Turnir
DVORANSKO OP OGULINA - TT CUP
Kategorija
18
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
31.01.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
03.02.2018. ::
Trajanje turnira
03.02.2018. :: - 05.02.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/24/0
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pavić
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: [email protected]

1. Žeželj Nikola (Vulpes)
10
30.01.2018. 20:36:02
NE

2. Stipetić Roko (Ogulin)
12
08.01.2018. 20:01:49
NE

3. Inđić Marko (Ogulin)
13
23.01.2018. 11:43:01
NE

4. Martinović Mateo (Kvarner)
14
29.01.2018. 15:43:41
NE

5. Sabljak Filip (Ogulin)
22
01.01.2018. 14:32:49
NE

6. Kranjčević Andro (Opatija)
24
02.01.2018. 15:56:20
NE

7. Sain Francesco (Ogulin)
27
21.01.2018. 13:37:31
NE

8. Mitrović Fran (Ponikve)
32
15.01.2018. 11:33:29
NE

9. Sokolić Sven (Iteam)
33
24.01.2018. 18:25:41
NE

10. Kos Jan (Iteam)
34
31.01.2018. 07:30:11
NE

11. Šimunović Dominik (Zagi)
42
27.01.2018. 11:39:50
NE

12. Zorović Dominic (Kvarner)
49
28.01.2018. 10:42:52
NE

13. Tkalec Robert (Medveščak)
51
30.01.2018. 06:46:00
NE

14. Nedeljko Ervin (Franjo Punčec)
53
27.01.2018. 22:20:00
NE

15. Jukić Luka (Stobreč)
55
24.01.2018. 20:53:54
NE

16. Košćec Juraj (Varteks)
59
29.01.2018. 16:37:43
NE

17. Žimbrek-turković Gašpar (HTK Zagreb)
60
15.01.2018. 10:36:15
NE

18. Kos Leon (Iteam)
66
30.01.2018. 22:11:14
NE

19. Vukadin Damjan (Medveščak)
71
21.01.2018. 10:10:36
NE

20. Tipura Dorian (Kvarner)
81
28.01.2018. 18:03:28
NE

21. Rodić Luka (Kvarner)
98
27.01.2018. 10:20:55
NE

22. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
102
26.01.2018. 08:12:52
NE

23. Erceg Roko (Iteam)
110
31.01.2018. 13:50:55
NE

24. Kelemen Martin (Varaždin 1181)
119
30.01.2018. 16:08:31
NE

25. Gotić Leon (Varaždin 1181)
NEMA
28.01.2018. 14:33:24
NE


1. Jurković Lea (Futur)
5
21.01.2018. 22:19:39
NE

2. Bagarić Leonarda (Iteam)
6
01.02.2018. 12:20:42
NE

3. Hunčak Kornelia (Opatija)
9
31.01.2018. 10:29:45
NE

4. Mukić Ana (Varaždin 1181)
13
11.01.2018. 16:59:17
NE

5. Sindičić Franka antonia (Ogulin)
22
16.01.2018. 17:48:34
NE

6. Matković Eva (Kvarner)
24
31.01.2018. 13:06:12
NE

7. Šunjić Neli (Iteam)
30
31.01.2018. 10:11:07
NE

8. Grulović Lara (Medveščak)
49
30.01.2018. 18:19:44
NE

9. Hunčak Renata (Opatija)
57
31.01.2018. 10:33:20
NE

10. Pintar Lorena (Ponikve)
62
28.01.2018. 10:21:36
NE

11. Biondić Matea (Opatija)
70
31.01.2018. 08:58:35
NE

12. Subotić Lea (Kvarner)
72
26.01.2018. 18:13:23
NE

13. Konigshofer Maja (Ivan Merz)
NEMA
28.01.2018. 15:43:46
NE


Ban Ivan karlo (Ogulin)
4
28.01.2018. 10:19:17
NE

Pavković Marina (Split 1950)
7
09.01.2018. 17:05:28
NE

Erceg Lovre (Split 1950)
40
31.01.2018. 13:00:55
NE

Škegro Korina (Chromos)
54
01.02.2018. 12:48:45
NE

Čačulović Lana (Victoria)
60
29.01.2018. 19:32:47
NE

Sindičić Dora (Ogulin)
74
31.01.2018. 18:27:08
NE

Đerek Luka (Medveščak)
83
01.02.2018. 01:44:43
NE

Subotić Leon (Kvarner)
94
30.01.2018. 18:29:50
NE

Šeravić Maja (Split 1950)
121
30.01.2018. 08:26:57
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument