Turnir
OP TK SPLIT 1950
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
21.03.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
23.03.2018. ::
Trajanje turnira
23.03.2018. :: - 26.03.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Split 1950
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 0993013012
  • Fax:
  • E-mail: tksplit1950@gmail.com

1. Allen A. walker (Split 1950)
11
19.03.2018. 05:52:30
DA

2. Hirons Ethan lovre george (Split 1950)
14
15.03.2018. 15:51:22
NE

3. Plosnić Luka (Pomak)
16
19.03.2018. 13:15:18
NE

4. Markovina Duje (Split 1950)
17
19.03.2018. 14:30:47
NE

5. Klaić Karlo (Ragusa)
21
20.03.2018. 10:09:25
NE

6. Markovina Roko (Split 1950)
25
19.03.2018. 14:32:21
NE

7. Baničević Marko (Dubrovnik)
28
20.03.2018. 10:37:38
NE

8. Mišura Roko (Split 1950)
38
15.03.2018. 15:15:18
NE

9. Šarić Frane (Stobreč)
47
14.03.2018. 10:42:58
NE

10. Allen August jack (Split 1950)
50
19.03.2018. 07:20:43
DA

11. Asanović Roko (Dalmacijacement)
53
20.03.2018. 14:40:23
NE

12. Knezović Niko (Dalmacijacement)
55
19.03.2018. 13:46:47
NE

13. Mađor Roko (Stobreč)
57
15.03.2018. 15:55:28
NE

14. Smolčić Nikola (Split 1950)
59
19.03.2018. 13:48:44
NE

15. Kržić Tin (Purger)
63
20.03.2018. 20:11:27
NE

16. Majić Ivan (Poen)
71
19.03.2018. 16:33:24
NE

17. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
78
19.03.2018. 17:48:08
NE

18. Zečević Ivan (Dalmacijacement)
80
19.03.2018. 19:18:07
NE

19. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
83
19.03.2018. 12:50:02
NE

20. Pižurica Beka (Iteam)
86
21.03.2018. 20:21:21
NE

21. Makjanić Darko (Split 1950)
88
12.03.2018. 15:38:29
NE

22. Geets Antony (Dalmacijacement)
94
20.03.2018. 18:06:39
NE

23. Sikirica Matej (Split 1950)
95
02.03.2018. 16:02:59
NE

24. Kardum Luka (Split 1950)
107
19.03.2018. 19:00:10
NE

25. Jelavić Ratko (Split 1950)
118
20.03.2018. 20:06:54
NE

26. Angelini Marco (Split 1950)
126
20.03.2018. 19:33:51
NE

27. Knezović Josip (Split 1950)
145
12.03.2018. 12:52:00
NE

28. Mrduljaš Toni (Split 1950)
146
20.03.2018. 15:32:55
NE

29. Knezović Marin (Split 1950)
209
12.03.2018. 12:50:41
NE


1. Mustapić Matea mirjam (Split 1950)
7
17.03.2018. 16:34:23
NE

2. Knez Stella (Dalmacijacement)
15
19.03.2018. 22:19:13
NE

3. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
18
20.03.2018. 02:43:19
NE

4. Marnika Angela (Dalmacija)
24
21.03.2018. 13:51:29
NE

5. Granić Nika (Makarska rivijera)
33
20.03.2018. 10:26:03
NE

6. Kožul Karla (Zadar 08)
39
20.03.2018. 17:09:02
NE

7. Kuzmanić Lorena (Split 1950)
42
19.03.2018. 22:56:18
NE

8. Žuvela Nora (Split 1950)
47
19.03.2018. 19:25:33
NE

9. Mihačić Nera (Dalmacijacement)
49
21.03.2018. 08:02:44
NE

10. Projić Ivana marija (Split 1950)
50
18.03.2018. 21:01:20
NE

11. Gladan Dina (Dalmacijacement)
51
19.03.2018. 09:40:34
NE

12. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
58
17.03.2018. 21:00:01
NE

13. Mikulić Iva (Split 1950)
63
19.03.2018. 20:52:56
NE

14. Ivanković Maria (Ploče)
71
21.03.2018. 09:09:47
NE

15. Sokanović Klara (Stobreč)
73
19.03.2018. 21:38:39
NE

16. Filipović Šušter Katarina (Resnik)
76
21.03.2018. 10:01:22
NE

17. Vojnović Nera (Stobreč)
78
21.03.2018. 12:56:34
NE

18. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
79
19.03.2018. 10:04:15
NE

19. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
109
04.03.2018. 07:33:16
DA

20. Šušnjar Tara (Split 1950)
134
12.03.2018. 21:41:30
NE

21. Vojnović Leona (Stobreč)
159
19.03.2018. 17:51:57
NE

22. Capan Laura (Split 1950)
232
21.03.2018. 22:01:22
NE


Munivrana Mia (Dalmacijacement)
177
22.03.2018. 15:12:56
NE

Šarić Ivano (Stobreč)
216
21.03.2018. 07:28:12
NE

Projić Arijana slavica (Split 1950)

21.03.2018. 09:25:32
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument