Turnir
DVORANSKO OP TK DALMACIJA
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
28.02.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
03.03.2018. ::
Trajanje turnira
03.03.2018. :: - 05.03.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ZADAR
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/24/0
  • Organizator:TK Dalmacija
  • Adresa: Ulica 159 .brigade
  • Grad: ZADAR
  • Telefon: 098313053
  • Fax: 023315641
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miroslav Nincevic
  • Tel: 098313053
  • Fax:023315641
  • E-mail: tkdalmacija@gmail.com

1. Markovina Duje (Split 1950)
4
26.02.2018. 07:37:59
NE

2. Stipetić Anton (Ogulin)
9
27.02.2018. 18:18:08
NE

3. Cerezin Vito (Zagi)
21
25.02.2018. 20:56:10
NE

4. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
22
21.02.2018. 15:12:57
NE

5. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
24
28.02.2018. 08:21:15
NE

6. Begović Dino (Zadar 08)
40
27.02.2018. 22:03:03
NE

7. Šagovac Erik (Ponikve)
41
27.02.2018. 23:20:07
NE

8. Ćupić Bruno (Zadar 08)
48
27.02.2018. 18:16:41
NE

9. Ćupić Marin (Zadar 08)
75
27.02.2018. 18:15:25
NE

10. Sučić Frano (Stobreč)
77
27.01.2018. 23:05:51
NE

11. Baldoni Kristian (Zadar 08)
119
28.02.2018. 13:43:24
NE


1. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
3
27.02.2018. 09:22:51
NE

2. Granić Nika (Makarska rivijera)
5
22.02.2018. 18:34:57
NE

3. Zorić Anamarija (Dubrovnik)
9
27.02.2018. 12:22:09
NE

4. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
16
27.02.2018. 19:07:28
NE

5. Dobrić Marta (Šubićevac)
29
28.02.2018. 13:12:25
NE

6. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
30
27.02.2018. 17:30:55
NE

7. Sivrić Iva (Ploče)
40
27.02.2018. 11:54:20
NE

8. Henjak Nika (Zadar 08)
46
27.02.2018. 13:55:33
NE

9. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
49
25.02.2018. 16:36:18
DA

10. Giergia Ela (Zadar 08)
55
27.02.2018. 18:16:01
NE

11. Joha-bilić Astrid (Zadar 08)
57
27.02.2018. 18:16:21
NE

12. Bilota Manuela (Resnik)
62
27.02.2018. 13:46:47
NE

13. Vukić Klara (Zadar 08)
71
01.03.2018. 10:39:52
NE

14. Serdarević Ema (Zadar 08)
90
28.02.2018. 10:55:42
NE

15. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
103
21.02.2018. 21:15:55
NE

16. MarceliĆ Marija (Zadar 08)
116
27.02.2018. 22:03:40
NE

17. Hrvačić Lana (Resnik)
NEMA
27.02.2018. 17:11:17
NE

18. Rogulja Leona (Osijek)
NEMA
24.02.2018. 16:56:53
NE


Makjanić Darko (Split 1950)
28
01.03.2018. 08:27:24
NE

Božičević Matej (HTK Zagreb)
44
01.03.2018. 16:29:42
NE

Lončar Antonija (Stobreč)
54
28.02.2018. 19:26:33
NE

Mrduljaš Toni (Split 1950)
70
01.03.2018. 15:36:45
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument