Turnir
22. OP TK OPATIJE
Kategorija
16
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
04.04.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
07.04.2018. ::
Trajanje turnira
07.04.2018. :: - 09.04.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Opatija
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Opatija
  • Adresa: Drage Gervaisa 1
  • Grad: Opatija
  • Telefon: 0911853594
  • Fax: (051)271 075
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivor Eržišnik
  • Tel: 091 5425777
  • Fax:(051)271 075
  • E-mail: tenisopatija1931@gmail.com

1. Jakić Marino (Split 1950)
2
02.04.2018. 11:50:42
NE

2. Šarunić Anton (Opatija)
3
06.03.2018. 22:53:21
NE

3. Bašković Roko (Kvarner)
14
05.03.2018. 07:27:16
NE

4. Hržić Adrijan (Rukavac)
15
04.04.2018. 13:47:24
NE

5. Bill Alen (Pro 2000)
16
06.03.2018. 10:05:58
NE

6. Sabljak Filip (Ogulin)
17
05.03.2018. 19:54:39
NE

7. Jamnicki Marin (Zadar 08)
18
28.03.2018. 12:17:00
NE

8. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
22
07.03.2018. 12:25:16
NE

9. Mitrović Fran (Ponikve)
23
26.02.2018. 12:48:15
NE

10. Sain Francesco (Ogulin)
26
04.03.2018. 21:53:09
NE

11. Ercegović Ante Petar (Vulpes)
41
03.04.2018. 20:00:06
NE

12. Ivkić Emanuel (Opatija)
43
03.03.2018. 10:55:32
NE

13. Djokić Stefan (Bale)
66
03.04.2018. 21:25:40
NE

14. Tipura Dorian (Rukavac)
92
05.03.2018. 19:42:51
NE

15. Priskić Ian (Opatija)
104
01.03.2018. 21:09:20
NE

16. Krainer Niko (Opatija)
111
17.04.2018. 10:26:45
NE

17. Subotić Leon (Kvarner)
113
26.02.2018. 16:51:02
NE

18. Jelušić Noah (Opatija)
117
03.04.2018. 20:39:58
NE

19. Biondić Dorijan (Opatija)
136
06.03.2018. 21:55:32
NE

20. Despotović Andrija (Kvarner)
140
04.04.2018. 13:55:09
NE

21. Jaki Borna (Križevci)
NEMA
04.04.2018. 11:09:56
NE

22. Uljanić Mateo (Opatija)
NEMA
17.04.2018. 10:26:55
NE


1. Hunčak Kornelia (Opatija)
2
06.03.2018. 22:21:12
NE

2. Matković Eva (Kvarner)
8
07.03.2018. 08:06:36
NE

3. Dundović Nika (Kvarner)
14
07.03.2018. 10:43:46
NE

4. Sladaković Tara (Smrikve)
21
05.03.2018. 16:57:58
NE

5. Hunčak Renata (Opatija)
31
06.03.2018. 22:23:45
NE

6. Pintar Lorena (Ponikve)
32
07.03.2018. 11:05:47
NE

7. Škegro Marina (Zagi)
33
07.03.2018. 09:28:25
NE

8. Stanić Maja (Kastav)
34
27.02.2018. 10:33:57
NE

9. Persson Manuella (Pećine)
36
07.03.2018. 12:49:20
NE

10. Biondić Matea (Opatija)
44
06.03.2018. 19:59:30
NE

11. Kos Dora (Ponikve)
67
05.03.2018. 19:10:22
NE

12. Stupar Maja (Rukavac)
70
02.04.2018. 17:21:12
NE

13. Velnić Laura (Pećine)
86
03.04.2018. 17:58:52
NE


Ban Ivan karlo (Ogulin)
1
03.04.2018. 15:26:54
NE

Mukić Ana (Varaždin 1181)
5
31.03.2018. 15:09:33
NE

Margetić Matija (Prečko)
29
31.03.2018. 20:11:07
NE

Zorović Dominic (Kvarner)
33
30.03.2018. 17:22:29
NE

Oštro Tin (Chromos-Savica)
40
05.04.2018. 13:27:36
NE

Soldatić Leon (Kvarner)
46
03.04.2018. 23:54:59
NE

Žiković Ian (Uljanik)
139
29.03.2018. 18:14:26
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument