Turnir
DVORANSKO OP DALAMACIJACEMENT
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
07.02.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
10.02.2018. ::
Trajanje turnira
10.02.2018. :: - 12.02.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Solin
Broj terena
5
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/24/0
  • Organizator:TK Dalmacijacement Solin
  • Adresa: Marka Marulića 24
  • Grad: Solin
  • Telefon: 021 212 442
  • Fax: 021 210 213
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Željana Čagalj
  • Tel: 021 212 442
  • Fax:021 210 213
  • E-mail: [email protected]

1. Allen August jack (Split 1950)
12
28.01.2018. 20:02:35
DA

2. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
28
23.01.2018. 08:59:33
NE

3. Sikirica Matej (Split 1950)
33
30.01.2018. 19:20:31
NE

4. Sučić Frano (Stobreč)
86
12.01.2018. 22:34:25
NE

5. Knezović Marin (Split 1950)
106
22.01.2018. 11:17:31
NE

6. Šarić Ivano (Stobreč)
115
01.02.2018. 06:31:02
NE

7. Rosenzweig Borna filip (Top Spin)
127
14.01.2018. 09:16:56
NE

8. Banić Luka (Pomak)
NEMA
27.01.2018. 10:29:42
NE

9. Padovan Toma (Pomak)
NEMA
22.01.2018. 20:10:08
NE


1. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
49
30.01.2018. 13:33:52
DA

2. Lončar Antonija (Stobreč)
55
02.01.2018. 15:11:14
NE

3. Šušnjar Tara (Split 1950)
65
25.01.2018. 20:50:10
NE

4. Bilota Manuela (Resnik)
66
28.01.2018. 21:20:49
NE

5. Varga Timea (Dalmacijacement)
67
24.01.2018. 19:28:00
NE

6. Ćukušić Anna (Dalmacijacement)
71
26.01.2018. 11:09:15
NE

7. Podrug Ana maria (Dalmacijacement)
89
22.01.2018. 12:07:36
NE

8. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
91
05.01.2018. 20:11:09
NE

9. Bulić Katarina (Pomak)
102
27.01.2018. 10:56:45
NE

10. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
106
30.01.2018. 19:10:14
NE

11. Šerić Lara (Pomak)
NEMA
20.01.2018. 15:19:06
NE

12. Capan Iris (Split 1950)
NEMA
31.01.2018. 17:15:48
NE


Cerezin Vito (Zagi)
21
16.01.2018. 11:36:45
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument