Turnir
OP SOLINA
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
14.03.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
16.03.2018. ::
Trajanje turnira
16.03.2018. :: - 19.03.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Solin
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Dalmacijacement
  • Adresa: Marka Marulića 24
  • Grad: Solin
  • Telefon: (021)212 442
  • Fax: (021)210 213
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Željana Čagalj
  • Tel: 021 212 442
  • Fax:
  • E-mail: tenis.dc@email.t-com.hr

1. Allen August Jack (Split 1950)
4
08.03.2018. 16:25:55
DA

2. Zuberbuhler Ryan (Medveščak)
6
13.03.2018. 11:11:56
NE

3. Cerezin Vito (Zagi)
7
13.03.2018. 18:53:01
NE

4. Brkić Karlo (Vinkovci)
8
11.03.2018. 15:12:17
NE

5. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
9
07.03.2018. 15:02:02
NE

6. Sikirica Matej (Split 1950)
10
06.03.2018. 12:19:39
NE

7. Mardešić Dario (Split 1950)
20
13.03.2018. 19:24:14
NE

8. Stiblik Dorian (Šubićevac)
22
14.03.2018. 12:07:47
NE

9. Sučić Frano (Stobreč)
23
03.03.2018. 17:41:11
NE

10. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
29
11.03.2018. 11:52:00
NE

11. Šarić Ivano (Stobreč)
39
06.03.2018. 12:07:32
NE

12. Angelini Marco (Split 1950)
45
10.03.2018. 21:56:06
NE

13. Baldoni Kristian (Zadar 08)
62
14.03.2018. 13:14:00
NE

14. Nakić Niko (Šubićevac)
68
15.03.2018. 12:13:11
NE

15. Kraljević Anton (Kaštela)
80
06.03.2018. 13:52:46
NE

16. Ćupić Marin (Zadar 08)
NEMA
14.03.2018. 20:28:54
NE

17. Ćupić Bruno (Zadar 08)
NEMA
14.03.2018. 20:29:17
NE

18. Buvinić Vito (Makarska)
NEMA
15.03.2018. 12:10:11
NE

19. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
NEMA
14.03.2018. 08:34:33
NE

20. Mazzucchelli Andrea (Dalmacijacement)
NEMA
11.03.2018. 17:57:27
NE

21. Banić Luka (Pomak)
NEMA
11.03.2018. 20:59:41
NE

22. Mišić Andrija (Stobreč)
NEMA
08.03.2018. 11:21:02
NE

23. Slivar Lukas (Zagi)
NEMA
13.03.2018. 11:11:35
NE

24. Kardum Luka (Split 1950)
NEMA
07.03.2018. 17:04:03
NE

25. Geets Antony (Dalmacijacement)
NEMA
13.03.2018. 13:30:58
NE

26. Mrduljaš Toni (Split 1950)
NEMA
13.03.2018. 13:59:17
NE

27. Knezović Marin (Split 1950)
NEMA
12.03.2018. 12:50:07
NE

28. Makjanić Darko (Split 1950)
NEMA
07.03.2018. 12:35:20
NE


1. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
7
14.03.2018. 09:42:39
NE

2. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
9
14.03.2018. 13:32:42
NE

3. Dobrić Marta (Šubićevac)
13
13.03.2018. 13:14:18
NE

4. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
20
02.03.2018. 11:48:27
NE

5. Giergia Ela (Zadar 08)
21
14.03.2018. 13:32:21
NE

6. Henjak Nika (Zadar 08)
22
14.03.2018. 08:19:28
NE

7. Bilota Manuela (Resnik)
24
10.03.2018. 22:35:22
NE

8. Lončar Antonija (Stobreč)
25
07.03.2018. 20:54:17
NE

9. Bulić Katarina (Pomak)
31
13.03.2018. 19:16:34
NE

10. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
35
02.03.2018. 20:05:18
NE

11. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
42
13.03.2018. 17:29:26
NE

12. Asanović Lena (Dalmacijacement)
43
13.03.2018. 13:28:59
NE

13. Vukić Klara (Zadar 08)
51
14.03.2018. 11:37:55
NE

14. MarceliĆ Marija (Zadar 08)
70
14.03.2018. 13:14:28
NE

15. Hrvačić Lana (Resnik)
80
04.03.2018. 17:15:43
NE

16. Jelaska Laura (Dalmacijacement)
NEMA
05.03.2018. 11:02:08
NE

17. Granić Nika (Makarska rivijera)
NEMA
14.03.2018. 13:23:41
NE

18. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
NEMA
04.03.2018. 07:32:25
NE

19. Šušnjar Tara (Split 1950)
NEMA
03.03.2018. 19:32:57
NE

20. Projić Arijana slavica (Split 1950)
NEMA
14.03.2018. 13:46:10
NE

21. Capan Iris (Split 1950)
NEMA
15.03.2018. 12:10:50
NE

22. Halužan Iva (Šubićevac)
NEMA
15.03.2018. 12:15:41
NE

23. Varga Timea (Dalmacijacement)
NEMA
06.03.2018. 03:45:04
NE

24. Kedžo Marita (Split 1950)
NEMA
14.03.2018. 07:33:46
NE

25. Zorić Anamaria (Dubrovnik)
NEMA
08.03.2018. 12:48:14
NE

26. Podrug Ana maria (Dalmacijacement)
NEMA
08.03.2018. 12:39:40
NE

27. Sivrić Iva (Ploče)
NEMA
12.03.2018. 09:20:19
NE

28. Ivanković Petra (Ragusa)
NEMA
12.03.2018. 10:00:28
NE

29. Sokanović Klara (Stobreč)
NEMA
05.03.2018. 18:59:32
NE

30. Ćukušić Anna (Dalmacijacement)
NEMA
06.03.2018. 11:21:42
NE

31. Šupe Keira (Šubićevac)
NEMA
15.03.2018. 12:30:40
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument