Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE SENIORKE
Kategorija
S
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
23.01.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
26.01.2018. ::
Trajanje turnira
26.01.2018. :: - 30.01.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
16/32/8
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pavić
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: szgo@szgo.hr

1. Turković Domenika (Špansko)
1
18.01.2018. 18:49:41
NE

2. Mašić Laura (Top Spin)
2
12.01.2018. 17:10:58
NE

3. Ružić Antonia (Franjo Punčec)
3
07.01.2018. 20:24:11
NE

4. Wurth Tara (Iteam)
4
07.01.2018. 14:46:43
NE

5. Svetec Nika (Varaždin 1181)
5
18.01.2018. 16:19:19
NE

6. Sindičić Franka Antonia (Ogulin)
6
16.01.2018. 17:47:40
NE

7. Šunjić Neli (HTK Zagreb)
7
16.12.2017. 09:51:24
NE

8. Duić Plumtree Katarina (Split 1950)
8
19.01.2018. 23:26:32
NE

9. Hunčak Kornelia (Opatija)
9
16.01.2018. 11:57:18
NE

10. Krznarić Noa (Ponikve)
10
22.01.2018. 12:20:44
NE

11. Cipetić Renata (Kaštela)
11
22.01.2018. 14:25:34
NE

12. Jurković Lea (Futur)
12
10.01.2018. 12:17:19
NE

13. Boderištanac Matea (Iteam)
13
21.01.2018. 20:01:36
NE

14. Mukić Ana (Varaždin 1181)
14
11.01.2018. 16:58:27
NE

15. Habeković Ita (HTK Zagreb)
15
11.01.2018. 23:01:36
NE

16. Kilić Karla (Dalmacijacement)
18
20.01.2018. 07:37:26
NE

17. Faj Lucija (Olimpija Osijek 1984)
19
09.01.2018. 12:36:25
NE

18. Bagarić Leonarda (Iteam)
22
22.01.2018. 08:29:57
NE

19. Faber Tea (Ponikve)
26
23.01.2018. 10:02:00
NE

20. Mamić Matea (Dalmacijacement)
27
19.01.2018. 10:06:59
NE

21. Gavrić Lorena (Iteam)
28
23.01.2018. 11:36:06
NE

22. Biondić Matea (Opatija)
29
05.01.2018. 01:31:47
NE

23. Kralj Lora (HTK Zagreb)
30
23.01.2018. 09:24:58
NE

24. Matković Eva (Kvarner)
31
18.01.2018. 08:25:15
NE

25. Brežanin Lana (Iteam)
39
22.01.2018. 08:24:42
NE

26. Janko Leonarda (Iteam)
40
22.01.2018. 08:30:36
NE

27. Škegro Korina (Chromos)
43
18.01.2018. 09:52:24
NE

28. Zečević Andrea (Dalmacijacement)
45
22.01.2018. 23:05:39
NE

29. Žužul Katarina (Top Spin)
53
22.01.2018. 20:33:16
NE

30. Mandić Antea (Ragusa)
54
18.01.2018. 21:00:51
NE

31. Šeravić Maja (Pomak)
55
18.01.2018. 11:53:26
NE

32. Bokulić Martina (Ogulin)
59
12.01.2018. 12:15:28
NE

33. Vićan Mia Rae (Top Spin)
60
23.01.2018. 11:51:11
NE

34. Mohač Borna (Ponikve)
74
18.01.2018. 15:02:32
NE

35. Zalukar Sara (Zagi)
82
16.01.2018. 09:18:12
NE

36. Deranja Petra (Ragusa)
87
18.01.2018. 09:27:20
NE

37. Subotić Lea (Kvarner)
NEMA
22.01.2018. 13:38:13
NE

38. Muštra Borić Martina (Resnik)
NEMA
22.01.2018. 19:45:32
NE

39. Sindičić Dora (Medveščak)
NEMA
08.01.2018. 21:20:22
NE

40. Škopac Klara (Kvarner)
NEMA
19.01.2018. 12:44:06
NE


Žimbrek-Turković Gašpar (HTK Zagreb)
19
15.01.2018. 10:35:46
NE

Pavković Marina (Split 1950)
20
18.01.2018. 06:43:07
NE

Dundović Nika (Kvarner)
21
23.01.2018. 18:35:10
NE

Pintar Lorena (Ponikve)
23
23.01.2018. 18:26:50
NE

Šiljić Miriam (Tweener)
61
24.01.2018. 13:25:57
NE

Čačulović Lana (Victoria)

24.01.2018. 12:40:12
NE

Draušnik Marta (HTK Zagreb)

24.01.2018. 17:46:59
NE

Šiljić Ema (Tweener)

24.01.2018. 13:25:47
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - seniorke
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - seniorke
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - seniorke
Preuzmite dokument