Turnir
OP TK METKOVIć
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
28.03.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
30.03.2018. ::
Trajanje turnira
30.03.2018. :: - 02.04.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Metković
Broj terena
5
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/8
  • Organizator:TK Metkovi
  • Adresa: Dubrovačka 83
  • Grad: Metković
  • Telefon: 0996680279
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Josip Veraja
  • Tel: 0996680279
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Erceg Marko (Split 1950)
16
28.03.2018. 12:59:24
NE

2. Perić Karlo (Libertas)
52
27.03.2018. 20:04:13
NE

3. Krešić Marino (Metkovi)
98
27.03.2018. 13:17:14
NE

4. Pavlović Toni (Libertas)
105
27.03.2018. 20:03:52
NE

5. Papac Maroje (Dubrovnik)
124
26.03.2018. 14:16:41
NE

6. MoretiĆ Mauro (upa Dubrovaka)
NEMA
28.03.2018. 10:09:40
NE

7. Lončar Gabriel (upa Dubrovaka)
NEMA
28.03.2018. 10:07:54
NE

8. Šnajder Bruno (upa Dubrovaka)
NEMA
28.03.2018. 10:10:22
NE

9. Kralj Orsat (upa Dubrovaka)
NEMA
28.03.2018. 10:07:07
NE

10. Dobroslavić Mateo (upa Dubrovaka)
NEMA
28.03.2018. 10:06:28
NE

11. Bušić Leonardo (upa Dubrovaka)
NEMA
28.03.2018. 10:05:42
NE

12. BoŠkoviĆ KreŠimir (upa Dubrovaka)
NEMA
28.03.2018. 10:03:54
NE

13. Grilec Sven (Ragusa)
NEMA
28.03.2018. 11:16:46
NE

14. Kačić Ante (Ragusa)
NEMA
27.03.2018. 20:03:17
NE

15. Lončarica Tonko (Ragusa)
NEMA
27.03.2018. 20:03:29
NE

16. Bogdanović Josip (Metkovi)
NEMA
21.03.2018. 10:46:28
NE

17. Jurišić Kuzma (Ragusa)
NEMA
27.03.2018. 20:03:03
NE

18. Bogdan Stjepan (Ragusa)
NEMA
27.03.2018. 20:02:34
NE

19. Bajo Lovre (Libertas)
NEMA
27.03.2018. 20:02:12
NE

20. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
NEMA
24.03.2018. 12:55:04
NE

21. Sučić Frano (Stobre)
NEMA
24.03.2018. 11:24:05
NE

22. Maričić Lovro (Top Spin)
NEMA
23.03.2018. 09:55:20
NE


1. Petković Ana (Ragusa)
7
26.03.2018. 11:23:16
NE

2. MijoČ Martina (Župa Dubrovačka)
NEMA
28.03.2018. 10:08:39
NE

3. BeniĆ Lucijana (Župa Dubrovačka)
NEMA
28.03.2018. 10:03:07
NE

4. IVANKOVIć PETRA (Ragusa)
NEMA
27.03.2018. 20:02:50
NE

5. Ćosić Lora (Dubrovnik)
NEMA
27.03.2018. 15:13:09
NE

6. Zorić Anamaria (Dubrovnik)
NEMA
26.03.2018. 14:14:23
NE

7. Sušac Kleopatra (Metković)
NEMA
21.03.2018. 12:02:26
NE

8. Bakalar Karla (Ragusa)
NEMA
21.03.2018. 12:01:59
NE


Munivrana Mia (Stobre)

21.03.2018. 17:57:10
NE

Mrdulja? Toni (Split 1950)

29.03.2018. 08:35:00
NE

Vekari Marin (Ragusa)

28.03.2018. 12:26:41
NE

Toma? Tia (Makarska rivijera)

28.03.2018. 14:11:51
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument