Turnir
DVORANSKO OP TK PONIKVE
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
28.02.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
03.03.2018. ::
Trajanje turnira
03.03.2018. :: - 05.03.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivan Milinković
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: tkponikve@tkponikve.hr

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
5
26.02.2018. 13:45:20
NE

2. Nikolić Erik (Zagi)
8
28.02.2018. 18:40:11
NE

3. Ivanišević Vito (Zadar 08)
24
27.02.2018. 18:37:50
NE

4. Jančić Daniel (San Spin)
26
28.02.2018. 07:31:06
NE

5. Maričić Lovro (Top Spin)
36
22.02.2018. 15:49:13
NE

6. Nazarov Abbas (Iteam)
37
27.02.2018. 08:54:22
NE

7. Horvatić Max ivan (Ponikve)
39
24.02.2018. 11:28:44
NE

8. Dubovečak Filip (Iteam)
41
02.03.2018. 11:28:50
NE

9. Jurlina Luka (Iteam)
43
26.02.2018. 09:12:31
NE

10. Marić Vid (Top Spin)
47
26.02.2018. 17:41:44
NE

11. Jamić Jurica (Movens)
48
27.02.2018. 09:36:39
NE

12. Kljaić Noa (Iteam)
53
28.02.2018. 15:09:27
NE

13. Oliynykov Nazar (Ponikve)
54
25.12.2017. 18:13:01
NE

14. Bulović Matija (Vulpes)
57
01.03.2018. 12:09:40
NE

15. Štabek Domagoj (Terra)
59
27.02.2018. 09:25:53
NE

16. Marić Hrvoje (Ponikve)
64
28.02.2018. 08:01:25
NE

17. Bradvić Marko (Gem)
67
26.02.2018. 14:09:58
NE

18. Đerek Nikola (Medveščak)
96
28.02.2018. 10:35:49
NE

19. Kvakan Damjan (Iteam)
120
26.02.2018. 09:14:43
NE

20. Babić Roko (Franjo Punčec)
128
25.02.2018. 21:25:31
NE

21. Krstanović Luka (Movens)
161
28.02.2018. 13:36:44
NE

22. Dražetić Juraj (Iteam)
NEMA
01.03.2018. 09:19:39
NE


1. Preis Lana (Zlatar)
15
27.02.2018. 18:02:57
NE

2. Stojanović Sara (Iteam)
22
28.02.2018. 16:47:10
NE

3. Miljanić Lucija (Ponikve)
23
27.02.2018. 21:23:42
NE

4. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
24
27.02.2018. 18:05:53
NE

5. Biondić Dora (Opatija)
37
28.02.2018. 10:13:28
NE

6. Kožul Karla (Split 1950)
38
27.02.2018. 20:06:29
NE

7. Ivković Luna (Iteam)
56
28.02.2018. 21:27:54
NE

8. Vukić Marta (Ponikve)
78
28.02.2018. 10:29:00
NE

9. Pešut Laura (San Spin)
119
26.02.2018. 08:23:22
NE

10. Kastelan Tea (Iteam)
179
28.02.2018. 13:33:45
NE

11. Matić Nina (Movens)
NEMA
27.02.2018. 21:31:40
NE


Ferega Filip (Iteam)
15
01.03.2018. 13:16:58
NE

Cerezin Vito (Zagi)
72
01.03.2018. 11:39:03
NE

Gregurić Valerija (Iteam)
156
01.03.2018. 08:09:56
NE

Dujmović Dora (Zagi)
182
28.02.2018. 21:11:22
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument