Turnir
DVORANSKO OP TK PONIKVE
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
28.02.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
03.03.2018. ::
Trajanje turnira
03.03.2018. :: - 05.03.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivan Milinković
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: tkponikve@tkponikve.hr

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
MR2
26.02.2018. 13:45:20
NE

2. Nikolić Erik (Purger)
2
28.02.2018. 18:40:11
NE

3. Maričić Lovro (Top Spin)
15
22.02.2018. 15:49:13
NE

4. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
18
24.02.2018. 11:28:44
NE

5. Nazarov Abbas (Iteam)
19
27.02.2018. 08:54:22
NE

6. Dubovečak Filip (Iteam)
20
02.03.2018. 11:28:50
NE

7. Jurlina Luka (Iteam)
22
26.02.2018. 09:12:31
NE

8. Jamić Jurica (Movens)
26
27.02.2018. 09:36:39
NE

9. Bulović Matija (Vulpes)
29
01.03.2018. 12:09:40
NE

10. Oliynykov Nazar (Ponikve)
30
25.12.2017. 18:13:01
NE

11. Marić Hrvoje (Ponikve)
42
28.02.2018. 08:01:25
NE

12. Bradvić Marko (Gem)
44
26.02.2018. 14:09:58
NE

13. Kvakan Damjan (Iteam)
94
26.02.2018. 09:14:43
NE

14. Babić Roko (Franjo Punčec)
99
25.02.2018. 21:25:31
NE

15. Dražetić Juraj (Iteam)
162
01.03.2018. 09:19:39
NE

16. Krstanović Luka (Movens)
173
28.02.2018. 13:36:44
NE

17. Kljaić Noa (Iteam)
NEMA
28.02.2018. 15:09:27
NE

18. Đerek Nikola (Medveščak)
NEMA
28.02.2018. 10:35:49
NE

19. Marić Vid (Top Spin)
NEMA
26.02.2018. 17:41:44
NE

20. Jančić Daniel (San Spin)
NEMA
28.02.2018. 07:31:06
NE

21. Štabek Domagoj (Terra)
NEMA
27.02.2018. 09:25:53
NE

22. Ivanišević Vito (Zadar 08)
NEMA
27.02.2018. 18:37:50
NE


1. Preis Lana (Zlatar)
5
27.02.2018. 18:02:57
NE

2. Biondić Dora (Opatija)
13
28.02.2018. 10:13:28
NE

3. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
14
27.02.2018. 18:05:53
NE

4. Stojanović Sara (Iteam)
15
28.02.2018. 16:47:10
NE

5. Miljanić Lucija (Ponikve)
17
27.02.2018. 21:23:42
NE

6. Ivković Luna (Iteam)
24
28.02.2018. 21:27:54
NE

7. Kožul Karla (Split 1950)
29
27.02.2018. 20:06:29
NE

8. Vukić Marta (Ponikve)
62
28.02.2018. 10:29:00
NE

9. Pešut Laura (San Spin)
74
26.02.2018. 08:23:22
NE

10. Kastelan Tea (Iteam)
172
28.02.2018. 13:33:45
NE

11. Matić Nina (Movens)
NEMA
27.02.2018. 21:31:40
NE


Cerezin Vito (Zagi)
37
01.03.2018. 11:39:03
NE

Dujmović Dora (Zagi)
164
28.02.2018. 21:11:22
NE

Gregurić Valerija (Iteam)

01.03.2018. 08:09:56
NE

Ferega Filip (Iteam)

01.03.2018. 13:16:58
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument