Turnir
DVORANSKO OP SPLITA
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
31.01.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
03.02.2018. ::
Trajanje turnira
03.02.2018. :: - 05.02.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:TK Split 1950
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 0993013012
  • Fax:
  • E-mail: tksplit1950@gmail.com

1. Plosnić Luka (Pomak)
13
28.01.2018. 17:13:28
NE

2. Hirons Ethan lovre george (Split 1950)
14
28.01.2018. 20:30:23
NE

3. Mišura Roko (Split 1950)
27
28.01.2018. 15:36:02
NE

4. Baničević Marko (Dubrovnik)
32
31.01.2018. 13:27:03
NE

5. Allen August Jack (Split 1950)
49
28.01.2018. 20:01:20
DA

6. Knezović Niko (Dalmacijacement)
51
30.01.2018. 22:18:33
NE

7. Asanović Roko (Dalmacijacement)
52
30.01.2018. 21:06:57
NE

8. Smolčić Nikola (Split 1950)
61
31.01.2018. 13:03:11
NE

9. Mađor Roko (Stobreč)
62
30.01.2018. 08:28:32
NE

10. Makjanić Darko (Split 1950)
78
28.01.2018. 10:53:48
NE

11. Sikirica Matej (Split 1950)
80
30.01.2018. 19:20:22
NE

12. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
89
30.01.2018. 07:22:47
NE

13. Knezović Josip (Split 1950)
186
22.01.2018. 11:12:44
NE

14. Knezović Marin (Split 1950)
242
22.01.2018. 11:15:53
NE

15. Jurković Luka (Metković)
NEMA
17.01.2018. 17:04:26
NE


1. Vukić Nikolina (Dubrovnik)
26
31.01.2018. 13:14:32
NE

2. Zorić Anamarija (Dubrovnik)
30
31.01.2018. 12:31:40
NE

3. Granić Nika (Makarska rivijera)
36
31.01.2018. 13:12:53
NE

4. Pušić Antea (Stobreč)
54
31.01.2018. 08:17:42
NE

5. Mikulić Iva (Split 1950)
63
30.01.2018. 19:07:22
NE

6. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
67
22.01.2018. 23:44:16
NE

7. Sokanović Klara (Stobreč)
75
31.01.2018. 13:57:50
NE

8. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
87
30.01.2018. 13:32:45
NE

9. Mijović Manuela (Župa Dubrovačka)
104
24.01.2018. 12:19:17
NE

10. Radošević Lea (Dalmacijacement)
105
22.01.2018. 13:27:42
NE

11. Šušnjar Tara (Split 1950)
118
25.01.2018. 20:47:09
NE

12. Bokšić Laura (Makarska)
127
30.01.2018. 12:42:13
NE

13. Vojnović Leona (Stobreč)
155
31.01.2018. 13:43:36
NE

14. Zeko Lara (Dalmacijacement)
233
30.01.2018. 21:24:56
NE


Markovina Duje (Split 1950)
16
30.01.2018. 09:01:14
NE

Markovina Roko (Split 1950)
30
30.01.2018. 08:58:02
NE

Živković Laura (Iteam)
33
24.01.2018. 10:40:14
NE

Kožul Karla (Split 1950)
38
31.01.2018. 14:39:28
NE

Šarić Frane (Stobreč)
58
01.02.2018. 06:43:44
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument