Turnir
DVORANSKO OP OGULINA - TT CUP
Kategorija
18
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
31.01.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
03.02.2018. ::
Trajanje turnira
03.02.2018. :: - 05.02.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
TVRDA
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/24/0
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pavić
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: [email protected]

1. Martinović Mateo (Kvarner)
9
29.01.2018. 15:43:41
NE

2. Žeželj Nikola (Vulpes)
10
30.01.2018. 20:36:02
NE

3. Stipetić Roko (Ogulin)
13
08.01.2018. 20:01:49
NE

4. Inđić Marko (Ogulin)
15
23.01.2018. 11:43:01
NE

5. Kos Jan (Iteam)
16
31.01.2018. 07:30:11
NE

6. Sokolić Sven (Iteam)
21
24.01.2018. 18:25:41
NE

7. Kranjčević Andro (Opatija)
23
02.01.2018. 15:56:20
NE

8. Sabljak Filip (Ogulin)
27
01.01.2018. 14:32:49
NE

9. Sain Francesco (Ogulin)
32
21.01.2018. 13:37:31
NE

10. Šimunović Dominik (Zagi)
36
27.01.2018. 11:39:50
NE

11. Mitrović Fran (Ponikve)
41
15.01.2018. 11:33:29
NE

12. Jukić Luka (Stobreč)
49
24.01.2018. 20:53:54
NE

13. Tkalec Robert (Medveščak)
52
30.01.2018. 06:46:00
NE

14. Košćec Juraj (Varteks)
56
29.01.2018. 16:37:43
NE

15. Zorović Dominic (Kvarner)
58
28.01.2018. 10:42:52
NE

16. Nedeljko Ervin (Franjo Punčec)
62
27.01.2018. 22:20:00
NE

17. Vukadin Damjan (Medveščak)
65
21.01.2018. 10:10:36
NE

18. Kos Leon (Iteam)
70
30.01.2018. 22:11:14
NE

19. Tipura Dorian (Kvarner)
71
28.01.2018. 18:03:28
NE

20. Žimbrek-Turković Gašpar (HTK Zagreb)
72
15.01.2018. 10:36:15
NE

21. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
101
26.01.2018. 08:12:52
NE

22. Kelemen Martin (Varaždin 1181)
108
30.01.2018. 16:08:31
NE

23. Rodić Luka (Kvarner)
111
27.01.2018. 10:20:55
NE

24. Erceg Roko (Iteam)
119
31.01.2018. 13:50:55
NE

25. Gotić Leon (Varaždin 1181)
NEMA
28.01.2018. 14:33:24
NE


1. Bagarić Leonarda (Iteam)
5
01.02.2018. 12:20:42
NE

2. Jurković Lea (Futur)
7
21.01.2018. 22:19:39
NE

3. Hunčak Kornelia (Opatija)
11
31.01.2018. 10:29:45
NE

4. Mukić Ana (Varaždin 1181)
16
11.01.2018. 16:59:17
NE

5. Matković Eva (Kvarner)
24
31.01.2018. 13:06:12
NE

6. Sindičić Franka Antonia (Ogulin)
30
16.01.2018. 17:48:34
NE

7. Šunjić Neli (Iteam)
38
31.01.2018. 10:11:07
NE

8. Grulović Lara (Medveščak)
46
30.01.2018. 18:19:44
NE

9. Subotić Lea (Kvarner)
51
26.01.2018. 18:13:23
NE

10. Pintar Lorena (Ponikve)
54
28.01.2018. 10:21:36
NE

11. Biondić Matea (Opatija)
62
31.01.2018. 08:58:35
NE

12. Hunčak Renata (Opatija)
93
31.01.2018. 10:33:20
NE

13. Konigshofer Maja (Ivan Merz)
NEMA
28.01.2018. 15:43:46
NE


Ban Ivan Karlo (Ogulin)
3
28.01.2018. 10:19:17
NE

Pavković Marina (Split 1950)
8
09.01.2018. 17:05:28
NE

Škegro Korina (Chromos)
32
01.02.2018. 12:48:45
NE

Erceg Lovre (Split 1950)
38
31.01.2018. 13:00:55
NE

Čačulović Lana (Victoria)
57
29.01.2018. 19:32:47
NE

Sindičić Dora (Ogulin)
83
31.01.2018. 18:27:08
NE

Subotić Leon (Kvarner)
91
30.01.2018. 18:29:50
NE

Đerek Luka (Medveščak)
99
01.02.2018. 01:44:43
NE

Šeravić Maja (Split 1950)
116
30.01.2018. 08:26:57
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument