Turnir
DVORANSKO BABOLAT ZAGI KUP
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
31.01.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
03.02.2018. ::
Trajanje turnira
03.02.2018. :: - 05.02.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Stipetić Anton (Ogulin)
2
30.01.2018. 19:44:24
NE

2. Levak Noa (Franjo Punec)
3
30.01.2018. 19:26:09
NE

3. Cerezin Vito (Zagi)
5
21.01.2018. 22:20:15
NE

4. Kukrika Matej (Tweener)
10
30.01.2018. 12:07:43
NE

5. Štih Luka (Tweener)
17
30.01.2018. 12:08:19
NE

6. Šagovac Erik (Ponikve)
22
31.01.2018. 13:34:25
NE

7. Božičević Matej (HTK Zagreb)
25
29.01.2018. 20:56:17
NE

8. Hainš Domagoj (Tweener)
27
30.01.2018. 08:29:29
NE

9. Horvat Juraj (Prelog)
28
29.01.2018. 20:05:04
NE

10. Mahmet Jan (Medveak)
38
30.01.2018. 09:00:07
NE

11. Nadali Niko (Medveak)
70
30.01.2018. 09:00:22
NE

12. Hulaj Edon (San Spin)
86
29.01.2018. 23:47:27
NE

13. Anđelković Tom (Iteam)
96
01.02.2018. 11:57:45
NE

14. Mesarić Borna (Terra)
101
30.01.2018. 18:54:40
NE

15. Puškar Alem (Tweener)
NEMA
31.01.2018. 09:37:10
NE

16. Prgomet Jakov (Iteam)
NEMA
01.02.2018. 13:01:47
NE

17. Marić Hrvoje (Ponikve)
NEMA
31.01.2018. 17:58:42
NE

18. Salopek Dorian (Ogulin)
NEMA
27.12.2017. 22:54:28
NE

19. Bogdan Stjepan (Ragusa)
NEMA
29.01.2018. 14:04:22
NE

20. Sabolić Dominik (Didon)
NEMA
29.01.2018. 09:39:34
NE

21. Viduka Noa (Hrvoje)
NEMA
28.01.2018. 18:13:18
NE

22. Maričić Lovro (Top Spin)
NEMA
14.01.2018. 15:17:50
NE

23. Cindrić Karlo (Varteks)
NEMA
30.01.2018. 07:56:57
NE

24. Karačić Vilim (Terra)
NEMA
30.01.2018. 22:29:07
NE

25. Neralić Luka (Ogulin)
NEMA
30.01.2018. 20:39:37
NE

26. Slivar Lukas (Zagi)
NEMA
30.01.2018. 09:00:53
NE

27. Kreković Filip (Movens)
NEMA
30.01.2018. 08:42:50
NE

28. Posavec Paris (Franjo Punec)
NEMA
12.01.2018. 18:03:25
NE


1. Biondić Dora (Opatija)
1
29.01.2018. 12:13:20
NE

2. Turčić Lucija (Iteam)
4
28.01.2018. 15:24:48
NE

3. Vidović Lucija (Franjo Punčec)
5
31.01.2018. 11:39:44
NE

4. Tomeljak Niki (Top Spin)
13
29.01.2018. 15:46:41
NE

5. Les Mihaela (Zagi)
17
29.01.2018. 14:34:39
NE

6. Vukoja Rebeka (Medveščak)
22
28.01.2018. 16:23:34
NE

7. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
23
31.01.2018. 20:47:42
NE

8. Šantić Ema (Didon)
26
30.01.2018. 13:05:44
NE

9. Šaban Paula (Zagi)
32
30.01.2018. 13:33:30
NE

10. Sejdinović Tania (Bale)
39
29.01.2018. 22:52:04
NE

11. Sunara Nika (Zagi)
41
29.01.2018. 15:03:24
NE

12. Resanović Nela (Samobor 1890)
42
31.01.2018. 13:12:47
NE

13. Marčinko Ana (Top Spin)
55
01.02.2018. 06:32:49
NE

14. Maslać Dora (Medveščak)
63
31.01.2018. 10:03:57
NE

15. Mileusnić Zara (Špansko)
86
29.01.2018. 19:22:10
NE

16. Ćorković Iva (Ponikve)
NEMA
31.01.2018. 09:04:40
NE

17. Dujmović Dora (Zagi)
NEMA
21.02.2018. 16:25:43
NE

18. Preis Lana (Zlatar)
NEMA
31.01.2018. 11:17:03
NE

19. Tomić Lorena (Terra)
NEMA
31.01.2018. 10:25:34
NE

20. Vukić Marta (Ponikve)
NEMA
31.01.2018. 11:00:12
NE

21. Pavlović Ana Karla (Ponikve)
NEMA
01.02.2018. 11:36:34
NE

22. Ivković Luna (Iteam)
NEMA
01.02.2018. 11:57:05
NE

23. Jurković Petra (HTK Zagreb)
NEMA
31.01.2018. 12:14:41
NE

24. Brnić Maja (Iteam)
NEMA
31.01.2018. 12:39:26
NE

25. Bekavac Dora (Iteam)
NEMA
31.01.2018. 08:54:54
NE

26. Mažuran Lara (Futur)
NEMA
31.01.2018. 08:33:22
NE

27. Radavić Naia (Špansko)
NEMA
29.01.2018. 19:58:55
NE

28. Držanić Doris (Iteam)
NEMA
27.01.2018. 14:39:59
NE

29. Sikirica Nika (Top Spin)
NEMA
30.01.2018. 17:05:56
NE

30. Žufić Mia (Bale)
NEMA
29.01.2018. 22:52:30
NE

31. Plavljanić Lana (Vulpes)
NEMA
30.01.2018. 20:37:28
NE

32. Stojanović Sara (Iteam)
NEMA
30.01.2018. 18:43:13
NE

33. Magdić Tena (Ogulin)
NEMA
30.01.2018. 14:59:05
NE

34. Sabljić Ruta (Iteam)
NEMA
28.01.2018. 15:25:01
NE


Zuberbuhler Ryan (Medveak)
7
31.01.2018. 12:22:26
NE

?urik Laura ina (Zagi)

30.01.2018. 10:42:38
NE

Crnkovi Tara antonia (Pro Junior)

31.01.2018. 20:50:53
NE

Omazi David ante (Medveak)

31.01.2018. 10:47:31
NE

Poljan Ena (Varteks)

01.02.2018. 10:13:28
NE

Zlatevski Leon (HATK Mladost)

31.01.2018. 18:12:12
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument