Turnir
DVORANSKO BABOLAT ZAGI KUP
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
07.03.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
10.03.2018. ::
Trajanje turnira
10.03.2018. :: - 12.03.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Dean Gledić i Davor Jaić
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Salopek Dorian (Ogulin)
15
21.02.2018. 15:16:53
NE

2. Ivanišević Vito (Zadar 08)
18
27.02.2018. 11:41:31
NE

3. Nikolić Erik (Zagi)
21
28.02.2018. 18:41:34
NE

4. Boban Viktor (Medveščak)
22
06.03.2018. 14:08:34
NE

5. Horvatić Max ivan (Ponikve)
31
06.03.2018. 15:20:21
NE

6. Kljaić Noa (Iteam)
33
07.03.2018. 11:36:02
NE

7. Jagetić Borna (Varaždin 1181)
34
06.03.2018. 21:45:58
NE

8. Nazarov Abbas (Iteam)
37
07.03.2018. 11:58:10
NE

9. Oliynykov Nazar (Ponikve)
46
25.12.2017. 18:13:14
NE

10. Kopić Ilija (Vinkovci)
47
06.03.2018. 06:16:06
NE

11. Štabek Domagoj (Terra)
57
06.03.2018. 21:40:53
NE

12. Jamić Jurica (Movens)
59
06.03.2018. 13:07:30
NE

13. Šveljo Marcos (Futur)
65
06.03.2018. 15:13:03
NE

14. Bradvić Marko (Gem)
66
07.03.2018. 09:11:03
NE

15. Marić Hrvoje (Ponikve)
72
07.03.2018. 09:30:32
NE

16. Bulović Matija (Vulpes)
81
06.03.2018. 14:30:13
NE

17. Lukač Patrik (Pećine)
82
03.03.2018. 19:09:50
NE

18. Burić Karlo (Vrbovec)
97
07.03.2018. 09:51:21
NE

19. Skenderović Vid (Varteks)
116
04.03.2018. 14:18:55
NE

20. Halambek Jakov (Rally)
122
06.03.2018. 14:29:05
NE

21. Pupić Martin (HTK Zagreb)
149
05.03.2018. 19:36:41
NE

22. Dražić David (Ogulin)
169
05.03.2018. 11:17:36
NE


1. Cindrić Rebeka (Varteks)
9
07.03.2018. 07:49:28
NE

2. Knežević Nora (Medveščak)
12
06.03.2018. 14:09:07
NE

3. Derniković Ria (Iteam)
19
08.03.2018. 14:53:51
NE

4. Vlainić Tani (Iteam)
20
07.03.2018. 11:38:18
NE

5. Držanić Doris (Iteam)
31
05.03.2018. 21:22:55
NE

6. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
40
01.03.2018. 14:57:55
NE

7. Mišković Iva (Iteam)
57
07.03.2018. 11:58:24
NE

8. Bedeković Ines (Zagi)
66
06.03.2018. 19:44:47
NE

9. Bilić Lea (Zagi)
95
07.03.2018. 14:37:23
NE

10. Mažuran Lara (Futur)
98
06.03.2018. 11:57:40
NE

11. Pavlović Ana karla (Ponikve)
107
06.03.2018. 21:21:35
NE

12. Gregurić Valerija (Iteam)
120
07.03.2018. 10:09:10
NE

13. Pešut Laura (San Spin)
139
05.03.2018. 11:26:49
NE

14. Dujmović Dora (Zagi)
175
21.02.2018. 21:43:03
NE

15. Božić Lucija (Pro Junior)
181
04.03.2018. 21:03:07
NE

16. JagiĆ Sara (Ivanić 92)
NEMA
07.03.2018. 12:03:51
NE

17. Matić Nina (Movens)
NEMA
08.03.2018. 14:53:41
NE


Sabolić Dominik (Didon)
40
08.03.2018. 08:49:01
NE

Kastelan Tea (Iteam)
109
08.03.2018. 17:39:31
NE

Resanović Nela (Samobor 1890)
218
05.03.2018. 12:49:56
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument