Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI 18
Kategorija
18
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
06.02.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
09.02.2018. ::
Trajanje turnira
09.02.2018. :: - 13.02.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ZADAR
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
16/32/8
  • Organizator:TK Dalmacija
  • Adresa: Ulica 159 .brigade
  • Grad: ZADAR
  • Telefon: 098313053
  • Fax: 023315641
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miroslav Nincevic
  • Tel: 098313053
  • Fax:023315641
  • E-mail: tkdalmacija@gmail.com

1. Ban Ivan karlo (Ogulin)
1
16.01.2018. 14:38:02
NE

2. Šaler Filip (Ponikve)
2
30.01.2018. 22:23:18
NE

3. Suevich Lovro (Zagi)
3
07.01.2018. 09:37:24
NE

4. Škreb Dorian (Vulpes)
4
31.01.2018. 21:57:05
NE

5. Galić Marko (HTK Zagreb)
5
05.01.2018. 14:44:53
NE

6. Stipetić Roko (Ogulin)
6
08.01.2018. 20:01:39
NE

7. Bašić Nikola (Samobor 1890)
9
18.01.2018. 14:16:17
NE

8. Inđić Marko (Ogulin)
12
23.01.2018. 11:45:44
NE

9. Jakić Marino (Split 1950)
13
19.01.2018. 10:08:22
NE

10. Dizdarević Tin (Zagi)
14
20.01.2018. 15:25:23
NE

11. Sabljak Filip (Ogulin)
18
15.01.2018. 12:43:27
NE

12. Mitrović Fran (Ponikve)
19
15.01.2018. 11:32:59
NE

13. Sain Francesco (Ogulin)
20
21.01.2018. 13:44:27
NE

14. Žeželj Nikola (Vulpes)
21
31.01.2018. 21:56:53
NE

15. Šarunić Anton (Opatija)
22
23.01.2018. 19:35:10
NE

16. Kranjčević Andro (Opatija)
23
02.01.2018. 15:56:32
NE

17. Hržić Adrijan (Rukavac)
25
30.01.2018. 21:09:30
NE

18. Krolo Karlo (Split 1950)
29
01.01.2018. 11:50:25
NE

19. Gušćić Sandro (Dalmacija)
30
31.01.2018. 07:17:11
NE

20. Jurković Marin (Top Spin)
33
30.01.2018. 15:45:40
NE

21. Gadžić Davor (Osijek)
34
01.01.2018. 20:21:48
NE

22. Erceg Lovre (Split 1950)
38
30.01.2018. 09:49:37
NE

23. Sokolić Sven (Iteam)
40
24.01.2018. 18:27:58
NE

24. Bilojelić Kristijan (Split 1950)
41
31.01.2018. 20:16:47
NE

25. Piper Nikola (Požega)
51
30.01.2018. 09:19:02
NE

26. Žimbrek-turković Gašpar (HTK Zagreb)
55
15.01.2018. 10:37:04
NE

27. Nedeljko Ervin (Franjo Punčec)
60
20.01.2018. 15:49:00
NE

28. Kos Leon (Iteam)
66
30.01.2018. 22:14:40
NE

29. Volarević Matija (Pro 2000)
70
08.01.2018. 19:45:07
NE

30. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
73
01.02.2018. 07:49:03
NE

31. Barun Božo (Resnik)
74
30.01.2018. 22:18:29
NE

32. Dujmović Ivan (Zadar 08)
76
15.01.2018. 13:47:33
NE

33. Đerek Luka (Medveščak)
79
24.01.2018. 15:53:00
NE

34. Jukić Luka (Stobreč)
80
24.01.2018. 20:54:33
NE

35. Šimundža Josip (Split 1950)
85
21.01.2018. 17:52:41
NE

36. Kalmeta Ivan (Dalmacija)
99
30.01.2018. 19:08:15
NE

37. Vukadin Damjan (Medveščak)
111
21.01.2018. 10:14:24
NE

38. Šarić Frane (Stobreč)
118
01.02.2018. 06:43:56
NE

39. Pjević Mauro (HTK Zagreb)
129
09.01.2018. 23:28:37
NE


1. Mašić Laura (HTK Zagreb)
6
04.01.2018. 17:07:52
NE



KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument