Turnir
DVORANSKO OP TK DALMACIJA
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
28.02.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
03.03.2018. ::
Trajanje turnira
03.03.2018. :: - 05.03.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ZADAR
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/24/0
  • Organizator:TK Dalmacija
  • Adresa: Ulica 159 .brigade
  • Grad: ZADAR
  • Telefon: 098313053
  • Fax: 023315641
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miroslav Nincevic
  • Tel: 098313053
  • Fax:023315641
  • E-mail: tkdalmacija@gmail.com

1. Markovina Duje (Split 1950)
1
26.02.2018. 07:37:59
NE

2. Stipetić Anton (Ogulin)
3
27.02.2018. 18:18:08
NE

3. Cerezin Vito (Zagi)
6
25.02.2018. 20:56:10
NE

4. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
11
21.02.2018. 15:12:57
NE

5. Sučić Frano (Stobre)
16
27.01.2018. 23:05:51
NE

6. Šagovac Erik (Ponikve)
18
27.02.2018. 23:20:07
NE

7. Baldoni Kristian (Zadar 08)
55
28.02.2018. 13:43:24
NE

8. Ćupić Marin (Zadar 08)
NEMA
27.02.2018. 18:15:25
NE

9. Ćupić Bruno (Zadar 08)
NEMA
27.02.2018. 18:16:41
NE

10. Begović Dino (Zadar 08)
NEMA
27.02.2018. 22:03:03
NE

11. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
NEMA
28.02.2018. 08:21:15
NE


1. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
8
27.02.2018. 17:30:55
NE

2. Dobrić Marta (Šubićevac)
9
28.02.2018. 13:12:25
NE

3. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
10
27.02.2018. 18:16:21
NE

4. Giergia Ela (Zadar 08)
19
27.02.2018. 18:16:01
NE

5. Henjak Nika (Zadar 08)
21
27.02.2018. 13:55:33
NE

6. Bilota Manuela (Resnik)
25
27.02.2018. 13:46:47
NE

7. Serdarević Ema (Zadar 08)
56
28.02.2018. 10:55:42
NE

8. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
57
21.02.2018. 21:15:55
NE

9. Marcelić Marija (Zadar 08)
76
27.02.2018. 22:03:40
NE

10. Vukić Klara (Zadar 08)
81
01.03.2018. 10:39:52
NE

11. Hrvačić Lana (Resnik)
86
27.02.2018. 17:11:17
NE

12. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
NEMA
27.02.2018. 19:07:28
NE

13. Zorić Anamaria (Dubrovnik)
NEMA
27.02.2018. 12:22:09
NE

14. Sivrić Iva (Ploče)
NEMA
27.02.2018. 11:54:20
NE

15. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
NEMA
27.02.2018. 09:22:51
NE

16. Rogulja Leona (Osijek)
NEMA
24.02.2018. 16:56:53
NE

17. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
NEMA
25.02.2018. 16:36:18
DA

18. Granić Nika (Makarska rivijera)
NEMA
22.02.2018. 18:34:57
NE


Bo?i?evi Matej (HTK Zagreb)
15
01.03.2018. 16:29:42
NE

Lon?ar Antonija (Stobre)
71
28.02.2018. 19:26:33
NE

Mrdulja? Toni (Split 1950)

01.03.2018. 15:36:45
NE

Makjani Darko (Split 1950)

01.03.2018. 08:27:24
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument