE

13. Wurth Tara (Iteam)
19
07.01.2018. 14:46:43
NE

14. Mamić Matea (Dalmacijacement)
20
19.01.2018. 10:06:59
NE

15. Zalukar Sara (Zagi)
21
16.01.2018. 09:18:12
NE

16. Janko Leonarda (Iteam)
23
22.01.2018. 08:30:36
NE

17. Kralj Lora (HTK Zagreb)
25
23.01.2018. 09:24:58
NE

18. Matković Eva (Kvarner)
27
18.01.2018. 08:25:15
NE

19. Bokulić Martina (Ogulin)
28
12.01.2018. 12:15:28
NE

20. Krznarić Noa (Ponikve)
29
22.01.2018. 12:20:44
NE

21. Cipetić Renata (Dalmacijacement)
31
22.01.2018. 14:25:34
NE

22. Šunjić Neli (Iteam)
32
16.12.2017. 09:51:24
NE

23. Škopac Klara (Kvarner)
33
19.01.2018. 12:44:06
NE

24. Duić Plumtree Katarina (Dalmacijacement)
34
19.01.2018. 23:26:32
NE

25. Škegro Korina (Chromos)
35
18.01.2018. 09:52:24
NE

26. Kilić Karla (Dalmacijacement)
36
20.01.2018. 07:37:26
NE

27. Ružić Antonia (Franjo Punčec)
37
07.01.2018. 20:24:11
NE

28. Deranja Petra (Ragusa)
39
18.01.2018. 09:27:20
NE

29. Sindičić Franka Antonia (Ogulin)
41
16.01.2018. 17:47:40
NE

30. Zečević Andrea (Dalmacijacement)
42
22.01.2018. 23:05:39
NE

31. Mohač Borna (Ponikve)
46
18.01.2018. 15:02:32
NE

32. Faj Lucija (Olimpija Osijek 1984)
47
09.01.2018. 12:36:25
NE

33. Subotić Lea (Kvarner)
49
22.01.2018. 13:38:13
NE

34. Vićan Mia Rae (Iteam)
59
23.01.2018. 11:51:11
NE

35. Biondić Matea (Opatija)
72
05.01.2018. 01:31:47
NE

36. Gavrić Lorena (Iteam)
76
23.01.2018. 11:36:06
NE

37. Mandić Antea (Ragusa)
77
18.01.2018. 21:00:51
NE

38. Sindičić Dora (Ogulin)
79
08.01.2018. 21:20:22
NE

39. Šeravić Maja (Split 1950)
92
18.01.2018. 11:53:26
NE

40. Muštra Borić Martina (Resnik)
NEMA
22.01.2018. 19:45:32
NE


Pavković Marina (Split 1950)
16
18.01.2018. 06:43:07
NE

Draušnik Marta (HTK Zagreb)
50
24.01.2018. 17:46:59
NE

Šiljić Miriam (Iteam)
64
24.01.2018. 13:25:57
NE

Pintar Lorena (Ponikve)
67
23.01.2018. 18:26:50
NE

Dundović Nika (Kvarner)
78
23.01.2018. 18:35:10
NE

Šiljić Ema (Iteam)
84
24.01.2018. 13:25:47
NE

Čačulović Lana (Victoria)
85
24.01.2018. 12:40:12
NE

Žimbrek-Turković Gašpar (HTK Zagreb)
112
15.01.2018. 10:35:46
NE