Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI 18
Kategorija
18
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
06.02.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
09.02.2018. ::
Trajanje turnira
09.02.2018. :: - 13.02.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ZADAR
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
16/32/8
  • Organizator:TK Dalmacija
  • Adresa: Ulica 159 .brigade
  • Grad: ZADAR
  • Telefon: 098313053
  • Fax: 023315641
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miroslav Nincevic
  • Tel: 098313053
  • Fax:023315641
  • E-mail: [email protected]

1. Bašić Nikola (Samobor 1890)
1
18.01.2018. 14:16:17
NE

2. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
3
16.01.2018. 14:38:02
NE

3. Galić Marko (HTK Zagreb)
4
05.01.2018. 14:44:53
NE

4. Šaler Filip (Ponikve)
5
30.01.2018. 22:23:18
NE

5. Jurković Marin (Top Spin)
7
30.01.2018. 15:45:40
NE

6. Suevich Lovro (Zagi)
8
07.01.2018. 09:37:24
NE

7. Žeželj Nikola (Vulpes)
10
31.01.2018. 21:56:53
NE

8. Škreb Dorian (Vulpes)
12
31.01.2018. 21:57:05
NE

9. Stipetić Roko (Ogulin)
13
08.01.2018. 20:01:39
NE

10. Inđić Marko (Ogulin)
15
23.01.2018. 11:45:44
NE

11. Dizdarević Tin (Zagi)
17
20.01.2018. 15:25:23
NE

12. Krolo Karlo (Split 1950)
18
01.01.2018. 11:50:25
NE

13. Sokolić Sven (Iteam)
21
24.01.2018. 18:27:58
NE

14. Kranjčević Andro (Opatija)
23
02.01.2018. 15:56:32
NE

15. Gadžić Davor (Osijek)
25
01.01.2018. 20:21:48
NE

16. Gušćić Sandro (Dalmacija)
26
31.01.2018. 07:17:11
NE

17. Sabljak Filip (Ogulin)
27
15.01.2018. 12:43:27
NE

18. Sain Francesco (Ogulin)
32
21.01.2018. 13:44:27
NE

19. Jakić Marino (Split 1950)
34
19.01.2018. 10:08:22
NE

20. Volarević Matija (Pro 2000)
35
08.01.2018. 19:45:07
NE

21. Piper Nikola (Požega)
37
30.01.2018. 09:19:02
NE

22. Erceg Lovre (Split 1950)
38
30.01.2018. 09:49:37
NE

23. Dujmović Ivan (Zadar 08)
40
15.01.2018. 13:47:33
NE

24. Mitrović Fran (Ponikve)
41
15.01.2018. 11:32:59
NE

25. Šarunić Anton (Opatija)
42
23.01.2018. 19:35:10
NE

26. Bilojelić Kristijan (Split 1950)
44
31.01.2018. 20:16:47
NE

27. Hržić Adrijan (Rukavac)
46
30.01.2018. 21:09:30
NE

28. Jukić Luka (Stobreč)
49
24.01.2018. 20:54:33
NE

29. Pjević Mauro (HTK Zagreb)
61
09.01.2018. 23:28:37
NE

30. Nedeljko Ervin (Franjo Punčec)
62
20.01.2018. 15:49:00
NE

31. Vukadin Damjan (Medveščak)
65
21.01.2018. 10:14:24
NE

32. Barun Božo (Resnik)
66
30.01.2018. 22:18:29
NE

33. Kos Leon (Iteam)
70
30.01.2018. 22:14:40
NE

34. Žimbrek-Turković Gašpar (HTK Zagreb)
72
15.01.2018. 10:37:04
NE

35. Šimundža Josip (Split 1950)
83
21.01.2018. 17:52:41
NE

36. Đerek Luka (Medveščak)
99
24.01.2018. 15:53:00
NE

37. Kalmeta Ivan (Dalmacija)
100
30.01.2018. 19:08:15
NE

38. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
101
01.02.2018. 07:49:03
NE

39. Šarić Frane (Stobreč)
140
01.02.2018. 06:43:56
NE


1. Mašić Laura (HTK Zagreb)
3
04.01.2018. 17:07:52
NE



KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument