Turnir
DVORANSKO BABOLAT ZAGI KUP
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
31.01.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
03.02.2018. ::
Trajanje turnira
03.02.2018. :: - 05.02.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Dean Gledić i Davor Jaić
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Salopek Dorian (Ogulin)
4
27.12.2017. 22:54:28
NE

2. Karačić Vilim (Terra)
7
30.01.2018. 22:29:07
NE

3. Slivar Lukas (Medveščak)
8
30.01.2018. 09:00:53
NE

4. Stipetić Anton (Ogulin)
9
30.01.2018. 19:44:24
NE

5. Sabolić Dominik (Didon)
11
29.01.2018. 09:39:34
NE

6. Cindrić Karlo (Varteks)
14
30.01.2018. 07:56:57
NE

7. Maričić Lovro (Top Spin)
16
14.01.2018. 15:17:50
NE

8. Viduka Noa (Hrvoje)
18
28.01.2018. 18:13:18
NE

9. Bogdan Stjepan (Ragusa)
19
29.01.2018. 14:04:22
NE

10. Marić Hrvoje (Ponikve)
20
31.01.2018. 17:58:42
NE

11. Cerezin Vito (Zagi)
21
21.01.2018. 22:20:15
NE

12. Levak Noa (Franjo Punčec)
22
30.01.2018. 19:26:09
NE

13. Šagovac Erik (Ponikve)
36
31.01.2018. 13:34:25
NE

14. Neralić Luka (Ogulin)
40
30.01.2018. 20:39:37
NE

15. KUKRIKA MATEJ (Futur)
44
30.01.2018. 12:07:43
NE

16. Božičević Matej (HTK Zagreb)
47
29.01.2018. 20:56:17
NE

17. Hulaj Edon (San Spin)
49
29.01.2018. 23:47:27
NE

18. HAINš DOMAGOJ (Futur)
54
30.01.2018. 08:29:29
NE

19. Puškar Alem (Futur)
58
31.01.2018. 09:37:10
NE

20. Posavec Paris (Franjo Punčec)
59
12.01.2018. 18:03:25
NE

21. KREKOVIć FILIP (Movens)
61
30.01.2018. 08:42:50
NE

22. ŠTIH LUKA (Futur)
62
30.01.2018. 12:08:19
NE

23. Prgomet Jakov (Iteam)
64
01.02.2018. 13:01:47
NE

24. MAHMET JAN (Medveščak)
78
30.01.2018. 09:00:07
NE

25. HORVAT JURAJ (Prelog)
86
29.01.2018. 20:05:04
NE

26. NADALI NIKO (Medveščak)
109
30.01.2018. 09:00:22
NE

27. Anđelković Tom (Iteam)
NEMA
01.02.2018. 11:57:45
NE

28. MESARIć BORNA (Terra)
NEMA
30.01.2018. 18:54:40
NE


1. Preis Lana (Zlatar)
3
31.01.2018. 11:17:03
NE

2. DRžANIć DORIS (Iteam)
5
27.01.2018. 14:39:59
NE

3. Tomić Lorena (HATK Mladost)
7
31.01.2018. 10:25:34
NE

4. Biondić Dora (Opatija)
9
29.01.2018. 12:13:20
NE

5. STOJANOVIć SARA (Iteam)
10
30.01.2018. 18:43:13
NE

6. Magdić Tena (Ogulin)
12
30.01.2018. 14:59:05
NE

7. Ivković Luna (Iteam)
17
01.02.2018. 11:57:05
NE

8. Brnić Maja (Iteam)
19
31.01.2018. 12:39:26
NE

9. Vukić Marta (Ponikve)
23
31.01.2018. 11:00:12
NE

10. Turčić Lucija (Iteam)
27
28.01.2018. 15:24:48
NE

11. Mažuran Lara (Futur)
31
31.01.2018. 08:33:22
NE

12. PAVLOVIć ANA KARLA (Ponikve)
33
01.02.2018. 11:36:34
NE

13. SIKIRICA NIKA (Top Spin)
38
30.01.2018. 17:05:56
NE

14. Vidović Lucija (Franjo Punčec)
40
31.01.2018. 11:39:44
NE

15. Plavljanić Lana (Vulpes)
42
30.01.2018. 20:37:28
NE

16. Bekavac Dora (Iteam)
43
31.01.2018. 08:54:54
NE

17. MASLAć DORA (Medveščak)
45
31.01.2018. 10:03:57
NE

18. ŽUFIć MIA (Bale)
47
29.01.2018. 22:52:30
NE

19. Tomeljak Niki (Top Spin)
48
29.01.2018. 15:46:41
NE

20. BULIĆ IZABELA (HATK Mladost)
51
31.01.2018. 20:47:42
NE

21. ĆORKOVIć IVA (Ponikve)
56
31.01.2018. 09:04:40
NE

22. Sabljić Ruta (Iteam)
58
28.01.2018. 15:25:01
NE

23. Marčinko Ana (Top Spin)
59
01.02.2018. 06:32:49
NE

24. LES MIHAELA (Zagi)
66
29.01.2018. 14:34:39
NE

25. Jurković Petra (HTK Zagreb)
73
31.01.2018. 12:14:41
NE

26. VUKOJA REBEKA (Medveščak)
77
28.01.2018. 16:23:34
NE

27. ŠANTIć EMA (Didon)
83
30.01.2018. 13:05:44
NE

28. MILEUSNIć ZARA (Špansko)
86
29.01.2018. 19:22:10
NE

29. ŠABAN PAULA (Zagi)
93
30.01.2018. 13:33:30
NE

30. Resanović Nela (Samobor 1890)
107
31.01.2018. 13:12:47
NE

31. SUNARA NIKA (Zagi)
NEMA
29.01.2018. 15:03:24
NE

32. RADAVIć NAIA (Špansko)
NEMA
29.01.2018. 19:58:55
NE

33. SEJDINOVIĆ TANIA (Bale)
NEMA
29.01.2018. 22:52:04
NE

34. Dujmović Dora (Zagi)
NEMA
21.02.2018. 16:25:43
NE


Omazić David Ante (Medveščak)
15
31.01.2018. 10:47:31
NE

ZUBERBUHLER RYAN (Medveščak)
17
31.01.2018. 12:22:26
NE

Zlatevski Leon (HATK Mladost)
29
31.01.2018. 18:12:12
NE

Poljan Ena (Varteks)
36
01.02.2018. 10:13:28
NE

Crnković Tara Antonia (Pro Junior)
46
31.01.2018. 20:50:53
NE

ČURIK LAURA INA (Zagi)

30.01.2018. 10:42:38
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument