Turnir
DVORANSKO OP TK PONIKVE
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
14.03.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
17.03.2018. ::
Trajanje turnira
17.03.2018. :: - 20.03.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivan Milinković
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: tkponikve@tkponikve.hr

1. Karačić Vilim (Terra)
6
13.03.2018. 20:42:21
NE

2. Levak Noa (Franjo Punčec)
11
13.03.2018. 17:06:34
NE

3. Marić Hrvoje (Ponikve)
19
09.03.2018. 10:08:37
NE

4. Viduka Noa (Hrvoje)
26
09.03.2018. 17:10:24
NE

5. Skenderović Vid (Varteks)
27
13.03.2018. 07:42:48
NE

6. Kukrika Matej (Futur)
30
14.03.2018. 12:04:56
NE

7. Pasarić Noa (Vulpes)
34
13.03.2018. 12:21:06
NE

8. Ivanišević Emanuel (Zagi)
39
10.03.2018. 11:01:54
NE

9. Kreković Filip (Movens)
41
13.03.2018. 13:26:37
NE

10. Šilipetar Lovro (Iteam)
43
10.03.2018. 12:42:28
NE

11. Božičević Matej (HTK Zagreb)
46
13.03.2018. 17:40:30
NE

12. Markotić Lovro (Iteam)
51
14.03.2018. 11:22:49
NE

13. Bagarić Nikola (HTK Zagreb)
56
14.03.2018. 10:06:08
NE

14. Šainović Luka (Top Spin)
57
10.03.2018. 21:20:40
NE

15. Hainš Domagoj (Futur)
61
12.03.2018. 23:08:50
NE

16. Klaričić Niko (Top Spin)
64
10.03.2018. 21:20:27
NE

17. Puškar Alem (Futur)
72
14.03.2018. 12:05:11
NE

18. Horvat Juraj (Prelog)
84
14.03.2018. 06:16:32
NE

19. Jelić Fran (Brod)
88
12.03.2018. 14:37:03
NE

20. Novaković Roko (HTK Zagreb)
92
14.03.2018. 13:44:14
NE

21. Bokun Natan (Iteam)
124
14.03.2018. 11:10:50
NE

22. Kaić Lovro (Žar)
128
02.03.2018. 17:14:54
NE

23. Šutalo Luka (Futur)
NEMA
14.03.2018. 12:05:42
NE


1. Sikirica Nika (Top Spin)
18
10.03.2018. 21:19:38
NE

2. Turčić Lucija (Iteam)
19
28.02.2018. 13:14:42
NE

3. Mažuran Lara (Futur)
23
13.03.2018. 09:43:37
NE

4. Lebo Lea (Zaprešić)
29
12.03.2018. 18:35:47
NE

5. Tomeljak Niki (Top Spin)
34
13.03.2018. 21:26:28
NE

6. Ćorić Sofija (Vulpes)
37
13.03.2018. 12:20:35
NE

7. Balent Tamara (Prelog)
39
13.03.2018. 20:33:34
NE

8. Sabljić Ruta (Iteam)
40
28.02.2018. 13:15:10
NE

9. Stipčević Zara (Zaprešić)
45
12.03.2018. 18:34:45
NE

10. Ćorković Iva (Ponikve)
46
13.03.2018. 07:16:33
NE

11. Plavljanić Lana (Vulpes)
55
13.03.2018. 12:21:34
NE

12. Pavlović Ana karla (Ponikve)
56
14.03.2018. 12:33:05
NE

13. Šantić Ema (Didon)
59
12.03.2018. 08:39:52
NE

14. Kardum Andrea (Iteam)
62
13.03.2018. 19:06:38
NE

15. Jurković Petra (HTK Zagreb)
74
12.03.2018. 11:59:56
NE

16. Mikšaj Sara (Zlatar)
75
12.03.2018. 14:15:00
NE

17. Resanović Nela (Samobor 1890)
94
12.03.2018. 19:35:19
NE

18. Dragičević Nika (Didon)
97
10.03.2018. 18:48:47
NE

19. Bulaku Veronika (Futur)
99
13.03.2018. 17:16:02
NE

20. Gojmerac Lea (Futur)
100
13.03.2018. 17:16:38
NE

21. Hudinčec Ana (Futur)
103
14.03.2018. 09:34:34
NE

22. ŽerjaviĆ Dora (Top Spin)
126
10.03.2018. 21:19:26
NE

23. Cizel Lena (Top Spin)
NEMA
14.03.2018. 09:09:10
NE

24. Radavić Naia (Špansko)
NEMA
13.03.2018. 11:23:38
NE

25. Matić Leonarda (Top Spin)
NEMA
10.03.2018. 21:19:10
NE

26. DmitroviĆ Nora (Futur)
NEMA
13.03.2018. 17:16:22
NE

27. Rogulja Leona (Osijek)
NEMA
09.03.2018. 10:03:02
NE


Maričić Lovro (Top Spin)
17
15.03.2018. 17:17:17
NE

Cerezin Vito (Zagi)
24
13.03.2018. 19:34:23
NE

Bekavac Dora (Iteam)
50
14.03.2018. 17:25:06
NE

Vukoja Rebeka (Medveščak)
51
14.03.2018. 17:22:48
NE

Jančiković Ika (Top Spin)
82
14.03.2018. 09:09:57
NE

Šoda Tea (Futur)
90
15.03.2018. 16:29:39
NE

Fattorini Ivan viggo (Iteam)
110
14.03.2018. 20:55:49
NE

Recic Rita (Kaštela)

08.03.2018. 16:27:56
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument