Turnir
OP TK METKOVIć
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
28.03.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
30.03.2018. ::
Trajanje turnira
30.03.2018. :: - 02.04.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Metković
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/8
  • Organizator:TK Metković
  • Adresa: Dubrovačka 83
  • Grad: Metković
  • Telefon: 0996680279
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Josip Veraja
  • Tel: 0996680279
  • Fax:
  • E-mail: jveraja@me.com

1. Maričić Lovro (Top Spin)
17
23.03.2018. 09:55:20
NE

2. Bogdan Stjepan (Ragusa)
23
27.03.2018. 20:02:34
NE

3. Jurišić Kuzma (Ragusa)
28
27.03.2018. 20:03:03
NE

4. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
38
24.03.2018. 12:55:04
NE

5. Grilec Sven (Ragusa)
67
28.03.2018. 11:16:46
NE

6. Kačić Ante (Ragusa)
74
27.03.2018. 20:03:17
NE

7. Sučić Frano (Stobreč)
77
24.03.2018. 11:24:05
NE

8. Lončarica Tonko (Ragusa)
100
27.03.2018. 20:03:29
NE

9. Erceg Marko (Split 1950)
102
28.03.2018. 12:59:24
NE

10. Pavlović Toni (Ragusa)
104
27.03.2018. 20:03:52
NE

11. BoŠkoviĆ KreŠimir (Župa Dubrovačka)
120
28.03.2018. 10:03:54
NE

12. Šnajder Bruno (Župa Dubrovačka)
133
28.03.2018. 10:10:22
NE

13. Papac Maroje (Dubrovnik)
134
26.03.2018. 14:16:41
NE

14. Bajo Lovre (Ragusa)
137
27.03.2018. 20:02:12
NE

15. Perić Karlo (Ragusa)
141
27.03.2018. 20:04:13
NE

16. MoretiĆ Mauro (Župa Dubrovačka)
142
28.03.2018. 10:09:40
NE

17. LonČar Gabriel (Župa Dubrovačka)
NEMA
28.03.2018. 10:07:54
NE

18. Kralj Orsat (Župa Dubrovačka)
NEMA
28.03.2018. 10:07:07
NE

19. DobroslaviĆ Mateo (Župa Dubrovačka)
NEMA
28.03.2018. 10:06:28
NE

20. BuŠiĆ Leonardo (Župa Dubrovačka)
NEMA
28.03.2018. 10:05:42
NE

21. Krešić Marino (Metković)
NEMA
27.03.2018. 13:17:14
NE

22. Bogdanović Josip (Metković)
NEMA
21.03.2018. 10:46:28
NE


1. Zorić Anamarija (Dubrovnik)
5
26.03.2018. 14:14:23
NE

2. Ivanković Petra (Ragusa)
31
27.03.2018. 20:02:50
NE

3. PetkoviĆ Ana (Dubrovnik)
88
26.03.2018. 11:23:16
NE

4. Ćosić Lora (Dubrovnik)
96
27.03.2018. 15:13:09
NE

5. Bakalar Karla (Metković)
105
21.03.2018. 12:01:59
NE

6. BeniĆ Lucijana (Župa Dubrovačka)
128
28.03.2018. 10:03:07
NE

7. Sušac Kleopatra (Metković)
133
21.03.2018. 12:02:26
NE

8. MijoČ Martina (Župa Dubrovačka)
NEMA
28.03.2018. 10:08:39
NE


Tomaš Tia (Makarska rivijera)
49
28.03.2018. 14:11:51
NE

Mrduljaš Toni (Split 1950)
63
29.03.2018. 08:35:00
NE

Munivrana Mia (Dalmacijacement)
92
21.03.2018. 17:57:10
NE

Vekarić Marin (Ragusa)

28.03.2018. 12:26:41
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument