Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORKE 18
Kategorija
18
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
06.02.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
09.02.2018. ::
Trajanje turnira
09.02.2018. :: - 13.02.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
TVRDA
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
16/32/8
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pavić
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: [email protected]

1. Turković Domenika (Špansko)
1
18.01.2018. 19:01:58
NE

2. Oliynykova Oleksandra (Ponikve)
2
31.01.2018. 14:03:14
NE

3. Mašić Laura (HTK Zagreb)
3
12.01.2018. 17:10:30
NE

4. Habeković Ita (HTK Zagreb)
4
11.01.2018. 23:02:08
NE

5. Svetec Nika (Varteks)
6
06.01.2018. 18:12:10
NE

6. Wurth Tara (Iteam)
9
07.01.2018. 14:47:19
NE

7. Hunčak Kornelia (Opatija)
11
16.01.2018. 12:06:41
NE

8. BODERIšTANAC MATEA (Iteam)
12
21.01.2018. 17:07:51
NE

9. Hraščanec Lara (Varteks)
14
31.01.2018. 00:15:39
NE

10. Ružić Antonia (Franjo Punčec)
15
02.01.2018. 13:11:17
NE

11. Mukić Ana (Varaždin 1181)
16
11.01.2018. 16:59:58
NE

12. Žunić Mare (Dalmacija)
17
28.01.2018. 15:46:19
NE

13. Vukičević Klara (Pomak)
18
16.01.2018. 09:11:26
NE

14. Ivanišević Petra (Lošinj-Jadranka)
19
23.01.2018. 14:48:53
NE

15. Kralj Lora (HTK Zagreb)
20
30.01.2018. 13:56:12
NE

16. Duić Plumtree Katarina (Dalmacijacement)
22
19.01.2018. 23:33:20
NE

17. Sindičić Franka Antonia (Ogulin)
30
16.01.2018. 17:48:46
NE

18. Faj Lucija (Olimpija Osijek 1984)
31
09.01.2018. 12:38:33
NE

19. Škegro Korina (Chromos)
32
18.01.2018. 09:53:14
NE

20. Deranja Petra (Ragusa)
33
18.01.2018. 09:27:41
NE

21. Šunjić Neli (Iteam)
38
16.12.2017. 09:51:55
NE

22. Cipetić Renata (Dalmacijacement)
40
28.01.2018. 21:55:38
NE

23. Dundović Nika (Kvarner)
44
03.01.2018. 08:34:33
NE

24. Zečević Andrea (Dalmacijacement)
45
29.01.2018. 08:38:22
NE

25. Subotić Lea (Kvarner)
51
26.01.2018. 18:50:06
NE

26. Kilić Karla (Dalmacijacement)
52
01.02.2018. 07:05:37
NE

27. Pintar Lorena (Ponikve)
54
28.01.2018. 10:20:44
NE

28. Biondić Matea (Opatija)
62
05.01.2018. 01:32:39
NE

29. Mohač Borna (Ponikve)
66
29.01.2018. 17:03:36
NE

30. Mandić Antea (Ragusa)
78
18.01.2018. 21:00:15
NE

31. Sindičić Dora (Ogulin)
83
08.01.2018. 21:21:05
NE

32. Hunčak Renata (Opatija)
93
20.01.2018. 10:53:56
NE

33. Šeravić Maja (Split 1950)
116
18.01.2018. 11:54:35
NE


Pavković Marina (Split 1950)
8
18.01.2018. 06:42:51
NE

Čačulović Lana (Victoria)
57
29.01.2018. 19:32:58
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument